X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I bardzo dobre Ewa podejcie trzeba luzu ;-)

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 8 lipca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona :) ale duży chłopczyk będzie ! Życzę szczęsliwego rozwiazania. Wrzuc zdjecia malego jak juz bedziesz miala wolna chwilke w domku.

    Ewa99 lubi tę wiadomość

    nxbhnwz.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 8 lipca 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:50

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 widze ze Ty tak jak ja z tymi partnerami :) poprzedni moj byl 16 lat starszy... Teraz mamy ciut wieksza roznice wieku. Ale u nas bylo to tak ze ja nie wiedzialam ile moj J. ma lat, bal sie powiedziec prawde bo myslal ze zakoncze znajomosc, odmlodzil sie o 10 lat ! I przy okazji wszystkich swoich znajomych zebym sie nie zorientowala.
    Cale 4miesiace zylam w nieswiadomosci :)

    nxbhnwz.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:51

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć jestem z rocznika 93 :) od 9 dni szczęśliwa mężatka więc zaczynamy z mężem starania o potomstwo :) w czwartek idę do ginekologa zrobić wszystkie badania więc jeśli się podejmie prowadzenia mojej ciąży to zaczynamy działać w tym temacie :)
    Powodzenia dla wszystkich :)

    Gratuluję tym które już noszą dzieciątko pod sercem :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W naszym przypadku 10 lat mniej to 29 w tym roku, ja to sie bardzo cieszylam ze mlodszy od poprzedniego i caly czas to podkreslalam. On twierdzi ze chcial mi powiedziec, ale przez to ze ja tak ciagle mowilam ze dobrze ze mlodszy, bo tamten to za stary byl, nawet w telewizji jak lecialy te glupie programy co na pasku pokazuja kto ile ma lat to mowilam " o ten w Twoim wieku "
    Jesli faktycznie sie zbieral zeby powiedziec prawde to nei bylo mu latwo :)

    nxbhnwz.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 13:51

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj tomania :) powodzenia :)

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małżeństwo było przemyślane. Mamy mieszkanie pracę więc dlaczego nie.
    Nie chcieliśmy żyć na kocią łapę. I teraz chcemy starać się o dziecko. Na początku mówiliśmy że tak za dwa trzy lata ale jak widzę ile kobiet obok ma problemy to postanowiliśmy to przyspieszyć a nie czekać do 40 stki.
    a po drugie jak mój mąż zobaczył mnie z maleństwem od przyjaciół od razu zmienił zdanie i stwierdził że nigdy nie będzie odpowiedni moment na dziecko bo zawsze będzie coś praca, dom, praca, dom
    więc w czwartek ginekolog i od września ruszamy w tym temacie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2014, 11:54

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 8 lipca 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajcie się, na początku nie warto się badać. Jak będzie problem to po ok. 3 m-cach bym poszla dopiero.
    Lato najlepszy czas zeby zajsc w ciaze, ludzie odstresowani, wakacje, slonce, cieplo :) duzo dzieci wakacyjnych jest w kwietniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2014, 12:08

    Maluszek 22, Bella93 lubią tę wiadomość

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa, ja muszę zrobić badania bo mam wadę serca i lekarz musi wiedzieć jak prowadzić ciąże a co najważniejsze czy się podejmie tego.

    Ja jestem dzieckiem kwietniowym haha i tak samo bym chciała urodzić moje dzieciątko przed tymi upałami czyli do czerwca żeby w wakacje nie chodzić z brzuchem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2014, 12:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 wrote:
    Cześć jestem z rocznika 93 :) od 9 dni szczęśliwa mężatka więc zaczynamy z mężem starania o potomstwo :) w czwartek idę do ginekologa zrobić wszystkie badania więc jeśli się podejmie prowadzenia mojej ciąży to zaczynamy działać w tym temacie :)
    Powodzenia dla wszystkich :)

    Gratuluję tym które już noszą dzieciątko pod sercem :)
    Witamy ;-)
    Udanych staran ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa21 wrote:
    Starajcie się, na początku nie warto się badać. Jak będzie problem to po ok. 3 m-cach bym poszla dopiero.
    Lato najlepszy czas zeby zajsc w ciaze, ludzie odstresowani, wakacje, slonce, cieplo :) duzo dzieci wakacyjnych jest w kwietniu.
    Moze masz racje ;-)
    Luz blus :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dziewczyny jakbyście miały trochę czasu mogłybyście zajrzeć na mój wykres :)
    to mój pierwszy więc nie wiem czy wszystko dobrze
    np śluz powinnam sprawdzać rano i wieczorem czy tylko rano czy tylko wieczorem?
    tak samo twardość i otwartość macicy rano i wieczorem ? do tego jak mam to ogarnąć jeżeli rano i wieczorem to jak to zaznaczać dzięki za dobre rady :)

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 8 lipca 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania w wykresie nie pomogę, ja na swoim zaznaczam tylko poranną temperaturę, czasem zaznaczę badanie szyjki ale sama nie wiem czy dobrze ją badam.
    Z narzeczonym staramy się dopiero pierwszy cykl więc jeszcze tak nie przykładam się do tych wykresów, kontroli... co ma być to będzie :)

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tomania2806 wrote:
    a dziewczyny jakbyście miały trochę czasu mogłybyście zajrzeć na mój wykres :)
    to mój pierwszy więc nie wiem czy wszystko dobrze
    np śluz powinnam sprawdzać rano i wieczorem czy tylko rano czy tylko wieczorem?
    tak samo twardość i otwartość macicy rano i wieczorem ? do tego jak mam to ogarnąć jeżeli rano i wieczorem to jak to zaznaczać dzięki za dobre rady :)
    Sluz na wykresie trzeba zaznaczac bardziej plodny jesli masz sucho i kremowy to zaznacz ten drugi...
    a szyjke macicy najlepiej po kapieli sprawdzac. .
    Raz dziennie spradza sie szyjke a sluz opserwowac caly dzien i wpisac najbardziej plodny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieezyc temperature trzeba o jednej godzinir bo pozniej wykres jest nie wiarygodny...najlepiej rano

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W jaki sposob mierzysz do ustnie czy dowcipnie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dowcipie :) tak wiem że o jednej porze i najlepiej od razu po przebudzeniu
    więc zatrudniłam do tego moje żeby mi termometr podawał.
    Mam jeszcze jedno pytanie zwykły elektryczny termometr może być?

‹‹ 249 250 251 252 253 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ