X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kolezanki :)
    Ja z rocznika 92. Jeszcze z poczatkiem naszego malzenstwa nie bylam za bardzo przekonana co do dziecka. Mowilam ze moze za 5 lat. Jakos po 3 miesiacach cos mi sie odmienilo i nagle stwierdzilam ze chce i mozemy zaczynac starania. Juz rok sie staramy i mam nadzieje ze w tym roku sie uda :) Trzymam za was wszystkie kciuki :) Oby nam sie poszczescilo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajnie jula, a wiecej dzieci planujecie?

    wlasnie temp wskazywalaby na owulke w 11 dc ale zupelnie nie pokrywa sie to z testami ovu i ze sluzem, wiec nie wiem co mam sadzic w tamtym cyklu ovu wyznaczylo mi owulke na 19 dc bo tak mialam skok .

    no ale owu jest po szczycie sluzu najczesciej a jak mam go chyba dzis bo dzis mam resztki resztek plodnego sluzu i zobaczymy teraz jak bedzie linia podstawowa przebiegac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2014, 14:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaruzaz witaj :*
    predzej czy pozniej wszystkim nam sie uda:)

    Calinka lubi tę wiadomość

  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem na dobrej drodze miedzy innymi dzieki ovufriend. Wczesniej bylam zielona w temacie ciazy, staran. A tutaj ciagle dowiaduje sie czegos nowego ;)

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia planujemy miec kochaną czwóreczkę :) zobaczymy jak będzie :)
    powiem Ci ze teraz jak zaciazylam to moj cykl byl popaprany bo sluz wykazywał ze owulka 11-13dc, a moja owulka byla 17dc i wtedy zmajstrowalismy bobo :) wiec śluzem się nie sugeruj :) kochajcie sie najlepiej co 2 dzien a jest bardzo duze prawdopodobieństwo że zaciążysz ;D
    Witam Witam zaruzaz :) i życzę powodzenia :)

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie macie czasem tak, ze mimo pragnienia bycia w ciazy to boicie sie czy podolacie nowej roli?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziwi mnie to ze od kilku dni mam stały wzrost temp o 0,05 stopnia.hmmm.

    zaruzaz too fakt wiele moza sie dowiedziec a przede wszystkim pogadac z wieloma fantastycznymi dziewczynami :)

  • Calinka Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaruzaz wrote:
    A nie macie czasem tak, ze mimo pragnienia bycia w ciazy to boicie sie czy podolacie nowej roli?

    Ja niestety tak mam, boję się, że sobie nie poradzę i tak dalej, ogólnie rzecz biorąc boję się nowych wyzwań...

    'Be the change you want to see in the world'
  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimo ze jestem tutaj prawie rok to dopiero teraz zaczelam sie udzielac. Wczesniej tylko czytalam. Czasem cos napisalam. Poza tym mi troche zajelo przelamywanie sie bo nigdy wczesniej nie pisalam na zadnym portalu... Wiec sie rozkrecam :P
    Mnie moja temperatura strasznie denerwuje. Raz tak raz tak. Przestalam wierzyc swojemu termometrowi...

  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Calinka wrote:
    Ja niestety tak mam, boję się, że sobie nie poradzę i tak dalej, ogólnie rzecz biorąc boję się nowych wyzwań...

    To ja mam tak samo. Chce byc dobra mama i dlatego powiekszam swoja wiedze w tym zakresie. Jednak czytanie ksiazek dotyczacych macierzynstwa a praktyka to kompletnie co innego. Mowie sobie wiec ze wszystko przyjdzie z czasem. Bedzie nowosc, obowiazki, nauka ale jestem silna i wierze ze dam rade.

    Byle nie dac myslom przytloczyc sie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaruzaz a jaki masz temometr gdzie mierzysz o jakiej porze?

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm? nie chyba sie nie boję, tzn strach jest ale bardziej czy dam radę być mamą jaką jest moja mama :) Chcę stworzyć dziecku cudowną rodziną zeby było w niej pełno miłosci :) ksiązki to faktycznie zupełnie co innego niz praktyka, lecz po tylu latach co mialam styk z dziecmi nie boje sie nowych wyzwan :)

    Dziewuszki ja lece odwiezc małego :) Buziole :*

    Zaruzaz lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam elektryczny. Mierzylam w pochwie zazwyczaj rano. Wydaje mi sie ze zle pokazuje temperature. Przestalam wiec mierzyc zwlaszcza ze teraz nici ze starania. Dopiero po operacji.

  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja. Stworzyc dom pelen milosci to najwazniejsze. Kazda z nas bedzie do tego dazyc :)
    Buziaki i milego dnia Jula222 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najważniejsze to nie mylec ze nowa zabawka da dziecku szczescie- jula ma racje :)) tez mykam zobic brrrrruuuum brrrrrruuum moze przetrzepie jajniczki na motocyklu trochę to się ruszą do działąnia :D
    papapa:*

    Ewa99 lubi tę wiadomość

  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasne :) Ja mam nadzieje ze moj ukochany nie bedzie rozpieszczal nam dziecka. I wdrazal go w swiat gier, ktore on tak lubi :P Trzymaj sie Sylwia :* Papa :) Ja tymczasem lece do pracy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja o siebie się tak nie boję, boję się o dziadków - rozpieszczaczy dziecka ;)

    my sobie jakoś poradzimy, w kupie siła :)

    miłej majówki życzę tym co znikają, dzisiaj pewnie do was będe zaglądać jeszcze, bo mąż odbiera nową gitarę, więc o mnie wieczorem zapomni :p

  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak samo jak moj... tylko on zainteresowany grami :D kupil sobie gran tourismo 6 i dzisiaj tez bede pograzona w zapomnieniu ;)

  • niecierpliwa ... Ekspertka
    Postów: 280 56

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam was "szczyle" :P < mam nadzieje ze sie nie obrazicie jak pani staruszka po co wg weszla na ten watek?? chyba nikt jej tu nie chce prawda?? :P jejku ale jestem bezczelna gowniara <nono> witam nowa kolezanke :*
    dostalam dzis jedna dobra wiadomosc ze w piatek mam wolne :D
    zycze wam oczywiscie udanej majoweczki :P

    sylwiaśta159, Ewa99 lubią tę wiadomość

    f187b719f7366dc44dedac881e025e47.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jiż jednak dzisiaj pierwszy grill w tym roku zaliczony :)
    Chxiałam męża wyciągnąć na spacer z psem, ale nieee- gitara...

    Zurazaz ja za to lubię gry, chyba dzisiaj odkurzę z tej okazji xboxa ;)

    Zaruzaz lubi tę wiadomość

‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ