X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak też mam ślub kościelny i wierzę w Boga razem z mężem chodzimy do kościoła



    Pytałam się w aptece o ten termometr co miałby wskazywać temperaturę na dwa miejsca po przecinku, podobno takiego już nie ma nie produkują bo było to niezgodne z EU. Poszukam jeszcze na allegro.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2014, 19:31

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 lipca 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    Mizzelka, nie, to też odłożyliśm na razie, kanciapa stoi jak stała ;)
    Jesli uda się zaciążyć, to myślę, że przez te 9 miesięcy spokojnie wyrobimy się w razie co z remontem ;)
    Po co powiększać sypialnie, a potem żal będzie patrzeć na puste miejsce
    no prawda, ale myślę że twoja ślicznotka by tam sobie zagospodarowała miejsce heheh :D i już by tam szalała :) jak rośnie? jak wygląda? :)
    nadal rozrabia? :)

    Ewa99 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 lipca 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 wrote:
    tak też mam ślub kościelny i wierzę w Boga razem z mężem chodzimy do kościoła



    Pytałam się w aptece o ten termometr co miałby wskazywać temperaturę na dwa miejsca po przecinku, podobno takiego już nie ma nie produkują bo było to niezgodne z EU. Poszukam jeszcze na allegro.
    nawet w rossmanie jest za 9zł chyba :D ja taki miałam ;)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    nawet w rossmanie jest za 9zł chyba :D ja taki miałam ;)

    dzięki zobaczę w rossmanie, męża posłałam po termometr więc tak to wygląda hehe :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 lipca 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko niech zwróci uwagę na biały z czerwoną końcówką i pisze swiss czy coś takiego żeby nie kupił tych zwykłych :D bo nawet dziecko jest narysowane i zmyla :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 8 lipca 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się nie wypowiadam na temat wiary, bo tu jest raczej forum na temat starań, troszkę o rzeczach prywatnych, o śluzie nawet o seksie, ale bardziej są to tematy fizyczne a nie duchowe :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 8 lipca 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:52

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    Mizzelka, nie, to też odłożyliśm na razie, kanciapa stoi jak stała ;)
    Jesli uda się zaciążyć, to myślę, że przez te 9 miesięcy spokojnie wyrobimy się w razie co z remontem ;)
    Po co powiększać sypialnie, a potem żal będzie patrzeć na puste miejsce
    Dobre podejscie ;-)
    duzo luzu trzeba

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 8 lipca 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:52

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Regulamin nie zabrania wypowiadania się w kwestiach religijnych, jeśli poczułaś się dotknięta to po prostu nie odpowiadaj na moje pytanie. Nie kwestionuję Waszej wiary. Wiem w jakich wypadkach pisze się z WIELKIEJ (nie dużej, jeśli chcesz już mnie poprawiać), nie chodzi tu o poprawną polszczyznę tylko o szacunek dla wierzących, dlatego użyłam obu opcji.
    Chciałam tylko zasugerować dziewczynom, które wierzą i starają się z narzeczonym, że może im się nie udaję, ponieważ B/bóg nie pozwala na rodzenie się nieślubnych dzieci. Kobietą, które są w szczęśliwych związkach małżeńskich modlitwy nie pomagają, bo O/on będąc miłosierny dla narkomanek, alkoholiczek itp. niestety nie jest SPRAWIEDLIWY, dla tych które powinny wydać na świat zdrowe potomstwo:)
    Tak wlasnir jest alkocholiczki narkomanki itd..dostaja cod od losu gdy go niechca..
    A czlowiek ktory pragnie dac duzo milosci malenstwu nir dostaje tego szczescia przykre alr prawdziwe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Przy okazji wypowiadania się na takich forach jak to, lubię pogłębiać wiedzę z zakresu hipokryzji religii.
    Nie osądzam, tylko szukam odpowiedzi na pytania.
    Pytac mozna o wszystko. .To nic zlego

    Bella93 lubi tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 8 lipca 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:52

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    no prawda, ale myślę że twoja ślicznotka by tam sobie zagospodarowała miejsce heheh :D i już by tam szalała :) jak rośnie? jak wygląda? :)
    nadal rozrabia? :)

    Ojej, wariuje non stop, ale już się uspokaja powoli, przyjdzie się czasem wtulić, a zabawa zaczyna oznaczać faktycznie zabawę, a nie próbę zażarcia mnie lub męża na śmierć :D
    Dałabym jakieś zdjęcie, ale jest zbyt ruchliwa i czasami brak cierpliwości ;) Ale pozować lubi ;)


    Wiara wiarą, jedni wierzą, drudzy nie, ale w przesądy typu, że Bóg nie pozwala nieślubnym zaciążyć to można sobie naprawdę w d… wsadzić… 1/4 małżeństw to małżeństwa z wpadki i dlaczego w takim razie ludzie po ślubie chociaż chcą, modlą się, chodzą do kościoła, stosują się do przykazań i nie mogą mieć dzieci? Sory, ale takie herezje to naprawdę nie tu, obwiniać Boga za niemożność posiadania dzieci, brawo. Możemy obwiniać na pewno jedynie siebie, swój styl życia, środowisko, choroby cywilizacyjne, jeszcze kilkaset lat i jak w takim tempie będzie spadała płodność ludzi, to zostaną tylko sztuczne metody zapłodnienia...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    W końcu stres ma duży wpływ na hormony...
    Tak to prawda..dlateko zero stresu stresowi mowimy Stop!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    Ojej, wariuje non stop, ale już się uspokaja powoli, przyjdzie się czasem wtulić, a zabawa zaczyna oznaczać faktycznie zabawę, a nie próbę zażarcia mnie lub męża na śmierć :D
    Dałabym jakieś zdjęcie, ale jest zbyt ruchliwa i czasami brak cierpliwości ;) Ale pozować lubi ;)


    Wiara wiarą, jedni wierzą, drudzy nie, ale w przesądy typu, że Bóg nie pozwala nieślubnym zaciążyć to można sobie naprawdę w d… wsadzić… 1/4 małżeństw to małżeństwa z wpadki i dlaczego w takim razie ludzie po ślubie chociaż chcą, modlą się, chodzą do kościoła, stosują się do przykazań i nie mogą mieć dzieci? Sory, ale takie herezje to naprawdę nie tu, obwiniać Boga za niemożność posiadania dzieci, brawo. Możemy obwiniać na pewno jedynie siebie, swój styl życia, środowisko, choroby cywilizacyjne, jeszcze kilkaset lat i jak w takim tempie będzie spadała płodność ludzi, to zostaną tylko sztuczne metody zapłodnienia...
    bog nie ma nic z tym wspolnego zgadzam sie z Toba..
    Wszystko przez chemie itd..
    Czlowiek moze tylko sie starac i czekac cierpliwie to nam jedynie zostaje

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 8 lipca 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka ja jestem ostatnio oazą spokoju :)
    nawet gapiostwo mojego męża mnie nie wkurza :D
    Tak żeby się ostresować http://puu.sh/9ZQvs/c07f126753.pdf (raczej nie dla wrażliwych) ;)

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 8 lipca 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:53

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Diana Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 lipca 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, jestem rocznik 95 :)Mam 30 dniowe cykle wiec dni plodne mialam od 9 do 15 czerwca.Ostatnio z partnerem nie uważaliśmy za bardzo i w dni płodne zaszaleliśmy 2 razy. miesiączkę miałam dostać 27 czerwca ale nie przyszla, 3 dni temu nagle mialam krwawienie\plamienie dosłownie kilka kropel krwi a brzuch nie zabolal mnie nawet przez sekunde dlatego bylam zdziwiona kiedy zobaczylam ze na bieliznie jest ta krew. przez dwa dni po tym zdarzeniu nie mialam nawet zabarwionego sluzu, kompletnie nic. Dzisiaj chcialam kupic test ciazowy bo miesiaczka mi sie spozniala juz 10 dni, ale w nocy dostalam takich okropnych boli brzucha i polecialo ze mnie dosyc sporo brazowego sluzu a potem bardzo jasna mozna by nawet powiedziec jaskrawa krew z takimi czerwonymi niteczkami ktore widzialam na papierze toaletowym, nie wiem co na ten temat sadzic? Nigdy wczesniej nie zdarzylo mi sie miec takiej dziwnej miesiaczki.

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 8 lipca 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diana zrób test z moczu albo z krwi (beta hcg), wtedy będziesz wiedziała, czy to @ czy ciąża.

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Diana Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 lipca 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w poniedzialek mam wizyte u ginekologa, dlatego tak zwlekalam z tym testem, ale po dniu dzisiejszym zwatpilam w to ze to ciaza, nie wiem co moze oznaczac taka świeża jasna krew :(

‹‹ 251 252 253 254 255 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ