X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaassiia wrote:
    Terka, czy to chłopiec czy dziewczynka grunt że się udało :) dziadkowie pokochaja i tak i tak
    A propo oczekiwań ja powoli wyglądam skoku tempki :) i zobaczymy co będzie dalej

    I żeby było zdrowe. A czy chłopiec czy dziewczynka to pewnie małe znaczenie dla Was ma :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 14:44

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne ze mało ważne czy chłopak czy dziewczynka, bedziemy całym sercem kochać albo piękna małą damę albo przystojnego małego mężczyznę :D ale już obstawiają-nie co by chcieli ale co wg nich będzie :D
    Haha nie mała Tereska tylko mała Laurcia :P mąż kiedyś chciał miec córkę Tereske ale myślę ze ja mu wystarczę za wszystkie Tereski świata :D

    Alegzi co Ty wygadujesz? ;) bardzo ładnie Twój cykl wygląda przecież co sie go czepiasz? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 14:53

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście zdrówko najwazniejsze:) dziewczyny a co sądzicie o szczepieniu maluszków?

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Jasne ze mało ważne czy chłopak czy dziewczynka, ale juz obstawiają-nie co by chcieli ale co wg nich będzie :D
    Haha nie mała Tereska tylko mała Laurcia :P mąż kiedyś chciał miec córkę Tereske ale myślę ze ja mu wystarczę za wszystkie Tereski świata :D

    Alegzi co Ty wygadujesz? ;) bardzo ładnie Twój cykl wygląda przecież co sie go czepiasz? ;)

    Mój wykres co miesiąc tak pięknie wygląda, a jak co do czego to brzydactwo spada i przychodzi @. Oj ile ja się już tych ładnych wykresów naoglądałam. Także wiem, że nic z tego.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaassiia wrote:
    Oczywiście zdrówko najwazniejsze:) dziewczyny a co sądzicie o szczepieniu maluszków?

    Szczerze mówiąc nigdy się nad tym jakoś zbytnio nie zastanawiałam. Pewnie dlatego, że nie musiałam :) Ale jestem ciekawa Waszych opinii

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaassiia wrote:
    Oczywiście zdrówko najwazniejsze:) dziewczyny a co sądzicie o szczepieniu maluszków?

    Wg mnie-z rozwaga nie na cale zło tego świata ale na najbardziej paskudne choróbska oczywiście... Nie wyobrażam sobie ze przeze mnie np dziecko zachorowałoby na gruźlicę czy inne paskudztwo... Ale z rozwaga i nie po 10 szczepień na raz bo mało który organizm dobrze by zareagował na to a co dopiero maleńki

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to w ogole moj cykl nadaje sie do kosza wiec czekam na następny! ☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 listopada 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Ja to w ogole moj cykl nadaje sie do kosza wiec czekam na następny! ☺

    Ok zerklam- jesteś usprawiedliwiona :D faktycznie lepiej u Ciebie niech sie zacznie cos nowego...

    Alegzi-Ty nie jesteś usprawiedliwiona mi sie Twoj wykres podoba i koniec :D :P

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 7 listopada 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha dzięki terka!

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 7 listopada 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Ok zerklam- jesteś usprawiedliwiona :D faktycznie lepiej u Ciebie niech sie zacznie cos nowego...

    Alegzi-Ty nie jesteś usprawiedliwiona mi sie Twoj wykres podoba i koniec :D :P


    terka, lepiej tak nie mów, bo jak narobisz mi nadziei na ten miesiąc, a @ jak to @ przyjdzie to będzie mi przykro ;p

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 7 listopada 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko dlatego czekam by móc zacząć obserwować swoje ciało i cykl.. bo teraz może być roznie i nie będzie taki wiarygodny... Chociaż mam koleżankę która po poronieniu zaszła zaraz w ciążę i @ nie dostała

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 7 listopada 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja co do szczepień mam matlik,również bym się nie zastanawiała nad tym ale ze szefowa wprowadziła mnie w temat wysłuchalam trochę audycji to nasze szczepienia to horror

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 7 listopada 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, możesz się podzielić Twoją wiedzą nt. szczepień? :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 7 listopada 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto wysłuchać Wypowiedzi Jerzego Zięby,on tam wszystko dokładnie tłumaczy i uzasadnia, bo nie chciała bym was wprowadzać w błąd.

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • An_ja Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 7 listopada 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka, jeśli u nas Bóg da i będzie córcia to też chciałabym Laurę ;)

    dla synka jest gorzej z imieniem niestety ;( nie mamy wspólnego imienia, które by nas urzekło ;)

    27.06.15r. <3

    hchy3e3kmfm4vcg0.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 7 listopada 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laury w przewadze widzę.☺ no właśnie opowiadajcie co wiecie o szczepieniach.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 7 listopada 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, aleście naprodukowały dzisiaj :) Wczoraj taka cisza, a dzisiaj Terka nie śpi i rozkręca :D

    Ja wróciłam z pracy, szykuję obiad. Oczywiście znowu pewnie zjem go wieczorem, bo coś u mnie cieniutko z apetytem. Wykres faktycznie ładnie zaczyna wyglądać, nie takie nostromo jak ostatnio :D W pracy bostonki ciąg dalszy, mam nadzieję, że się dzieci wykruszą to będzie lżej. Bo znowu mnie praca wykańcza, łeb mi dzisiaj pęka.

    Ja też marzę o Laurze :) Będą faktycznie w przewadze.

    Ja myślę, że szczepienia te podstawowe i na choroby zakaźne są jak najbardziej potrzebne. Mam taką w żłobku wariatkę, że z dzieckiem do lekarza nie chodzi, bo kazałby szczepić. Dziewczynka lekarza na oczy nie widzi, nawet jak jest chora to matka ją jakimiś kropelkami leczy... A po nich ma biegunki. Była tylko szczepiona po urodzeniu w szpitalu, wiecznie jest chora, chodzi zasmarkana, a do lekarza matka nie pójdzie, żeby raz a porządnie dziecko wyleczyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 17:06

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 7 listopada 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex, właśnie ty masz z dziećmi styczność cały czas, i faktycznie niby dzieciom po szczepieniu nic poważnego się nie dzieje ale właśnie to ale... Są przypad NOP i rodzice muszą sobie radzić często sami bo nie dostaną pomocy od rządu.znam rodzinie która pierwsze dziecko zaszczepili lecz drugiego już nie ponieważ u pierwszej dziewczynki spostrzegł pewne problemy

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 7 listopada 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę, że jak dziecko jest świeżo po szczepieniu to na drugi dzień powinno zostać w domu. Może się pojawić gorączka, w żłobku/przedszkolu ma styczność z zasmarkanymi dziećmi i bakteriami. Jeśli jest zaszczepione musi tego unikać dzień/dwa, żeby żadnych powikłań nie było. A nie, że rodzic rano dziecko zaszczepi, a później ok 10-11 hop do żłobka. I miałam takie przypadki, że później gorączka i choroba przez 2 tygodnie.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 7 listopada 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze swojej strony mogę tylko napisać, że się boję. Do roku szczepiłam syna, teraz już 2 dawki mamy zaległe i nie wiem co mam dalej robić.
    Za dużo czytam, wszędzie są sprzeczne informacje i totalny brak dialogu pomiedzy obiema stronami. W dodatku rząd wprowadza po cichu dziwne ustawy o których media milczą. A media swoją drogą sieją chorą propagandę, co tydzień ogłaszając epidemie, których nie ma.

    Wiele osób z mojej rodziny i wśród znajomych ma dylematy odnośnie szczepień. To bardzo trudny temat

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ