X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 6 listopada 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz zobaczyłam na LOMIe, że są nowe wyniki mojego męża. Wiecie, co to za cudo? Na necie nic konkretnego nie mogę znaleźć...

    PPJ (ANA3) met. immunoblot (16 antygenów)
    dsDNA (DNA) (+)
    Kontrola (Ws) +++ - silnie dodatni

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 6 listopada 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzę dziewczyny dzieje się tu, ja dopiero ogarnelam wszystko i mogę trochę czasu poświęcić sobie. A co do słodyczy to jak czytam nie tylko ja mam ciągutki he

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2017, 20:58

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 6 listopada 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex nie mam pojęcia co to za cuda.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 6 listopada 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cisza jak makiem zasial!

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 6 listopada 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex, niestety noe pomogę w kwestii wyników :(

    panipuchatkowa, cisza, bo każdy odpoczywa po ciężkim dniu pracy albo się relaksuje. Ale jeszcze trochę i kolejny weekend ;)Mnie, aż ciarki przechodzą na samą myśl o jutrzejszym dniu.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 6 listopada 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cisza, cisza. Ja się trochę zdenerwowałam i sobie miejsca znaleźć nie mogę. Ani zasnąć, ani usiedzieć. Poczytałam sobie na necie o tych przeciwciałach i to może być jakiś toczeń... Z tym, że mój mąż nie ma żadnych objawów, które to powoduje! Ale czuję jakiś wewnętrzny niepokój, strasznie się zmartwiłam, zdenerwowałam... Nagle ciąża zeszła na drugi plan. Najważniejsze, żeby teraz on był zdrowy.
    Wyć mi się chce... Lekarz dopiero w czwartek. Miał iść dzisiaj, ale w przychodni przełożyli mu wizytę, bo lekarki dzisiaj nie było.

    Alegzi, a co będzie jutro?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2017, 21:56

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 6 listopada 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex musi byc dobrze! Internety często nie mają racji. Alegzi praca? U mnie też jutro ciężki dzień.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 6 listopada 2017, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobitki :-), mój mąż po badaniu, wyniki za tydzień.

    Dzisiaj starania, owulacja jeszcze nie zaznaczona. Szansa jest :-)

    Alex będzie dobrze :-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 listopada 2017, 03:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex kochana... Wg Internetu to juz chyba każdy żyć nie powinien. Nie ma co sie nakręcać... Wiem łatwo mówić jak sie czeka na wizytę i jedyna wiedza z Internetu wlasnie jest... Zobaczysz ze to pewnie jakas pierdoła z czego szybko sie wywinie i będzie super! :D

    Ja kobitki ok 20 często zasypiam już, ale zeby taka cisza faktycznie była wieczorkiem? Ale to dobrze, przecież trzeba po pracy trochę z mężem pobyć nie? ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 7 listopada 2017, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że będzie dobrze i to jakaś pierdoła... Zobaczymy czy lekarka cos w czwartek stwierdzi. Lepiej zeby nic złego nie wykryła bo wystarczy nam problemów.
    Mój wykres to się chyba do mnie uśmiechnął dzisiaj na dobry początek dnia to musi być dobrze. Z tempki po owu mi uśmiech powstał.
    Terka Ty rzeczywiście w nocy spania nie masz. Ja o tej porze to się 50 razy przewracam i śpię dalej. Dzisiaj obudziłam się 20 minut przed budzikiem ale w nocy ostatnimi czasy śpię jak zabita

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 7 listopada 2017, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex u Ciebie ładna tempka!

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 listopada 2017, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Mam nadzieję że będzie dobrze i to jakaś pierdoła... Zobaczymy czy lekarka cos w czwartek stwierdzi. Lepiej zeby nic złego nie wykryła bo wystarczy nam problemów.
    Mój wykres to się chyba do mnie uśmiechnął dzisiaj na dobry początek dnia to musi być dobrze. Z tempki po owu mi uśmiech powstał.
    Terka Ty rzeczywiście w nocy spania nie masz. Ja o tej porze to się 50 razy przewracam i śpię dalej. Dzisiaj obudziłam się 20 minut przed budzikiem ale w nocy ostatnimi czasy śpię jak zabita

    Zobaczysz będzie dobrze ;) niech Twoja wzrastająca temperatura Ci zapowie lepsza przyszłość! (nie chcę nic mówić ale jak zerkniesz na mój wykres to podobnie sie zaczynał :P ):D
    No u mnie ze spaniem to faktycznie zabawa. O 20 odlatuje wiec na sile nie siedzę. Potem ok 3 wstaje... A pozniej jeszcze dosypiam do np 8 a potem znów spac gdzieś ok 12 tak z pol godzinki, godzinkę ;) czasem jeszcze popołudniu cos a potem to juz spac znów kolo 20 :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 7 listopada 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No terka taki odpoczynek to ja rozumiem! ☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 listopada 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    No terka taki odpoczynek to ja rozumiem! ☺

    Hahaha a ja wlasnie nie! Nigdy tyle nie spalam :D aż mi dziwnie mezulo przychodzi a tu prawie nic nie zrobione bo żonka spala cały dzień prawie :P dzisiaj postanowiłam cos porobić, zobaczymy ile mi sie uda. Misja nr 1 naczynia :D organizm mi bardzo daje znali ze "przesadzam" w danym momencie, bardzo mnie to cieszy bo przynajmniej nie przesadzę za bardzo ;) dzisiaj nigdzie chyba nie wyjdę bo chmurzascie bardzo i zobaczymy czy sie w deszcz nie zmieni. Jak nie to moze popołudniu się gdzieś przejdziemy :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 7 listopada 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie.☺ musisz się oszczędzać a mąż na pewno to rozumie!☺❤

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 7 listopada 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka teraz musisz dbać o siebie. Jak chce Ci się spać to śpi :-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 listopada 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrozumie dziewczyny zrozumie ale mnie głupio bo on jednak pracuje i potem do domu przychodzi a tu co? Nic :D tylko żonka w łóżku i to nie w takim sensie co moze i by chciał :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 7 listopada 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)
    Terka teraz wy jesteście najważniejsi, mąż napewno rozumie że teraz musisz dbać o siebie i masz prawo do odpoczynku, organizm potrzebuje i nie sprzeciwiaj się. Doczekaliście się swojego cudu to trzeba się dostosować he

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 listopada 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaassiia wrote:
    Hej dziewczyny:)
    Terka teraz wy jesteście najważniejsi, mąż napewno rozumie że teraz musisz dbać o siebie i masz prawo do odpoczynku, organizm potrzebuje i nie sprzeciwiaj się. Doczekaliście się swojego cudu to trzeba się dostosować he

    Odpoczywam odpoczywam ;) chyba ze mam przypływ energii to cos robię poki znów nie spadnie :D

    Ej dziewczyny mój teściu zwariował! :D dzwoni do mnie i pyta czy co preferujemy? Czy lozko czy wersalkę? Ja zdziwiona o co chodzi cisza w telefonie a on: No bo Ty w ciąży to wypoczywać powinnaś na porządnym łóżku! Wie ze patrzeliśmy za jakimś łóżkiem bo chcemy wymienić ale zeby on nam chciał kupić? Jasny gwint aż nie wiem co mam mówić mężulowi bo pewnie tak jak i mnie głupio mu tak będzie po prostu na koszt go narażać... A z drugiej strony wiem ze jak sie uprze i chce cos zrobić to to zrobi :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! :)

    alex0806, na pewno wszystko będzie dobrze. Nie zamartwiaj się. A co do internetu to trzeba patrzeć z przymrużeniem oka. Ja raz dostałam ochrzan od gin., bo się go zapytałam czy w ciąży można latać, bo się naczytałam w necie dziwnych rzeczy. A on do mnie, że internet wszystko wie to po co się go pytam i że na pewno to internet skończył studia, a nie on. Także Kochana nie przejmuj się.
    Chodziło mi o pracę. Wczoraj sajgon, dziś z rana też.

    terka, Ty się takimi rzeczami nie przejmuj. Jesteś w stanie błogosławionym i nawet jak obiadu nie zrobisz to się nic nie stanie i mąż na pewno zrozumie ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ