X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Alex ciesze sie, ze wszystko jest ok z dzidzia.
    Puchatkowa,malutka super rosnie.

    Ja sie z tych wszystkich stresow i placzu rozchorowalam, tak mnie trzyma katar, kaszel i gardlo, ze hoho. Ale daje rade. Mama przyjechala do mnie na kilka dni, zebym nie siedziala sama. Daj rade, od czasu do czasu zlapie mnie jakis dol i musze sie wyplakac, ale wiem ze placzem nie pomoge w niczym mojemu synkowi. Ciezko mi patrzec na wszystkie dzieci, ktore sie bawia ale wiem, ze nie moge tak robic. Mam chyba jakis taki etap.
    Cala ciaze modlilam sie i powiem Wam, ze tez mam chwile zwatpienia. Dlaczego mnie nie ustrzegli wszyscy, do ktoeych sie modlilam. Ale tez wiem, ze tak tez myslec nie moge. Dlatego prosze Was o modlitwe za nas i dziekuje za wszystkie modlitwy.

  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 15 lutego 2019, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek, modle się codziennie za wszystkie kobitki w ciąży ♥️ dasz radę. Bóg ma jakiś plan dla Was :)

    Miss, z tego co wiem piątkowy post nie dotyczy kobiet w ciąży :) więc spokojnie, trzeba jeść to, na co ma się ochotę bo tzn ze organizm czegoś potrzebuje :)

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 15 lutego 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek kochana dobrze że nie jesteś sama teraz :) I również się modlę w Waszej intencji, zobaczysz że wszystko się jakoś ułoży :)

    Magda dziękuję że mi o tym napisałaś :) bo miałam wczoraj takie wyrzuty sumienia że robię zapiekankę a jutro piątek :/

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 15 lutego 2019, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek kochana masz nasze wsparcie ;* i większość z nas się pod tym podwójnie podpisuje z maluchami obok albo w brzuszku więc siła jest ;) trzymaj się kochana ;*

    Magda o tym poście nie wiedziałam;) ale skoro dzidzia czegoś chce to trzeba dostarczyć;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 15 lutego 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadłam kapuśniak. Litrowy słoik... I mdłości przeszły;p to dziecko to ewidentnie potomek swojego ojca ;p

    Magdaa21 lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 15 lutego 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek jesteś dzielna :-). Bóg Cię wspiera i ma plan dla Was :-)

    Ja na rozstępy stosowałam i oliwkę i krem z babydream i z ziaji. Trochę pomogło zmniejszyć ich widoczność. Ale ustrzec przed nimi już nie. Miałam i dalej mam rozstępy na brzuchu. Ale już nie takie mocno czerwone jak w ciąży.

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 15 lutego 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek jesteśmy z Tobą.

    Dobrze że mama do Ciebie przyjechała.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 15 lutego 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek dobrze że nie jesteś sama.
    Kochana, zobaczysz jak będzie smigal w świecie. Zaskoczy Cię nieraz ;)

    Dziewczyny co do postu to z tego co wiem to też jest coś takiego ze jakby się coś miało zepsuć to też nie obowiązuje post wtedy. Znaczy odstępstwo wtedy warto zrobić żeby nie wyrzucać jedzenia :)
    Co do ciąży to warto post zachować, jeśli się da bo to w końcu tylko 1 dzień w tygodniu :D ale ważniejsze w sumie są te 2 dni w czasie Postu w takim przypadku :)

    Magdaa21 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 15 lutego 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelku super, że mama jest z Tobą. Twój synek ma ekstra dzielną mamę. Myślimy o Tobie i wspieramy Cię ;)

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bedziemy sie starac dla niego, zeby byl szczesliwym dzieckiem i zeby niczego mu nie zabraklo. Zeby ani razu nie pomyslal, ze moze jest od kogos gorszy.
    Wiecie, najgorzej mam wtedy, jak ktos do mnie napisze smsa, wiadomosc - non stop zebym sie nie zalamywala i caly czas mi przypomina o tej sytuacji. Mam wtedy wrazenie, ze inni mysla ze to naprawde jest koniec swiata. Czuje sie przez to jeszcze gorsza i jakby to moj Niunio mial byc gorszy. Chyba to mnie najbardziej boli. Albo widze jak Mama sie stara trzymac ale czasami tak na mnie patrzy i pewnie sobie mysli o tym. Ja do niej zagaduje, ze wszystko jest ok i ze bedzie dobrze, a ona ma oczy we lzach. Mam wrazenie, ze ja sie juz z tego podnioslam a kazdy wokolo nie...
    przepraszam, ze sie Wam zale, ale musze sie wygadac. Dzisiaj przyjechala moja siostra i tez ja mialam wrazenie, ze nie chce mi sie w oczy popatrzec, jakby sie mnie bala:( chyba naprawde sie mnie boja nie wiem dlaczego

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 15 lutego 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek ważne że nie jesteś teraz sama. Ty już się powoli oswajasz z tą myślą. Najważniejsze że mały jest zdrowy i silny. Na inne rzeczy nie masz wpływu. Stało się i się nie odstanie. Ale będziecie mieć swojego zdrowego synka na świecie. Z rączką sobie poradzicie. Są protezki, rehabilitacje - lekarze na pewno was pokierują co dalej. Ja nie mam wątpliwości do tego że będziecie kochającą się rodzinką a wasz synek będzie szczęśliwy i niczego mu nie zabraknie ;) bo ty go kochasz, tatuś go kocha i wasz synek tę miłość będzie odwzajemniał na każdym kroku, a to najważniejsze;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 15 lutego 2019, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek, bo ludzie sie boja takich rzeczy. Moj brat sie urodzil z taka wada serca, ze nie wiadomo było co bedzie.. Żyje, w lipcu mial operacje, nie wiadomo bylo, czy ja przezyje, ale jest ok.
    Cale dziecinstwo mial roznie - np wujek, babcia sie bali go brac do siebie czy mu sie cos nie stanie itd, a z kolei sa ludzie, ktorym to nie przeszkadzało i traktowali go normalnie. I babcia np do dzis nie rozumie mojej mamy, jej poswiecenia, trosk i zmartwien, ale tez tego, ze mama stara sie brata traktowac normalnie. ogolnie to ciezkie, zrozumie Cie ktos kto przezyl cos podobnego i wie ze w takiej sytaucji nalezy zachowywac sie normalnie, a nie bac czegos powiedziec, popatrzec w oczy itd..

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 15 lutego 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek bo oni też przeżywają to na swój sposób. Myślę że chodzi o bezradność. Ze nie mogą spojrzeć w oczy bo są bezradni i nie moga pomoc a na pewno by chcieli.
    To minie. Zobaczą cudnego chłopca i całkowicie zmienia podejście :)

    Spokojnie, możesz się zalic ile wlezie. Internety pojemne są :P no i po coś ta nasza gromada babeczek jest :P :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 15 lutego 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek pisz tu nam. Chcemy wiedzieć co myślisz i jak się masz. My wiemy że będzie wszystko dobrze.:)

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 15 lutego 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jakby któraś chciała, znalazłam link do "Narodzin gwiazdy" z lektorem w dobrej jakości :) Właśnie sobie robię wieczór z filmem dla siebie :)

    https://cda-hd.online/filmy/narodziny-gwiazdy-2018/

    Magdaa21 lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lelek twoj post mi cos przypomnial. Cala ciaze z mezem sie modlilam do sw. Walentego do sw. Rity i do sw. Jozefa zebym utrzymala ciaze i zebym urodzila zdrowe dziecko odeszly mi wody w 33 tyg ciazy plakalam caly czas maz mi kazal koronke odmawiac jak bede miec ktg. A ja w myslach dlaczego ja przeciez die modlilam dbalam o siebie przezylam kryzys wiary. Nie wierzylam w nic. Do kosciola chodzilam z przywyczajenia. Mialam zal do Boga. Dopiero po spowiedzi mi ulzylo jak mi ksiadz wszystko wytlumaczyl. Przepraszam za moje wywody zyciowe

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 15 lutego 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka28 wrote:
    Lelek twoj post mi cos przypomnial. Cala ciaze z mezem sie modlilam do sw. Walentego do sw. Rity i do sw. Jozefa zebym utrzymala ciaze i zebym urodzila zdrowe dziecko odeszly mi wody w 33 tyg ciazy plakalam caly czas maz mi kazal koronke odmawiac jak bede miec ktg. A ja w myslach dlaczego ja przeciez die modlilam dbalam o siebie przezylam kryzys wiary. Nie wierzylam w nic. Do kosciola chodzilam z przywyczajenia. Mialam zal do Boga. Dopiero po spowiedzi mi ulzylo jak mi ksiadz wszystko wytlumaczyl. Przepraszam za moje wywody zyciowe

    Nie przepraszaj :)
    Warto rozmawiac o różnych rzeczach i doświadczeniach :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 15 lutego 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka nie masz za co przepraszać.:)

    3i49krhm19wid3ce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis mam trudny dzien. Jest mi smutno

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 16 lutego 2019, 04:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka28 wrote:
    Dzis mam trudny dzien. Jest mi smutno

    A dlaczego? Co się stało?

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
‹‹ 2246 2247 2248 2249 2250 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ