X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2014, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzyna, tak myśleć nie wolno! Na prawdę tylko sobie krzywdę zrobisz takim nastawieniem. Nie przyciągaj złych myśli tylko dobre. Przecież macie ogarnięte wyniki, jesteście zdrowi, młodzi, nie ma przeszkód do tego żebyście zostali rodzicami :) Ale niestety jedni są płodni jak króliki, a inni muszą się trochę bardziej pogimnastykować. Mówiłaś, że masz w planach HSG, zrób, zobaczysz, że jest ok i się uspokoisz :)
    Wiem jak jest ciężko, ja całe życie marzyłam o swojej rodzinie, mężu, dzieciaczkach... A tu co? Dziś nasza 4 rocznica ślubu, a my dalej tylko we dwoje... Ale nie mam zamiaru się poddawać i Ty też się nie poddasz! Przecież jest o co walczyć! Nie ma co się mazać, tylko brać życie za rogi i walczyć z przeciwnościami. A dzidziuś potrzebuje silnej mamy! Ogarnąć mi się tu raz, dwa!
    Buziak

    Evaa, agnes175, olala35 lubią tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 20 listopada 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:21

    Nona, agnes175 lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem z mazur :) Kraina lasów i jezior :) I niestety zawsze tu mamy zimno :)

    Evaa lubi tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 20 listopada 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:21

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 20 listopada 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renieczka wiem,ale dzis sie załamalam...chyba pojde wczesniej na to HSG niz myslalam.Robilas moze?Mozesz opowiedziec jak to wyglada,jest sie czego bac?

    Wkurza mnie to,ze o wszystko w zyciu musze walczyc,pracowac na to cierpliwie, zadnego szczescia od losu, tak ot...

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam badanie drożności na wiosnę tego roku. Nie ma się czego bać. Też się naczytałam nie wiadomo czego na ten temat i bardzo się bałam. Musisz mieć zrobioną cytologię i przed badaniem czystość pochwy. Ja miałam robione na NFZ. Dostajesz leki przeciwbólowe i takie trochę ogłupiające typu "głupi jaś", zakładają ci specjalny cewniczek do macicy i wpuszczają kontrast, w tym czasie robiona jest seria zdjęć RTG. Samo badanie nie boli, później jak leki przestaną działać to trochę tak, ale do zniesienia. A poza tym po HSG światło jajowodów jest szerokie i szanse na zapłodnienie wzrasta :)
    Niestety ja mam tak samo, wszystko muszę wyszarpywać życiu, niczego nie dostaję za darmo :( Ale za to jak już coś mam to na prawdę to doceniam i cieszę się bardzo :)
    Będzie dobrze!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 21:31

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 20 listopada 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka laseczki!
    U mnie wykres sie posypał,no i cały czar prysł :( Zmiana dnia owulacji z 13dc(przerywana linia) na 17dc(ciagla linia) :( jakim cudem?jak to możliwe?wg mnie to niemożliwe,bo nie było 17dc żadnych objawów!:(ani nie bylo bolu owulacyjnego ani nic i nawet przez mysl mi nie przeslo wtedy,ze moge owulowac!to jest jakies mega nieporozumienie,w ogole juz nic nie czaje co sie dzieje z tym moim cialem.Wczoraj wieczorem mialam 37,4 a dzis rano 36,8 i bol podbrzusza od rana a @ wyznaczona na 31dc,czyli co przed kolejne 11 dni do @ bedzie mnie napieprzał brzuch?????

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 20 listopada 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renieczka wrote:
    Jestem z mazur :) Kraina lasów i jezior :) I niestety zawsze tu mamy zimno :)

    Oooo...Mazury są piękne!byłam tam dwa razy w Starych Jabłonkach na siatkówce mężczyzn i bardzo mi się podobało,komarów nie było i za drugim razem tylko troche padało ;)

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes, nie powiem dziwne te zmiany, ale pamiętaj, że to tylko program, jeżeli czulaś owulke wcześniej to sie nie przejmuj. Serduszka masz i w okolicach 13 i 17dc spokojnie, będzie dobrze :)

    agnes175 lubi tę wiadomość

  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 20 listopada 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    nie ma smęcenia, wszystkie zostaniemy tu ma mamami i to bez dwoch zdań. trzeba za wszelka cene odrzucac złe myśli!
    jakos dziwnie sie czuje z mysla , ze wznawiam starania, w sumie to mam bardziej zaprzatnieta glowe tym, ze jeszcze trzeba pomalowac dwa pokoje i dokonczyc przedpokoj i tylko czasem przejdzie mi przez mysl czy zdarze przed owu.
    Kraków dzis mega pochmurny, chyba wolalabym snieg zamiast mżawki, ale tak na prawde to chcialabym teraz słonca :D Evaa zazdraszczam Włoch ;)

    Nona lubi tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 20 listopada 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes Renieczka ma racje - mi tez ovu czesto zle wyznaczal owulacje. Najwazniejsze sa Twoje odczucia. Serduszka były wiec tak czy siak zrobiliscie co mozna :)

    agnes175 lubi tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 20 listopada 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiarzyna wrote:
    Renieczka wiem,ale dzis sie załamalam...chyba pojde wczesniej na to HSG niz myslalam.Robilas moze?Mozesz opowiedziec jak to wyglada,jest sie czego bac?

    Wkurza mnie to,ze o wszystko w zyciu musze walczyc,pracowac na to cierpliwie, zadnego szczescia od losu, tak ot...

    Kasia jeśli masz możliwość zrobić wcześniej to się nie zastanawiaj tylko zrób,będziesz spokojniejsza i przede wszystkim będziesz wiedzieć na czym stoisz.
    Moja znajoma też dlugo się starała,okazało się,że ma chamydię,która powodowała jakieś zrosty,wyleczyłam ją i zaraz zaszła w ciążę.
    Także głowa i cycki do góry!Będzie dobrze,musi być!:D

    renieczka lubi tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 20 listopada 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadza sie,chlamydia,mycoplasma i uroplasma to takie bakterie,ktore utrudniaja zajscie,a robi sie posiew przed wykonaniem HSG.Ale to zrobie niestety po Świętach dopiero,bo badanie na posiew sie robi w II fazie cyklu, a w I fazie nastepnego cyklu robi sie HSG, a mnie by wypadlo idealnie na Święta a to niewykonalne przecież.Także...mam nadzieje,że Nowy Rok nalezy do mnie..

    renieczka, agnes175 lubią tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 20 listopada 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:21

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odwieczny problem prezentów :( My całą rodziną ustaliliśmy, że w tym roku prezenty każdy robi sobie sam. My zawsze coś sobie do domu fundujemy :) No i oczywiście prezenty dzieciom obowiązkowe, mamy w sumie trzech chrześniaków :)

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 20 listopada 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie myslalam o prezentach,po tym jak kupilam mezowi iphone na urodziny,ktorego praktycznie nie uzywa (twierdzi,ze bo sie go brac do pracy,bo moze uszkodzic)stracilam jakoś motywacje do wymyslania co by go ucieszylo,choc nie powiem iphone go ucieszyl a minę miał bezcenną ;)

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 20 listopada 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:21

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 21 listopada 2014, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my sobie idziemy na koncert Gregorianów w nowej hali kongresowej w Krakowie 19 grudnia i mamy juz problem z głowy ;)

    renieczka lubi tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 21:32

    renieczka lubi tę wiadomość

‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ