Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • Maleńka1592 Przyjaciółka
    Postów: 397 23

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko że ja się boje

    =https://ovufriend.pl/graph/c575edf8f6114927b4698996d389dfc8]c575edf8f6114927b4698996d389dfc8.png[/url]

    aw0o4pn.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleńka1592 wrote:
    Mati super beta :)
    A i mnie dziś test z innej firmy niby coś pokazał ale tak jasne że ledwo widoczna Chyba naprawdę muszę jechać na betę ale boje się wyniku :(

    Nie bój się :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleńka no chyba lepiej wiedzieć jaka jest sytuacja i pójść do lekarza.☺

    Seli lubi tę wiadomość

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleńka skoro testy ci dokładnie nie pokazuje, to żeby się upewnić zrób bete.
    Nie bój się, widzisz ja też wczoraj wariowałam na forum, a dziewczyny mnie uspokoiły :-) także myśl pozytwnie. Będzie dobrze.

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Maleńka1592 Przyjaciółka
    Postów: 397 23

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale i Ciebie test jasno pokazał druga kreske A u mnie wariuja te testy..
    Ostatnio też wykres miałAm piękny @ się spozniala A beta nie wyszła :( przeplakalam cały dzien

    =https://ovufriend.pl/graph/c575edf8f6114927b4698996d389dfc8]c575edf8f6114927b4698996d389dfc8.png[/url]

    aw0o4pn.png
  • Maleńka1592 Przyjaciółka
    Postów: 397 23

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczę może jak mała wstanie poproszę Tesciowa żeby z nią powiedziała powiem że mam coś na mieście do załatwienia..
    I zrobie ..ale jak się okaże że nic z tego to nie wiem

    =https://ovufriend.pl/graph/c575edf8f6114927b4698996d389dfc8]c575edf8f6114927b4698996d389dfc8.png[/url]

    aw0o4pn.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale test coś pokazuje... :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenka jak nie chcesz robic bety to zaczekaj ze dwa dni z testowaniem, będziesz wiedzieć czy kreski ciemnieja, po co sie codziennie stresować. Niestety trzeba czekać. Nasza niecierpliwością same sobie szkodzimy ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2018, 08:19

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • Maleńka1592 Przyjaciółka
    Postów: 397 23

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakryczne jest to czekanie bo boli mnie podbrzusze :( I nie wiem od czego ..

    =https://ovufriend.pl/graph/c575edf8f6114927b4698996d389dfc8]c575edf8f6114927b4698996d389dfc8.png[/url]

    aw0o4pn.png
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleńka decyzja naley do ciebie, ale i tak się dowiesz jak jest prędzej czy później. Warto by zrobić badanie, będziesz mieć pewność.

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Maleńka1592 Przyjaciółka
    Postów: 397 23

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę za chwilę do alabu

    panipuchatkowa, Seli, terka lubią tę wiadomość

    =https://ovufriend.pl/graph/c575edf8f6114927b4698996d389dfc8]c575edf8f6114927b4698996d389dfc8.png[/url]

    aw0o4pn.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobra decyzja.☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Maleńka1592 Przyjaciółka
    Postów: 397 23

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobie bo jak się udało to muszę odstawić ovariny itp

    =https://ovufriend.pl/graph/c575edf8f6114927b4698996d389dfc8]c575edf8f6114927b4698996d389dfc8.png[/url]

    aw0o4pn.png
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest, a potem daj nam znać, jaki wynik. Powodzenia :-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenka brzuch moze Cię boleć ze stresu. Dobra decyzja, beta daje pewność, nie to co testy

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie. Będziesz pewna co jest grane.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Maleńka1592 Przyjaciółka
    Postów: 397 23

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam...

    =https://ovufriend.pl/graph/c575edf8f6114927b4698996d389dfc8]c575edf8f6114927b4698996d389dfc8.png[/url]

    aw0o4pn.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super. Szybko się uwinęłaś do labka.☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Maleńka1592 Przyjaciółka
    Postów: 397 23

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boli mnie raczej nisko z prawej strony jajnik

    =https://ovufriend.pl/graph/c575edf8f6114927b4698996d389dfc8]c575edf8f6114927b4698996d389dfc8.png[/url]

    aw0o4pn.png
  • Maleńka1592 Przyjaciółka
    Postów: 397 23

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po badaniu po 16 wyniki

    =https://ovufriend.pl/graph/c575edf8f6114927b4698996d389dfc8]c575edf8f6114927b4698996d389dfc8.png[/url]

    aw0o4pn.png
‹‹ 362 363 364 365 366 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ