X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    młoda.mama śliczne ciuszki :)
    chciałam pisać, ze masz jeszcze dużo czasu, ale widzę, że już prawie 7 miesiąc. nie wiem czemu wydawało mi się, że jesteś w 2...
    a płci nie sprawdzacie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(( robiłam test o tej najwyższej czułości... ..... JEDNA KRESKA!!!!!!!!! OBRZYDLIWA JEDNA KRESKA!!!!!!!!!!!!!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też myślałam, że młoda mama we wcześniejszej ciąży jest :) a tu maluszek już taki duuży....:)


    Ewa, współczuję Ci nerwów, ale jestem z Tobą, mnie z nerwów ciągle boli żołądek... trzymamy się

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:
    młoda.mama śliczne ciuszki :)
    chciałam pisać, ze masz jeszcze dużo czasu, ale widzę, że już prawie 7 miesiąc. nie wiem czemu wydawało mi się, że jesteś w 2...
    a płci nie sprawdzacie?

    Jestem w drugim, ale my kompletowaliśmy wyprawkę od chwili gdy zaczęliśmy się starać, bo jak się czegoś bardzo chce to to się spełnia :) Dlatego taki pośpiech, a potem jak się dowiedzieli inni że się nam udało to nas zasypali tym co po ich dzieciach, a butelki... mój mąż dostał bon do smyka od klienta i nie mogliśmy sobie odmówić :)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    dziewczyny pewnie zmyliło te 6m3ti6d do pierwszego całusa:)
    Młoda mama a tak w ogole jak sie czujesz ?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2014, 11:48

    Mloda.Mama lubi tę wiadomość

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia uda wam się, to dopiero wasz początek... do roku się normalnie pary starają, więc póki nie minął 12 cykl starań nie macie się czym martwić, chociaż życzę wam jak najszybciej by się udało :)

    a płci nie sprawdzimy, chcemy niespodziankę

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetnie się czuje, zero objawów :) Tylko chęć na kiwi i pieczarki :)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kot mi wypił pół kawy... :( Zostawiłam filiżankę zbożowej bez opieki i mi wypiła pół... :(

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O i taki dokuczliwy objaw to nogi - puchną mi łydki i pod kostkami ... :(

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uuu nie to fajnie.. to masz Kota pijaka :P
    ja nie wytrzymam z nieznana płcią :(

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pytałam o płeć bo myślałam, ze ten 7 miesiąc :)
    też zawsze sobie obiecywałam, że nie będę sprawdzać płci, ale w dzisiejszych czasach wszystko od maleńkiego jest już albo dla chłopców, albo dla dziewczynek, ciężko dostać coś uniwersalnego...

    sylwiaśta właśnie chodzi o to ze się nie denerwuję, im mniej wiem tym mniej się denerwuje, naprawdę :) pracy dużo, w domu przed świętami sprzątanie, zakupy, czas szybko leci i nie mam czasu myślec. wczoraj z męzem do 23 leżeliśmy i rozprawialiśmy jakby to było gdyby... a dzisiaj chodze półzywa, niby 7 godzin spanai, ale coś za mało...
    moja mama to sika po nogach i przezywa, że nic z tym nie robię, ale bardziej ufam ginowi niż mamie :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    młoda.mama koty to tak mają, moja kotka herbatę bardzo lubi :D

    lenka123321 lubi tę wiadomość

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam wszystko jedno czy chłopiec czy dziewczynka więc... po co nam wiedzieć? I tak rzeczy są i takie i takie, w wózku na brązowo-kremowo będzie, w łóżeczku na biało-popielato-czerwono, może trochę czarnego... więc nie trzeba nam znać płci :)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    każdy patrzy inaczej :) ja też chciałabym znać płeć, by od początku ajkoś się nastawić Marcelinka czy Marcelek?

    Młoda mamo wieem, że dopiero zaczynamy się starać ale wiesz, nadzieja jest zawsze... niby mam bóle menstruacjne, w 11 dpo test negatywny (wg mnie to nawet 12 dpo) ale jakos ciagle mam jakas iskierke nadziei.. e moze pozno bylo zagnieżdzenie?

    martwi tez mnie ta skaczaca temperatura, a na badania nawet nie mam kiedy pojsc i boje sie zreszta.

  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem takiemu maluchowi to wszystko jedno w czym chodzi ubrane. I np w domu do spania potrafiłabym chłopcu ubrać różowe śpioszki, a dziewczynce bluzkę z autami... moim zdaniem to nie ma większej różnicy, a np ubranka ze zwierzątkami w większości są uniwersalne i niebieskie ubranka czy kremowe czy białe mogą być i dla małej dziewuszki i dla chłopaczka. A brat męża to stosował taki przekręt na córkach, że jak miały chłopięcą koszule w kratę na sobie to do tego kraciastą spódnice, albo dżinsy zwykłe i opaskę z kokardą w kratę pod kolor koszuli. Albo jak dziewczynka miała granatowe chłopięce spodnie to do tego granatowego kwiatka na opasce na uszka, czy te czapeczkę wełnianą dziewczęcą i nikt się nie mylił czy to chłopiec czy dziewczynka :) Z resztą ja bardzo nie lubię jak ktoś ubiera dziecko w jeden kolor, np dziewczynka od butów po czubek głowy na różowo, a chłopiec od palca stopy po włoski na niebiesko... według mnie kolory trzeba mieszać i np do zielonych spodni fioletowa koszulka i na to zielona bluza... - mieszać, ale stylowo, kontrastem by się też nie gryzło i by z dziecka klauna nie robić :)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ktoś chce znać płeć, to pewnie, jeśli ma taką możliwość niech poznaje. Ja tam lubię niespodzianki ;)

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U ciebie Marcelinka albo Marcel, a u nas Amanda albo Seweryn :)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to racja, nie będę krzywdzić dziecka i narzucać mu jakiegoś koloru - może dlatego ja nienawidzę różowego :p
    od zawsze chcieliśmy chłopca, ale ostatnio jak tak patrzę wśród znajomych jak tatusiowie są zwariowani na punkcie swoich córeczek to aż mi nogi miękną... jeden stres minął, bo bałam się, że będziemy rozczarowani trochę jak tak bardzo chcieliśmy synka i byłaby córka (dlatego wolałabym wcześniej znać płeć), teraz to wszystko nam jedno, ważne żeby kropek był zdrowy
    i żeby w ogóle najpierw był :)

  • Jula222 Autorytet
    Postów: 1304 1116

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie tak dziewczyny kusi podejrzeć Groszka że szok! ;(

    bl9chdgeprsz4jls.png
    ug379vvjahkjd57g.png
    Aniołek 2.02.2013 (11 tydz.) [*][*][*] Zawsze będziesz w naszych serduszkach Aniołeczku!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podglądaj, to w końcu twój groszek! :)

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ