X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92-95 zapraszam :)
Odpowiedz

Rocznik 92-95 zapraszam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak noego na lajbie hahahahahahahaha! miszcz :E

    madzia w ustach jest tempka niemiarodajna, wystarczy ze delikatnie zmienisz ułożenie termometru i już sie zmieni :) najlepiej mierzy waginalnie albo rektalnie :))

    sama 1 cykl mierzylam pod jezykiem i na wykresie było fjuu bźdźiuu :))

    marga... (nigdy bez patrzenia na twoj nick go nie napisze :) ) po prostu zignoruj ta temp bo teraz to mozesz sie tylko domyślać, te proszki w ogole mogły zaburzyc ta temp i zadna z nich moz nie byc prawidlowa, temp mierzymy od raz u po przebudzeniu, wieczorem to bez sensu bo chodzisz wykonujesz inne czynnosci, mozesz sie zestresowac i juz tempp jest inna :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula222 wrote:
    Ewa kochanie przykro mi :( ale nie chcę Cie nakręcać ale tak jak pisałam w 1 ciazy mialam okres nie wiem czy sie spozniał bo nie sprawdzałam i nie liczylam .. ale był dosłownie taki jki teraz ty masz :)

    szczerze mówiąc to byłam smutna i zarazem kamień spadł mi z serca na raz jak przyszła jednak @.
    szkoda, ze się nie udało, ale te wszystkie dziwne rzeczy które się ze mną działy w tym czasie, w ciąży nie wróżyłyby niczego dobrego. mam nadzieję, że teraz się wszystko ureguluje i nam się kiedyś uda :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwsza tempka zmierzona, wiesiołka biorę,a m. uświadomiłam na co te jego witaminki są i zagoniłam do brania tego salfazinu, bo wcześniej raz brał, a 5 razy nie. lecimy nowy cykl i zbieramy siły na owocne <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2014, 08:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak to jest z mierzeniem w innych godzinach?
    teraz wstaję o 6, ale w weekend jest to 7-8, a w kolejnym miesiącu będę wstawać o 4. jak się mierzy później to się dodaje ten 0,1 co godzinę czy odejmuje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tym odejmowaniem to jest w innej metodzie nie roztera. poza tym jest to nie miarodajne, ja czasami jak zmierze godz pozniej to mam wiecej o 0,1 stopnia a czasem 0,2 a czasem wiecej, najlepiej zignorowac taka temperature

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najgorsze właśnie to, że w połowie cyklu zacznę wstawać 2 h wcześniej... tzn ja się budzę, robię meżowi śniadanie, a potem czasami coś robię w domu, a czasmi leżę w łóżku do tej 6. pomiar wtedy o 6 też raczej nie będzie miarodajny? ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie będzie miarodajny, bo wykonywałaś już czynności, ktore wplywają na temperaturę :)) ja jak miałam tak jak ty, że raz wstawałam tak a ra tak to ustaliłam sobie godz np 5 rano codziennie mierzylam i kladlam sie spac spowrotem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie to postanowiłam mierzyć tylko do owulacji, chyba, ze ciekawość nie wytrzyma :p
    z tymi wykresami to różnie bywa, qurczakowi np tempka ładnie wyznaczyła implantację, a potem rosła jak szalona i jest fasolka. a sa dziewczyny co miały zabki i też zaciążyły :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie :))
    tez miałam po owu nie mierzyć no ale jednak daje too jakąś informację o naszych cyklach, można porównywać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam jeden cykl z mierzona tempka pod jezykiem to usunelam go zeby nie zaburzal interpretacji :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie, to trochę korci :)

    a zapomniałam pisać, gin mi potwierdził, ze zarodek był, ale przez jakieś jego wady nie mógł się zagnieździć... trochę cieszy na pewno, bo to znaczy, że żołnierzyki m. działają :)
    no i chociaż coś od początku starań się udało

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pozostaje cieszyć się Ewuniu, że z Wami jest wszystko ok, a takie rzeczy...no po prostu sie zdarzają. To juz wiemy dlaczego dlugo nie bylo @ :)

    a w ogole dziewczyny, staram się 3 cykl to bedzie taki drugi, gdzie ogarniam już trochę to npr, myslicie ze powinnam sie zbadac? jesli juz to jakie badania? bo prywatnie jeden hormon kosztuje o 30 zł i wolalabym ograniczyc sie do minimum :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę, że jeszcze za szybko... to nasz 4 cykl(2 z jakimikolwiek obserwacjami) i też jeszcze nic nie robiliśmy. tzn ja chodzę regularnie do gina na typowe "przeglądy" co parę miesięcy, teraz poszłam tak specjalnie bo martwiło mnie to krwawienie no i byłam już umówiona przez to, ze @ się spóźniała.
    żadnych badań hormonalnych nigdy nie robiłam. M. jeszcze tez nigdy do lekarza nie zaciągałam

    wiem, ze powinnam bardziej ufać tempce, ale jestem ciekawa jak mi wyjdzie to mierzenie za pierwszym razem. w zeszłym cyklu udało nam się trafić dzięki testom owu i znowu mnie na nie korci, będzie przynajmniej porównanie z mierzeniem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja ten zaczynam z regularnym mierzeniem i testami ovu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uda nam się :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupujesz te testy owu z allegro?
    ja pierwszym razem kupiłam te bobo, bo w sumie nie wiedziałam o tych z allegro :p
    jak z ich wiarygodnością?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2014, 10:43

  • niecierpliwa21 Autorytet
    Postów: 1746 1190

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie badalam w 3cs hormony : TSH, LH, FSH, morfologia, a pozniej progesteron i prolaktyna.

    Testy owu z rossmana mialam :) a temperaturki nie mierzylam.

    Ewa99 lubi tę wiadomość

    nxbhnwz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam w poprzednim cyklu te z allegro, ale nie wiem jak z ich dzialaniem bo wykorzystalam je zanim mialam owulke;d nie wiedzialam ze owu mam dopieo od 19 dc a nie 14 :) teraz tez zamowilam z allegro

    Ewa99 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ile kwasu foliowego dziennie bierzecie? bo czytałam, że większość bierze 400 a potrzebne jest 600-800

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biorę 400, kwas foliowy z olimp labs
    ale w jakim czasie jest tyle potrzebne?

‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ