X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 83 zapraszam ;)
Odpowiedz

Rocznik 83 zapraszam ;)

Oceń ten wątek:
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 18 listopada 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe renieczka a ja się dziś biłam z myślą czy by teścik rano nie zrobić...i sobie odpuściłam, bo stwierdziłam,że dlaczego by niby sie nagle miało udać ;)
    Czekam niecierpliwie na mężula, właśnie wraca z delegacji...
    Ale zimno,paskudnie, nic tylko wskoczyć pod kocyk...

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzyna a ilu dniowe masz cykle? Mi clo przyspiesza owulację, faza lutealna trwa u mnie 14 dni więc cykle mam zazwyczaj 26-27 dniowe.
    Ja właśnie leże pod kocykiem, pogoda brzydka i zimno. W ogóle to na zwolnieniu jestem, bo pęcherz mi szwankuje, chyba mnie przewiało. Dostałam antybiotyk, ale nie biorę ze względu na starania. A jeszcze mnie lekarka pytała czy nie jestem w ciąży, mówię że nie, ale się staramy i mimo wszystko dała mi antybiotyk ;/
    Kurczę, oby Ci się udało, oby nam wszystkim się udało :)

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 18 listopada 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze miałam 25-26 dni, ale odkąd biorę Cyclodynon (niepokalanek) to mi się fajnie uregulowały do 26-30.Dostałam ze względu na podwyższoną prolaktynę,bóle piersi aż tydzień przed okresem (nie dostałam bromka, bo u mnie są owulacje regularne).
    O dziwo nie mam humorow, cycki nie bolą nic a nic,dziwne.Senna jestem,ale to przez ta paskudną pogodę.
    Ok wychodzę z pracy do domciu, muszę jeszcze pieska wyprowadzić,sam biedak siedzi, i obiad naszykowac sobie i mężusiowi.

    Co do pęcherza to pamiętam jak byłam młodsza nieco i zaczynałam sexowanie to czesto mialam zapalenie pecherza...lekarka kazala mi wtedy sikac zaraz po stosunku i pomogło...i super dzialal na mnie furagin.A teraz juz mnie nic nie łapie, pewnie jestem za stara i rozepchana ;)

    Miłego dnia mimo paskudnej pogody :)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego :)
    Ja też czekam na chłopa :) Z obiadem heheh, jak przykładna żoneczka :) Niech się chłopak naje i wciągnę go do łóżka, bo te wczoraj robione dzieci trzeba jeszcze dorobić ;)

    Evaa, agnes175, Nona, kasiarzyna lubią tę wiadomość

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 18 listopada 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renieczka ja slyszałam jak się poprawia to ślepe wychodzą ;) :P

    U mnie w Cov pogoda była wyborna dzisiaj,słońce grzało w dekiel aż miło,dziwiłam się ze tak ładnie.Mam nadzieje,że zima tu nie przyjdzie,to nasz pierwsza zima w UK wiec nie wiem czego sie spodziewać,ponoć tu zajebiście wieje,mrozu i śniegu nie ma ale uczucie zimna potęguje mroźny wiatr.Okaże się niebawem.Ja odliczam dni do wylotu,bilety mamy na 12 grudnia więc cieszę się niezmiernie,bo dość duzo czasu spedzimy w Polandii z rodzinką.
    Ja czekam na testowanie do przyszłej środy 26.11,dziś 6 dpo,temp poranna wzrosła do 37 st.C i strasznie napiepsza mnie lewy chyba jajnik,bo w podbrzuszu blisko łona,co to może być???? :>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2014, 17:45

    renieczka, kasiarzyna lubią tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehehhe ślepe :) dobre Agnes :) U mnie i tak wszyscy w rodzinie mamy wadę wzroku więc tak czy siak w pinglach będą chodzić :P
    Może Ci tam fasola się gnieździ i rozpycha :D
    Ja też mam bóle, z lewej i prawej strony. Owulacja rozbuchana. Ok idę ślepaka poprawiać :P :D

    agnes175 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 21:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, melduję się z samego rana :) Już po kawce, siedzę i leniuchuję :)
    Pewnie bym spała dłużej, ale mój sierściuch postanowił urządzić sobie gonitwę o 6.00 :]
    Teraz on smacznie śpi w moim łóżku, a ja grzecznie siedzę na kanapie ;)
    Dzisiaj ostatni dzień maratonu, mam nadzieję, że chłopa nie zajeżdżę :P Na szczęście on grzecznie współpracuje, nie odmawia. Chociaż nie zawsze tak było. Na początku starań ja chciałam, a on akurat na piwko sie umawiał, albo mecz oglądał. A później foch i kłótnia przez tydzień. Ale jak dostał wykład z biologii to się diametralnie zmieniło :)
    Za oknem znowu śnieżek :)
    Miłego dnia dziewczyny :)

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnes175 wrote:
    Renieczka ja slyszałam jak się poprawia to ślepe wychodzą ;) :P

    U mnie w Cov pogoda była wyborna dzisiaj,słońce grzało w dekiel aż miło,dziwiłam się ze tak ładnie.Mam nadzieje,że zima tu nie przyjdzie,to nasz pierwsza zima w UK wiec nie wiem czego sie spodziewać,ponoć tu zajebiście wieje,mrozu i śniegu nie ma ale uczucie zimna potęguje mroźny wiatr.Okaże się niebawem.Ja odliczam dni do wylotu,bilety mamy na 12 grudnia więc cieszę się niezmiernie,bo dość duzo czasu spedzimy w Polandii z rodzinką.
    Ja czekam na testowanie do przyszłej środy 26.11,dziś 6 dpo,temp poranna wzrosła do 37 st.C i strasznie napiepsza mnie lewy chyba jajnik,bo w podbrzuszu blisko łona,co to może być???? :>

    Co do zimy w UK to nie ma reguły :) Ja mieszkałam jakiś czas w Irlandii Północnej, tam podobno nawet najstarsi ludzie nie pamiętali śniegu... dopóki nie przyjechałam i nie przywiozłam ze sobą śniegu :) Tyle że tam, jak spadnie 3 cm śniegu to jest ogólny paraliż :D Pamiętam jak spadł śnieg i 80% staffu nie dojechało do pracy (irlandczycy) przyjechali jedynie obcokrajowcy :D

    agnes175 lubi tę wiadomość

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 19 listopada 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona chciałabym ale sie nie nastawiam ;) cierpliwie czekam na @
    renieczka to super, mój też pojętny i staje na wysokości zadania kiedy trzeba :D
    Też bym się poleniła...ale niestety jeszcze 7h w pracy :/
    Ale potem w domku obowiązkowo wskakuję pod kocyk i zabieram się za jakies czytanko.Na szczescie obiadek gotowy,filet z ananasem mniam :)
    A u nas ponuro, deszcz znowu zaczął padać...

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 19 listopada 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:20

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 21:32

    agnes175 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjmuję każdą ilość wirusów Nona :)

    Dziś mam szczyt owulacji chyba, śluz najlepszy, i ból ogromny z lewej strony. Wczoraj wieczorem bolało z prawej, tam było 1 jajko, a dziś mnie rwie z lewej - tam siedziały dwa :) Dzisiaj jeszcze przycisnę męża i spokój. Zrobiliśmy co było do zrobienia i będziemy czekać na efekty. Więcej już od nas nie zależy niestety, ale oby się tym razem poszczęściło :)

    Ja też Katasiarzynę podziwiam i zazdroszczę, bo sama sobie obiecuję, że nie będę testować i zawsze się łamię :( Ale teraz nie mam testu w domu więc może się uda :)

  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 19 listopada 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo czy to ten słynny płodny wątek rocznika 83? :D
    tak jak Nona napisala wkraczam do gry, chcociaz jeszcze remont w toku, nie ma mowy , ze odpuszcze ten cykl :D

    Nona pożeram każdą ilosc wirusków :)

    Kasaiarzyna ja na Twoim miejscu to pewnie bylabym juz po kilku testach :)

    Renieczka Kciukam za owocna owulacje :)

    Eva zazdraszczam takiego planu dnia :)

    Agnes kciukam za zielony final :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2014, 16:56

    Nona lubi tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nareszcie jesteś :) No to do boju dziewczyny :)
    Ja dziś kończę maraton i niech się dzieje wola nieba :)

    Nona lubi tę wiadomość

  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 19 listopada 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mam testu ale zawsze mogę kupić :P ale nie,spoko i tak nie miałam zamiaru testowac przed @,za tydzien o tej porze bedzie wszystko jasne i klarowne,powiem Wam,że się nie napalam,mysle o przyszlym cyklu i bzykanku,bo to taka fajna sprawa jest,że hu hu :D w sumie to nasz 15cs ( ale pierwszy w OF) ale jeszcze nad żadnym nie płakałam i raczej nie będę,bo lepiej późno niż później ;) zostaniemy rodzicami kiedy przyjdzie na to odpowiedni czas,którego nie da się przyspieszyć i nie my o tym zadecydujemy kiedy to się stanie tylko ktoś dużo mądrzejszy :)
    Pozdrówka!

    Nona lubi tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 19 listopada 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 21:21

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes widzę ze jedziemy na tym samym wózku, masz racje...
    Eva witaj w klubie,tez juz zaczynam czuc bol brzucha.
    Ciekawe jak długa droga mnie jeszcze czeka :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2014, 20:01

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2014, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laski
    Mój maraton niestety nie udał się tak jak bym tego chciała. Wczoraj jakoś nie było ochoty :( Uznaliśmy, że nic na siłę i że, jak coś ma być to i tak będzie :)
    A co do planów to hmmmm... Ja już planuję Święta, bo w tym roku będą u nas. Tak więc czeka mnie sporo pracy :) I wydatków też. Sylwestra za to spędzimy pewnie spokojnie, jakaś domówka, zazwyczaj u nas :) Kilkoro dobrych znajomych, jakieś pyszności, winko i tak oooo :)
    U mnie nadal biało za oknem, odtatni dzień leniuchowania, jutro czas wracać do pracy :( Ale pocieszam się, że tylko jeden dzień i weekend :)
    Buziaki :* Miłego dnia :*

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 20 listopada 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.
    A ja dziś totalnie bez humoru.Zaczynam się zastanawiac co ze mną nie tak.To już prawie połtorej roku.

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ