X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 28 marca 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będe podbijać wątek :D
    Jedyna z tego grona jestem bez suwaczka aż przykro patrzeć no ale nie ma co rozpaczać. Wiecie w dniu owulki miałam zapalenie pęcherza więc większego pecha chyba nie można mieć do okresu jeszcze daleko a ja nienawidze napięcia przedmiesiączkowego bo cyce bolą i utrudnia mi to skakanie na skakance, nie skacze dużo bo 500-800 skoków ale zawsze to jakiś ruch a teraz to nawet tyle nie mogę skoczyc bo cycki chcą eksplodować a co ciekawe one nie bolą jakoś bardzo przy dotyku tylko takie nadwrażliwe są.

    Starania o drugie dziecko
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 30 marca 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andi suwaczek zawsze możesz zrobiać ☺. Doczekasz się drugiego szczęścia.
    Myślisz, że okres Ci się zbliża?

    Wspóczuje zapalenia pęcherza, mam nadzieję, że już ok?

    Trzymaj się Kochana ☺

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • anoziq Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 31 marca 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam rocznik 92 :) tak w skrócie to mój 6 cykl starań mimo, że w pierwszą ciążę zaszłam niespodziewanie w pierwszym cyklu po decyzji że chcemy..

    13.03.2018 Zuzia i Agatka [*] [*] 28 tc 1k2o
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andii wrote:
    Będe podbijać wątek :D
    Jedyna z tego grona jestem bez suwaczka aż przykro patrzeć no ale nie ma co rozpaczać. Wiecie w dniu owulki miałam zapalenie pęcherza więc większego pecha chyba nie można mieć do okresu jeszcze daleko a ja nienawidze napięcia przedmiesiączkowego bo cyce bolą i utrudnia mi to skakanie na skakance, nie skacze dużo bo 500-800 skoków ale zawsze to jakiś ruch a teraz to nawet tyle nie mogę skoczyc bo cycki chcą eksplodować a co ciekawe one nie bolą jakoś bardzo przy dotyku tylko takie nadwrażliwe są.

    Ojej... No to współczuję... Może pomysl o sportowym staniku? Fajnie trzymają ;)
    Doczekasz sie, zobaczysz ;)
    Zresztą możesz miec suwaczek swojej pierworodnej kruszyny ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anoziq wrote:
    Witam rocznik 92 :) tak w skrócie to mój 6 cykl starań mimo, że w pierwszą ciążę zaszłam niespodziewanie w pierwszym cyklu po decyzji że chcemy..

    Cześć! Skąd jesteś?
    Opowiesz coś więcej o sobie? ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari92 okres na bank, ciąża w tym cyklu jest wręcz nie możliwa, z sexem nie zachodze w ciąże a co dopiero jak sexu nie ma przez zapalenie pecherza.

    anoziq witaj

    terka mam stanik sportowy ale ten co mam jest do doopy

    U mnie straszny wysyp ciąż, człowiek by się tylko radował z tego ale w zaistniałej sytuacji jest mi bardzo przykro.

    Starania o drugie dziecko
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andii wrote:
    Mari92 okres na bank, ciąża w tym cyklu jest wręcz nie możliwa, z sexem nie zachodze w ciąże a co dopiero jak sexu nie ma przez zapalenie pecherza.

    anoziq witaj

    terka mam stanik sportowy ale ten co mam jest do doopy

    U mnie straszny wysyp ciąż, człowiek by się tylko radował z tego ale w zaistniałej sytuacji jest mi bardzo przykro.

    Jejciu... Domyślam się jedynie ze to musi boleć...

    Co do stanika to rozumiem, ciężko o dobry

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 6 kwietnia 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopsa :D :D

    Mari92, terka lubią tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko
  • Kokosowa Babka Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    Ja staram sie z mezem 14 cykl ...
    Póki co bez owocnie

    Miłego dnia wszystkim życzę :)

  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kokosowa Babka😊
    My z mężem staraliśmy się aż 18 miesięcy, ale najważniejsze, że się udało. Wam też się uda. Jakie badania robiłaś? Byłaś u lekarza?
    Również życzę miłego dnia😘

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosowa Babka witaj :)
    Mari miło Cię widzieć :)

    Starania o drugie dziecko
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andi jak tam sytuacja na froncie? :)
    Kokosowa witaj. Miło, że nowe staraczki się pojawiają. My przeniosłyśmy się na fb, ale zerkam żeby odświeżyć wątek w razie czego :)
    My o pierwszą ciążę staraliśmy się 15 miesięcy, druga w 19. A Teraz obecnie ciąża po 21 cyklach starań, łącznie 2 lata i dopiero 3 ciąża szczęśliwa :)
    Także kokosowa, na wszystko przyjdzie czas :) Masz jakieś stwierdzone problemy, badałaś coś?

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 9 kwietnia 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 mam 3dc, cykl był spisany na straty przez zapalenie pęcherza a co za tym idzie brak sex :(

    Czasem tak rozmyślam i może nie można mieć wszystkiego, mam wspaniałego męża, cudowną córkę, fajnie rozwijającą się firmę chociaż kasy brak ale mam nadzieję, że inwestycje przyniosą w przyszlośći oczekiwane zyski. Budowa domu trochę nam się zatrzymała ale w czerwcu ekipa rusza na nowo i kolejne dziecko byłoby dopełnieniem tego szczęścia i tej pięknej sielanki ale jak widać nie można mieć wszystkiego na raz. Mój się śmieje, bo już powoli wychodzimy z płaczu a przechodzimy w śmiech, że każda bizneswoman ma jedno dziecko a przecież chcesz być wielką panią biznesu, nie? :D hehe

    Starania o drugie dziecko
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andi czasami jak się odpuszcza i daje sobie luz to wtedy się udaje. I tego tobie życzę 😊

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari92 wrote:
    Andi czasami jak się odpuszcza i daje sobie luz to wtedy się udaje. I tego tobie życzę 😊

    Osobiście w tę teorię nie wierzę :) Owulacje mają kobiety, które myślą o dziecku, mierzą temperaturę, wsłuchują sie w swój organizm i albo organizm jest gotowy i rozwija się życie albo coś stoi na przeszkodzie ale warto odpuścić na pewno dla własnego komfortu psychicznego, bo jest to już męczące i frustrujące i miałam etapy że odpuszczalam po czym na nowo byłam gotowa do walki i tak mam na przemian. Ja teraz przeszłam na zdrowszy tryb życia, zaczęłam ćwiczyć z Chodakowską, skakać na skakance może to coś pomoże ale robię to też dla siebie i dla własnego zdrowia. W życiu nie przypuszczałam, że kiedykolwiek będe mieć problem z dzieckiem, pierwsze tak łatwo przyszło, że słyszałam o problemach z zajściem w ciąże ale sądziłam że mnie to nie dotyczy.

    Starania o drugie dziecko
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może nie tyle całkowite odpuszczenie i luz, co skupianie się na innych sprawach :) Mi najlepiej na święta zaskakiwało :)
    Ćwiczenia to dobry pomysł, bo oczyszczają nie tylko ciało ale i umysł ;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 10 kwietnia 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki ale stres nie pomoże. A ćwiczenia to dobry pomysł ☺

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i rower :)

  • Butterfly92 Autorytet
    Postów: 533 188

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, u mnie się trochę w życiu namieszalo..

    Andii napewno Ci się uda :* :)

    4 CS - ciąża pozamaciczna

    Walka z endometriozą.
    21.02.2019 - rozpoczenie leczenie endometriozy.
  • Andii Autorytet
    Postów: 1371 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly92 wrote:
    Cześć, u mnie się trochę w życiu namieszalo..

    Andii napewno Ci się uda :* :)

    Witaj miło, że zajrzałaś tu :) Co u Ciebie?

    Starania o drugie dziecko
‹‹ 2297 2298 2299 2300 2301 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ