X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss jaka cudowna wiadomość :) myślałam wczoraj o tobie a dziś taka niespodzianka. Gratulacje

    Panipuchatkowa super ze juz do domku :) slicznotka mała z twojej córeczki:)

    A ja mam problemy z jedzeniem, praktycznie nic mi nie wchodzi. Żołądek boli i gania mnie i wymioty zbiera. W piątek wizyta oby było wszystko Oki

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo z Wawy bede miala blizej to jakby co jakis pociag do Suwalk pewnie jest :D tak sie ciesze i trzymam za nich kciuki ❤️
    Puchatkowa, Ty tez z domku sie odezwij :) pokaz krolestwo Malutkiej bo jestem ciekawa jak przygotowaliscie:)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, a ja dzisiaj o Tobie myslalam- ze sie nie odzywasz :) a jak poza tymi wymiotami? Jak sie czujesz? Robilas jakies badania ostatnio?

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia właśnie, ja też myślałam o tobie wczoraj gdzie się podziewasz ;) W piątek trzymam mocno kciuki za Twojego fasolka ;)
    Wymiotow współczuję, mnie tylko mdli niemiłosiernie ale z przerwami.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie tu na wątku się u nas zrobiło :-)
    Mi też kiedyś Laura się podobała, ale jest taki wysyp tego imienie, że jakby kiedyś miała być córcia to pewnie inne imię wybiorę.

    Dzwoniła do mnie pielęgniarka środowiskowa, że nas odwiedzi. Ciekawe w jakim celu?

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)
    Trochę znowu mnie nie było, ale przed chrzcinami było 'male' zamieszanie... Wszystko się sypało po kolei... W czwartek spalilam sukienkę do chrztu Jagody (mania wszystkiego prasowania).. w piątek kurier nie dowiózł paczki z szatka i świeca, i w sobotę od rana nerwowka... Chrzestna Jagody dla pewności poszła do sklepu i kupiła obie te rzeczy. A w niedzielę przed samymi chrzcinami wujek wylądował na sorze bo kamienie na nerkach się odezwały i z mężem kuzynki dojechali do nas już na obiad.... W dodatku na sali właścicielka nastroiła na 22 osoby gdzie umowione było na 18. I musieliśmy zapłacić za 22 (przez telefon tyle bylo mówione wstępnie, przy rezerwacji terminu, bo potem przy ustalaniu menu było mówione 18).. ale już nie chciało nam się kłócić. Dobrze że wszystko dostaliśmy do domu co nie zostało zjedzone i co było na stole. Więc mięso pomrozilam i będzie na zaś.. duża część ciasta i zimnej płyty dałam kuzynce bo my byśmy tego nie zjedli... Jutro kolejna część zawiozę rodzicom bo jedziemy z Jagoda do lekarza. Po prostu wiem że my tego nie zjemy a po co mam to wyrzucać...

    Ogólnie sama uroczystość była piękna. Wszyscy zadowoleni, Jagódka stała się małym bogatym człowiekiem więc teraz trzeba jej jakieś konto założyć :)

    Zaraz wstawię zdjęcie finalnej kreacji :)



    Miss!!!!!! Boziu!!!!! W końcu!!!!! Trzymam kciuki!!!!

    Ktoś tutaj pisał że ma za długie nazwisko i dlatego dla dziecka wybrał krótkie imię:) moja Jagoda ma podwójne nazwisko (oczywiście mój K kręci na to nosem teraz), ale ja nie żałuję, bo ona bardziej jest mojej strony niż taty:D

    Panipuchatkowa, jak Laurka? Wszystko z wami ok? Jak Ty się czujesz po cięciu? Bo musiał być to dla ciebie szok... Ja przynajmniej tak miałam:) ale wiedziałam też że muszę szybko dojść do siebie, i tak naprawdę to przeciwbólowe brałam tylko pierwszej nocy po cięciu... Bo potem już nic mnie nie bolało:)

    Alex, a jak Ty kochana? Kiedy wizyta? Jezu już nie mogę się doczekać aż napiszesz że wszystko dobrze z maleństwem i tobą:)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari, u mnie pielęgniarka była w tamtym tygodniu. Przychodzi zrobić taki ogólny wywiad i powiedzieć że jak będzie trzeba zastrzyki etc to ona jest od tego...

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka ale historia z chrzcinami, prawie jak z weselem kiedy coś się sypie i trzeba na szybko coś zmieniać. Szkoda że musieliscie zapłacić za więcej osób, my mieliśmy na weselu właśnie taka sytuację że ludzie potwierdzili a chyba 5 osób nie przyszło i mieliśmy w cholerę kasy w plecy a pozniej jedzenia mase zostalo. Ale też pomrozilismy mieso i porozdawaliśmy trochę, zawsze się przyda na zapas ;)
    Czekamy na zdjęcia Jagody z uroczystości;)
    Ja wizytę mam jutro o 17 ;) Mam nadzieję że wszystko będzie super;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lelek Alex nie wymiotuję ale czasami mało brakuję. cieszę się ze mam możliwość przebywania w domu, bo to uczycie dyskomfortu na oładku bywa uciążliwe mięta to mój przyjaciel. badanie zrobię pewnie po wizycie na NFZ myślę ze już skierowanie dostanę, i do 12 na wizytę prywatna się wyrobię.

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tylko położna była na patronazowych wizytach. Pielęgniarka nigdy :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka współczuję sytuacji...
    A lokal też nieładnie postąpił...
    Eh :(

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jutro będzie wszystko ok to chyba czas żebym się na prenatalne zapisała, co? I zrobić je jakoś za miesiąc? :)
    Kasia super że masz możliwość wziąć skierowanie na NFZ i chodzić też prywatnie. Te pierwsze badania tanio by nie wyszły. Ja pewnie jutro tez skierowanie dostanę i w czwartek pojde zrobic ;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex, polecam profil dr Michala Lipy na instagramie jak masz :) Na prenatalne najlepiej po skonczonym 12 tygodniu, wtedy dziecko ma wymiary takie, na ktorych wszystki dobrze widac :)

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To akurat jakoś na początku marca ;) jeszcze lekarza wypytam o wszystko ale już wiem gdzie chce iść;)
    Boże nie mogę się już doczekać, chyba całą noc nie będę spala. Jutro po lekarzu idziemy na kolację uczcić to wszystko ;)

    terka lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mocz, glikoza, morfologia i toxo dostanę na pewno gorzej z homocysteiną, ale to moze uda się przez hematologa, jak już zobaczę mojego okruszka to przyjmie mnie na już

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedzie dobrze, no stress :) chociaz wiem- łatwo mówić:p ja sama nie wiem jak wytrzymalam od pozytywnego testu 13.10 do 30.10 do wizyty u mojej gin :p ja mam teraz problem wytrzymac 4 tygodnie i zazwyczaj nie udaje mi sie i przekladam wizyty bo po 2 tygodniach juz mnie lapie stres :p

    I pochwale sie Wam- wczoraj moj Mąż polozyl reke na brzuszku i ogladalismy jakis film- dostal dwa kopniaki wprost w jego dlonie i sie przestraszyl haha :) powiedzcie, ze jeszcze przylozy mi ta dlon do brzucha i nie bedzie sie bal?:p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2019, 12:24

  • Patulka Autorytet
    Postów: 794 172

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/87a6da283c76.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/db2810be15a9.jpg
    Jagoda z chrzestną

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ee2560ad7ad9.jpg
    A tutaj z moim tatą i moimi siostrami... Ja to ta najgrubsza :D


    Alex, dokładnie tak było... No obiady się zje, resztę 'wydalam'..
    Co do prenatalnych, to warto być zapisanym wcześniej bo różnie z terminami bywa.. a czas też szybko leci :D

    Terka, no jak nie wiedziała która liczba osób jest prawidłowa to mogła też zadzwonić i się upewnić.. ale no, było minęło.. wyszło 300zl drożej niż liczyliśmy, bo stówkę nam zeszła z ceny...

    Lelek, panipuchatkowa, Mari92, MissKathy92 lubią tę wiadomość

    iv09gu1rb7ycgb9v.png
    Jagoda, 13.10.2018 52cm 2,700g <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka- Jagoda to sliczna dziewczynka :) a jaka jest juz duza, a byla taka malusiaaa ❤️❤️

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka piękna Jagódka :D

    A tak z innej beczki-ale jesteście z siostrami do siebie podobne! ;D

    Co do lokalu to tylko powiem że nie fair postąpili i tyle. No ale tak jak mówisz było minęło...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka ale słodka Jagódka ;) jak księżniczka;)
    Noo z siostrami faktycznie podobne ;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
‹‹ 2159 2160 2161 2162 2163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ