Forum Starając się - ogólne Rocznik '87 - Zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik '87 - Zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Janinka Autorytet

Wysłany: 8 września 2020, 11:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah, nie mam pojęcia :D ze względu na przymusową przerwę zaczynam doceniać tamte miesiące, w których mogliśmy się normalnie starać 😂
    Dasz znać, jak histeroskopia? Chodzi mi ogólnie o wrażenia przy i po badaniu. Mam nadzieję, że mogę pytać o takie rzeczy?

14cs CP, ostał się 1 jajowód
    2cs po operacji
  • Kaśik Autorytet

Wysłany: 8 września 2020, 14:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janinka wrote:
    Hahah, nie mam pojęcia :D ze względu na przymusową przerwę zaczynam doceniać tamte miesiące, w których mogliśmy się normalnie starać 😂
    Dasz znać, jak histeroskopia? Chodzi mi ogólnie o wrażenia przy i po badaniu. Mam nadzieję, że mogę pytać o takie rzeczy?

Oczywiście napisze :) dam całe sprawozdanie ;)

Teraz jedyne co wiem, to to ze będę 3 dni w szpitalu i czeka mnie znieczulenie ogólne 😱

Za dwa tygodnoe pewnie bede ju po

Plan na życie: kiedykolwiek - zajść w ciążę
    2019❌->2020❌->2021-02✅ 💔

01.21 - 1 IUI ->11.02 - ⏸💚 ->24.02 - 💔
    05.21 -2 IUI 😌
    06.2021 - miało być 3 IUI a była ekspresowa owulacja
    Mutacje MTHFR (hetero) i PAI-1 4G (homo)
    150 acard
    3-7dc Clo
    -->magia suwaczka niech działa 🤞🤞🤞
    dev069pps__.png
  • Janinka Autorytet

Wysłany: 9 września 2020, 08:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kaśik - super, dziękuję :)
    Będzie dobrze! Szpital to zawsze stresująca sprawa - wiadomo.

Kaśik lubi tę wiadomość

2cs po operacji
  • Kaśik Autorytet

Wysłany: 14 października 2020, 12:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam już na dobre na forum itp więc tak jak obiecałam w wielkim skrócie => jestem po histeroskopii i czuję sie super - sama operacja i po niej bez jakiegoś większego bólu - sama sie zdziwiłam bo z tego co sie bałam/ nastawiałam to było tego może 10%. Źle zniosłam znieczulenie ale po kilku więcej niż planowałam dniach w domu i stopniowym powrocie do rzeczywistości uważam, że warto było!
    Po operacji dowiedziałam się jedynie, że usunięto "jakąś" przeszkodę przy lewym jajniku - za kilka dni idę na kontrole i liczę na więcej wiadomości w tym temacie i czekam na efekty może akurat

Plan na życie: kiedykolwiek - zajść w ciążę
    2019❌->2020❌->2021-02✅ 💔

01.21 - 1 IUI ->11.02 - ⏸💚 ->24.02 - 💔
    05.21 -2 IUI 😌
    06.2021 - miało być 3 IUI a była ekspresowa owulacja
    Mutacje MTHFR (hetero) i PAI-1 4G (homo)
    150 acard
    3-7dc Clo
    -->magia suwaczka niech działa 🤞🤞🤞
    dev069pps__.png
  • Janinka Autorytet

Wysłany: 14 października 2020, 17:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wielkie dzięki za raport :) dobrze, ze wszystko gładko poszło i możecie działać dalej. Zawsze to krok do przodu 💪

2cs po operacji
‹‹ 298 299 300 301 302
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego