X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 20 listopada 2017, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)

    Trochę mnie nie było ale praca, praca i praca... Teraz wróciłam z nocki i idę pod prysznic i spać i znów na 22 do pracy :)

    Kasia, nie przejmuj się takimi osobami. Ja co prawda po sobie nie pokazuję że boli mnie moja strata, ale Ci co mnie znają naprawdę to widzą to... Siostra mojego K jest w drugiej ciąży.. Sama niedawno poroniła, a o tą ciążę mam wrażenie że nie do konca dba... Bo co to za matka która w ciąży pali (!) . To chyba najbardziej boli.. A Ty się starasz i ronisz wysztsko by było dobrze i nie wychodzi.. Nawet bym mogła leżeć całe 9 miesięcy, byle by moje dzieciątko było zdrowe, ale niestety.. Zresztą była mojego też nie ułatwia mi sprawy, bo ciągle się miesza do nas, a ja przez to chodzę wiecznie zdenerwowana... I jest to jedna z przyczyn gdzie też nie może mi się udać... Bo nie ważne jak mój będzie się starał, gdy ja nie osiągnę wewnętrznego spokoju to nigdy się nie uda:(


    A poza tym ostatnio coraz częściej robi się mi na noc niedobrze.... jakbym miała zaraz wymiotować... ech... trzeba przeczekać to chyba...

    panipuchatkowa lubi tę wiadomość

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 20 listopada 2017, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka rozumiem Cie doskonale. Też mogłabym dużo poświęcić żeby nasze dziecko było zdrowe. Ja mialam taka sytuację że moja bratowa zaszla w ciaze wtedy co ja. Przy becie 90 ogłosili to calemu swiatu jak ja przy becie prawie 800 zaczynalam.trqcic powiedziala mi ze ona to by sie z tego śmiała i mówiła by ze w laboratorium sie pomylili i że w ciąży niebylam. Otóż byłam i nikt nie ma prawa nammowic że strata jestpowodem do smiechu bądź do niestosownego zachowania. Takze widzicie każda w swoim otoczeniu ma taką życzliwą osobę która wiedziała by przecież jak sienzachowac w takiej sytuacji.. Masakra.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 20 listopada 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Patulka rozumiem Cie doskonale. Też mogłabym dużo poświęcić żeby nasze dziecko było zdrowe. Ja mialam taka sytuację że moja bratowa zaszla w ciaze wtedy co ja. Przy becie 90 ogłosili to calemu swiatu jak ja przy becie prawie 800 zaczynalam.trqcic powiedziala mi ze ona to by sie z tego śmiała i mówiła by ze w laboratorium sie pomylili i że w ciąży niebylam. Otóż byłam i nikt nie ma prawa nammowic że strata jestpowodem do smiechu bądź do niestosownego zachowania. Takze widzicie każda w swoim otoczeniu ma taką życzliwą osobę która wiedziała by przecież jak sienzachowac w takiej sytuacji.. Masakra.

    Taaa zaczęłaby sie śmiać... Jedynie wtedy jakby miała reakcje stresowa śmiechem... Ona by tam ryczała przecież tylko zawsze znajdzie sie taka osoba co jest lepsza silniejsza emocjonalnie i wogole wogole... A tak naprawdę wie ze byłoby inaczej ale trza sie pokazać ze x jest taka słaba i wymyśliła sobie ciążę ale ona to co innego... Straszni są tacy ludzie po prostu żal czasu na niektórych (tak wiem niekiedy to "rodzina")

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 20 listopada 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No terka masz rację. A sama długo starala sie o 1 ciążę jak i o 2. No ale cóż. Nie ma co się patrzeć na takie osoby.☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 20 listopada 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny ;)

    Naprodukowałyście od piątku ;) Muszę teraz przez to "przejść".

    Miłego poniedziałku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2017, 08:19

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • domi_gie Koleżanka
    Postów: 36 23

    Wysłany: 20 listopada 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Co do teściowych, bratowych o grubej skórze - niektórzy ludzie nie mają taktu, założę się że jeśli chodziło by o nie nie przyjęły by tego w miarę spokojnie, raczej z wielką awanturą... niektórych nie zrozumiesz.

    Mam wrażenie że macie dośc dużą wiedzę to poprosze was o radę: jak pisałam jestem po usunięciu torbieli endo i po 5 miesięcznej kuracji visanne, 11 listopada dostałam pierwszej miesiączki po odstawieniu (po 37 dniach, przedtem jakiej malutkie plamienie mniej wiecej tydzien wczesniej), ból pierwszego dnia porównywalny do tego po laparoskopii - jednym słowem masakra, potem juz okres standardowo, tyle że dłuższy niż miewałam do tej pory (skończył się teraz w piątek, w sobotę było już czysto), aż tu nagle dzisiaj w nocy bach - krwawienie i to takie typowe na okres i boli mnie jajnik (ten operowany). O co tu chodzi?

    uwo9gov3wt9q4lgx.png

    28 lat
    1 ciaża - poronienie w 12tc (trisomia18)
    2 ciążaUdało sie po 8 m-cach starań! :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 20 listopada 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_gie wrote:
    Cześć dziewczyny!

    Co do teściowych, bratowych o grubej skórze - niektórzy ludzie nie mają taktu, założę się że jeśli chodziło by o nie nie przyjęły by tego w miarę spokojnie, raczej z wielką awanturą... niektórych nie zrozumiesz.

    Mam wrażenie że macie dośc dużą wiedzę to poprosze was o radę: jak pisałam jestem po usunięciu torbieli endo i po 5 miesięcznej kuracji visanne, 11 listopada dostałam pierwszej miesiączki po odstawieniu (po 37 dniach, przedtem jakiej malutkie plamienie mniej wiecej tydzien wczesniej), ból pierwszego dnia porównywalny do tego po laparoskopii - jednym słowem masakra, potem juz okres standardowo, tyle że dłuższy niż miewałam do tej pory (skończył się teraz w piątek, w sobotę było już czysto), aż tu nagle dzisiaj w nocy bach - krwawienie i to takie typowe na okres i boli mnie jajnik (ten operowany). O co tu chodzi?

    A nie jest to czasem jakis mały krwotoczek?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2017, 08:38

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • domi_gie Koleżanka
    Postów: 36 23

    Wysłany: 20 listopada 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bladego pojęcia nie mam... W życiu mi się coś takiego nie przydarzyło, generalnie nie miewałam takich problemów, nawet ta torbiel mi nie doskwierała - dopiero rutynowa kontrola ją wykryła. Krwawienie wygląda jak typowy okres. Wczoraj generalnie się fatalnie czułam, bolała mnie strasznie głowa i wymiotowałam (niby byłam na imprezie i wypiłam trochę ale zdecydowanie nie takie ilości żebym miała wylądować z głową nad porcelaną), cały dzień przeleżałam przysypiając co chwila, w nocy nie mogłam w ogóle spać pierw przez ten ból głowy potem przez to krwawienie, chyba się zapiszę do pierwszego lepszego ginekologa dla świętego spokoju...

    uwo9gov3wt9q4lgx.png

    28 lat
    1 ciaża - poronienie w 12tc (trisomia18)
    2 ciążaUdało sie po 8 m-cach starań! :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 20 listopada 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_gie wrote:
    Bladego pojęcia nie mam... W życiu mi się coś takiego nie przydarzyło, generalnie nie miewałam takich problemów, nawet ta torbiel mi nie doskwierała - dopiero rutynowa kontrola ją wykryła. Krwawienie wygląda jak typowy okres. Wczoraj generalnie się fatalnie czułam, bolała mnie strasznie głowa i wymiotowałam (niby byłam na imprezie i wypiłam trochę ale zdecydowanie nie takie ilości żebym miała wylądować z głową nad porcelaną), cały dzień przeleżałam przysypiając co chwila, w nocy nie mogłam w ogóle spać pierw przez ten ból głowy potem przez to krwawienie, chyba się zapiszę do pierwszego lepszego ginekologa dla świętego spokoju...

    Wiesz co dobrze zrobisz. Nie brzmi to normalnie wszystko... Lekarz każdy powinien wiedzieć cóż to sie dzieje. Mi sie wydaje ze to po zabiegu ale jaki dokładnie związek ma to juz nie powiem niestety... A teraz jak masz? Czysto? Bo mówiłaś o nocy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2017, 08:48

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 20 listopada 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi uuu nie wiem kochana.. Ja bym pewnie do lekarza uderzyła.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 20 listopada 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi lepiej z tym krwawienie wybierz się do lekarze, bynajmniej będziesz spokojniejsze. Powodzonka z wizytą obyś szybko się uporala:)

    A u mnie dziewczyny chyba zbliża się @ już wczoraj zaczynałam czuć piersi dziś tempka lekko spadła ech

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • domi_gie Koleżanka
    Postów: 36 23

    Wysłany: 20 listopada 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak tez zrobie, musze isc do pracy bo mam sprawę której nie mogę zostawić, ale chyba pogadam z szefową i pojde do lekarza, bo powiem wam ze mnie to zmartwiło, bo okres 2 dni po zakończeniu poprzedniego bardzo mnie martwi, wiem ze organizm musi sie uregulować po odstawieniu hormonów,ale dobrze wiecie jak jest niby człowiek wie a głowa szaleje...

    uwo9gov3wt9q4lgx.png

    28 lat
    1 ciaża - poronienie w 12tc (trisomia18)
    2 ciążaUdało sie po 8 m-cach starań! :)
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 20 listopada 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety @ przyszła dokładnie tak jak myślałam :-/ także zaczynam kolejny cykl.
    Biorę dalej wiesiołka i zamawiam dzisiaj ten żel Conceive, bo u mnie śluzu praktycznie brak.
    No i przede wszystkim biorę męża ostro w obroty :-)

    Teraz piję kawkę i zastanawiam się co dzisiaj robić. Miłego dnia, dziewczyny :-)

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 20 listopada 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryha pamiętaj że wiesiołka tylko do ovu, a co do żelu czekam na relacje ;)

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 20 listopada 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem ciekawa tego zelu.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 20 listopada 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno zdam relację :-)


    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 20 listopada 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem w trakcie używania tego żelu... i tak naprawdę ciężko mi powiedzieć coś o nim... napewno że nie jest tak gętsy jak żele dostępne w drogeriach czy innych sklepach... a tak, to zobaczmy czy coś u mnie zdziała :)

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 20 listopada 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie stosowałam nigdy tego żelu, ale słyszałam pozytywne relacje. Pewnie to też zależy od organizmu. Jeden zauważy różnicę, drugi nie.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Anete Autorytet
    Postów: 703 724

    Wysłany: 20 listopada 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryha ja też zaczynam chyba nowy cykl- chyba, bo sama nie wiem czy to plamienie czy @...

    atdcj48aq9519a2w.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 20 listopada 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anete, ale dziwna sytuacja u Ciebie, bo temperature nie spadła.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
‹‹ 157 158 159 160 161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ