X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 5 marca 2019, 04:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patulka wrote:
    Terka, tak naprawdę nie jest powiedziane że płodność ci nie wróciła...nigdy nic nie wiadomo :) matka natura bardzo dziwnie to skonstruowała :)
    Kiedyś miałam sen że jestem w ciąży a moja Jagoda ma 5 miesięcy jak się dowiedziałam... Uwierz że w moim przypadku byloby to bardzo niewskazane to raz, a dwa wyczekiwaliśmy tego mojego okresu jak dziecko Mikołaja w grudniu aż w końcu przyszedł :D

    Alex, cudowne wiadomości! Bardzo się cieszę ! Ja zawsze chciałam mieć Łucję. . Nie wiem dlaczego :) w sumie widzę że tylko ja byłam taka niezdecydowana odnośnie imienia dla dziecka :D ale to dlatego że gdy była ustalona już Antosia to mój zaczął wydziwiac i musiałam odpuścić...
    A w smyku potrafią być super obniżki. Ja pamiętam że kupiłam kombinezon zimowy za 20zl przeceniony z 90... Ale to też musi być niestety duży sklep. Bo mam tutaj w Jaworznie smyka i nie ma takiego wyboru jak jestem w smyku w Bonarce w Krakowie....


    Miss, co do L4 to chyba każdy lekarz może wystawiać na ile chce zwolnienie, pod warunkiem że ma do tego jakaś podstawę... Bo domyślam się że zależy ci na 100% płatnym... Pamiętam że pani na dyżurze nocnym pytała się mnie czy zaznaczyć że jestem w ciąży (a wtedy byłam) czy tylko na wpisać chorobę. Oczywiście ja wtedy nie chciałam iść na ciążowe zwolnienie bo to był chyba 4tc więc wpisała zwykle. A potem gin mi już wypisał normalne ciążowe :)

    Patulka ja się obserwuje tak jak przed staraniami. Więc wiem że cisza u mnie w organizmie jest i płodność nie wróciła ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 5 marca 2019, 04:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaa21 wrote:
    Puszek, ja musiałam co chwilę koszulki do spania zmieniać :P a teraz bez wkładek laktacyjnych bym nie dała rady :( ja staniki miałam z Hm, ale żałuję trochę bo wydawało mi się że mój rozmiar i tak super dobrane, a były złe... I poszłam do profesjonalnego sklepu, poprzymierzalam, kupiłam tam jeden najtańszy a resztę zamówiłam na allegro bo znałam rozmiar. Polecam firmę Alles, mają też swoje sklepy :)

    No co do spotkania to nam (Terka, Alex, Mari) łatwiej spotkać się w okolicach Opola bo mamy blisko, a reszta dziewczyn ma daleko :(

    Miss, straszne z tym pożarem :( niby jak się słyszy o czymś takim to smutno itd, ale jak się kogoś z also to dopiero... :(

    Nie wyobrażam sobie Miss albo Puszka żeby przyjeżdżali do nas z drugiego końca świata :D
    Dlatego pomyślałam że gdzieś środek Polski byłby fajny - Łódź, Warszawa ;) chyba wtedy wszystkie mialybysmy szansę dojechać ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 5 marca 2019, 04:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Puszek ja też bylam przerazona:)

    Ja tez bez wkladek laktacyjnych nie istnieje.:)

    Nie ma co się przerażac ;D
    To piękne jak to wszystko działa ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 5 marca 2019, 04:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Nie wyobrażam sobie Miss albo Puszka żeby przyjeżdżali do nas z drugiego końca świata :D
    Dlatego pomyślałam że gdzieś środek Polski byłby fajny - Łódź, Warszawa ;) chyba wtedy wszystkie mialybysmy szansę dojechać ;)
    Pytanie, czy jest to realne dla dziewczyn, czy chcą w ciąży się tluc gdzieś :P lub Panipuchatkowa z małą Laura :)

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 5 marca 2019, 05:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaa21 wrote:
    Pytanie, czy jest to realne dla dziewczyn, czy chcą w ciąży się tluc gdzieś :P lub Panipuchatkowa z małą Laura :)

    Dlatego też to spotkanie się tak odwleka :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 5 marca 2019, 05:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas to jeszcze chwila jeśli chodzi o dłuższe wyjazdy:D

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 5 marca 2019, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a tak całkiem poważnie to co myślicie o lecie? ;)
    Nie wiem jakiś czerwiec/lipiec czy coś ;)
    Dzieciaczki już będą większe, te co są w drodze będą jeszcze miały czas na wyjście ;) jedynie kojarzę że Lelek wtedy termin ma, ale to byłyby jej okolice :P ewentualnie wbijemy jej na porodówke XD XD XD

    Aaa... Teraz widzę że Puszek ma termin na koniec maja ;)
    No zesmy się tak porozkladaly z tymi terminami że jak jedne ciut podrosna to następny okruszek przychodzi na świat :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 05:35

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 5 marca 2019, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha ja to w ogóle mam wszędzie daleko :(
    Także mi najbardziej pasuje Warszawa lub Łódź tak jak Terka wspomniała :)
    Tylko właśnie najgorzej z terminem bo jak jedne się rozpakowuja to drugie zachodzą a jak już wszystkie będziemy miały nasze maluszki przy sobie to już będą kolejne ciąże :)
    Fajnie że Wy macie do siebie blisko :) ja to wszędzie mam daleko :(

    A tak w ogóle to się witam :) I wiecie co? tak na samym początku dnia powiem Wam że się cieszę że tutaj do Was strafilam :) z Wami można o wszystkim pogadać i nikt się nie czepia do niczego, nie kwestionuje decyzji innych tylko je popiera nawet jak ma inne zdanie :) jak w rodzinie - zawsze murem za sobą :D i to jest super :) można się wyplakac, wyzalic, pochwalić i każda zostanie zrozumiana :) uwierzcie mi że na innych wątkach tak nie ma :) myślę że będziemy miały kontakt ze sobą jeszcze długo i z pewnością części z nas uda się spotkać :)

    Tymczasem życzę miłego dnia :) ja oczywiście z mdlosciami próbuje zrobić śniadanie :/

    alex0806 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 5 marca 2019, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Haha ja to w ogóle mam wszędzie daleko :(
    Także mi najbardziej pasuje Warszawa lub Łódź tak jak Terka wspomniała :)
    Tylko właśnie najgorzej z terminem bo jak jedne się rozpakowuja to drugie zachodzą a jak już wszystkie będziemy miały nasze maluszki przy sobie to już będą kolejne ciąże :)
    Fajnie że Wy macie do siebie blisko :) ja to wszędzie mam daleko :(

    A tak w ogóle to się witam :) I wiecie co? tak na samym początku dnia powiem Wam że się cieszę że tutaj do Was strafilam :) z Wami można o wszystkim pogadać i nikt się nie czepia do niczego, nie kwestionuje decyzji innych tylko je popiera nawet jak ma inne zdanie :) jak w rodzinie - zawsze murem za sobą :D i to jest super :) można się wyplakac, wyzalic, pochwalić i każda zostanie zrozumiana :) uwierzcie mi że na innych wątkach tak nie ma :) myślę że będziemy miały kontakt ze sobą jeszcze długo i z pewnością części z nas uda się spotkać :)

    Tymczasem życzę miłego dnia :) ja oczywiście z mdlosciami próbuje zrobić śniadanie :/

    Zgadzam się i podpisuje rękami i nogami :D
    Zawsze jest możliwość wygadania, pochwalenia. Taka przyjaźń online XD
    Co do spotkania to patrząc gdzie mieszkamy to najprędzej centrum Polski wychodzi. Wtedy każda ma szansę dojechać :)
    Kiedyś się uda, zobaczycie! :D
    A wtedy mężowie się martwić będą jak na tydzień zaginiemy im XD

    Ja właśnie robię sobie pierogi z serem na śniadanie :D a co! :D mam taką chcice na nabiał ostatnio... Pewnie młody zabiera ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 05:59

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 5 marca 2019, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejj no wakacje spoko myślę :) takie spotkanie. Fajnie byłoby z noclegiem gdzieś, bo tak na jeden dzień słabo jechać i wracać zaraz:) wgl co sądzicie, żeby założyc jakoś grupę na fejsie? :)

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 5 marca 2019, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na noc z dzieckiem trochę kiepsko, za dużo rzeczy trzeba zabrać :P ja mam 3,5h jazdy pendolino do Warszawy :) do Łodzi samochodem 3h.

    A jeśli chociaż część jest chętna na wcześniejsze spotkanie, nawet w mniejszym gronie to ja jestem za :)

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 5 marca 2019, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaa21 wrote:
    Na noc z dzieckiem trochę kiepsko, za dużo rzeczy trzeba zabrać :P ja mam 3,5h jazdy pendolino do Warszawy :) do Łodzi samochodem 3h.

    A jeśli chociaż część jest chętna na wcześniejsze spotkanie, nawet w mniejszym gronie to ja jestem za :)

    Ja! Ja! :D
    Wbijamy do Oli do Opola? :P mamy pośrodku a ona nie musiałaby jeździć :D

    Magdaa21 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 5 marca 2019, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszek369 wrote:
    Ejj no wakacje spoko myślę :) takie spotkanie. Fajnie byłoby z noclegiem gdzieś, bo tak na jeden dzień słabo jechać i wracać zaraz:) wgl co sądzicie, żeby założyc jakoś grupę na fejsie? :)

    Pytanie czy z maluszkiem byś chciała jechać taki kawałek :)

    Ty jesteś z Gdańska typowo czy gdzieś w pobliżu Gdańska? :D

    Jak dla mnie grupa na fejsie spoko, czekam na odpowiedź od innych ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 07:27

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 5 marca 2019, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaa21 wrote:
    Na noc z dzieckiem trochę kiepsko, za dużo rzeczy trzeba zabrać :P ja mam 3,5h jazdy pendolino do Warszawy :) do Łodzi samochodem 3h.

    A jeśli chociaż część jest chętna na wcześniejsze spotkanie, nawet w mniejszym gronie to ja jestem za :)

    Jakbys jechała autem to wpakujesz do środka wszystko :D
    Na 1 noc to aż tak dużo rzeczy nie ma ;) co innego na tydzień :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 07:28

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 5 marca 2019, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Pytanie czy z maluszkiem byś chciała jechać taki kawałek :)

    Ty jesteś z Gdańska typowo czy gdzieś w pobliżu Gdańska? :D

    Jak dla mnie grupa na fejsie spoko, czekam na odpowiedź od innych ;)
    Z Gdańska typowo dokładnie z Przymorza :)
    No ja bym na pewno zabrała malucha :) raczej autkiem jechała :p

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 5 marca 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszek369 wrote:
    Z Gdańska typowo dokładnie z Przymorza :)
    No ja bym na pewno zabrała malucha :) raczej autkiem jechała :p


    Najbardziej się o Ciebie martwiłam skoro koniec maja (a może dzień dziecka? ;D) termin. Ale skoro tak... :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 5 marca 2019, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem za grupą:)

    3i49krhm19wid3ce.png
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 5 marca 2019, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejj, a może zrobić ten zlot koniec lipca początek sierpnia. Lelek na to koniec czerwca, a potem dziewczyny mają wrzesień. Wtedy bym proponowała jakiś ośrodek i nawet z dwa dni może nad jeziorem czy coś. Takie wakacje mamusiek :p wydaje mi się, że z dzieckiem i tak dużo do zabrania czy wypad jest na jeden dzień czy z nocowaniem :) bo w Warszawie to tak zwiedzanie z takimi bobasami to chyba ciężkie będzie w tyle wozkow :D

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 5 marca 2019, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszek369 wrote:
    Ejj, a może zrobić ten zlot koniec lipca początek sierpnia. Lelek na to koniec czerwca, a potem dziewczyny mają wrzesień. Wtedy bym proponowała jakiś ośrodek i nawet z dwa dni może nad jeziorem czy coś. Takie wakacje mamusiek :p wydaje mi się, że z dzieckiem i tak dużo do zabrania czy wypad jest na jeden dzień czy z nocowaniem :) bo w Warszawie to tak zwiedzanie z takimi bobasami to chyba ciężkie będzie w tyle wozkow :D

    Ale gdzie proponujesz? :D
    Tu nawet nie o zwiedzanie chodzi a spotkanie :D
    Dziewczyny z września będą na ostatnich nóżkach w sierpniu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 08:05

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • puszek369 Autorytet
    Postów: 2566 2372

    Wysłany: 5 marca 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Ale gdzie proponujesz? :D
    Tu nawet nie o zwiedzanie chodzi a spotkanie :D
    Dziewczyny z września będą na ostatnich nóżkach w sierpniu ;)
    W sumie masz rację :p
    Mi chodziło o takie coś w tym stylu tu jest akurat zachodniopomorskie, ale pewnie gdzieś w środku Pl też by było
    https://www.eholiday.pl/noclegi-kt0728.html
    Chociaż może ta Warszawa, albo coś pod Warszawą by się znalazło :)

    3i49iei3hq4xt7dc.png

    6sutskjoobk5w3d5.png
‹‹ 2290 2291 2292 2293 2294 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ