X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 29 września 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka, spokojnie. Wpadanie w doła tylko pogorszy wszystko. Kto powiedział, że od razu zajdzie się w ciążę? Musimy przestać o tym ciągle myśleć i robić swoje. Wiem, że to jest trudne, ale trzeba się starać. Jeśli tam u góry jest zapisane, że zostaniesz mamą to na pewno tak będzie, a wierzę w to, że tak jest. Co do wykresu to skoro masz taką sytuację to rozumiem. Poza tym nie mam nic do mierzenia temp. Ja tylko napisałam, że zrezygnowałam z tego, bo przynosiło to więcej szkody niż pożytku w moim przypadku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2017, 13:51

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 29 września 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim przypadku też jest to szkodliwe ale co mam zrobić. Chyba czas się zmenelić. Takie szybko w ciąże zachodzą, mają po kilkoro dzieci każde z innym. Ale mają nawet jak nie chcą. Widać to jest sposób. Kto powiedział ze od razu? Nikt. Tylko szkoda ze wszyscy wokół za 1-2 razem albo wpadka albo coś. I jest. Tylko u mnie brak efektów.

    Nie jestem osoba która ciągle o tym myśli. A już na pewno nie cały cykl. Pod koniec bardziej, ale nie cały czas.

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 29 września 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pisząc "od razu" miałam na myśli kilka pierwszych cykli. Rozumiem, że jesteś rozdrażniona, ale każda z nas co miesiąc przeżywa to co Ty... Mamy podobne odczucia. Każda Cię tu doskonale rozumie.
    Pisząc "musimy przestać o tym myśleć" to nie miałam na myśli tego, że Ty codziennie sidzisz nad wykresem, rozbisz notatki i dumasz. O nie. Tylko człowiek za bardzo się nastawia, chce i potem wychodzi jak wychodzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2017, 14:12

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 29 września 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie chyba powinien nie chcieć żeby dostać...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 29 września 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie mówiliśmy ze nie nastawiamy sie ns typowe starania polowania na owulacje itd. Tego sie trzymamy. Ale jak widzę ze za każdym razem cos moze byc (w tym miesiącu to już całkiem) to potem tak jest. Starań nie ma rozczarowanie jest.

    Tylko niepotrzebnie kasę na badania wydaję. 24 beta, 20 progesteron i inne hormony. Szkoda kasy i rąk...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2017, 14:18

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 29 września 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się, że tym, którym nie zależy ciążę przychodzą z łatwością. Wydaje mi się że to jest przez to, że one o tym nie myślą, nie planują, żyją chwilą. A my chciałbyśmy jak najlepiej i się przygotowujemy do tego. A wiadomo, że jak się czegoś mocno chce to tego nie ma :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2017, 14:22

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 29 września 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie dlatego nie chce nastawiać sie na starania tylko korzystać. No ale widać czas sie zmenelić. Widać przypadkowe spotkania w dyskotece są bardziej mile widziane niż prawdziwy małżeński seks z miłością...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2017, 14:22

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 29 września 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zapisanie się choćby na to forum to już pierwsza oznaka starania się. Robimy to dlatego żeby mieć jak najlepszą wiedzę. Także zrób dzisiaj pyszny obiadek, wybierz jakiś lekki film i spędzcie dzień z mężem. Jak ja zaczynam mieć złe myśli albo przychodzi @ to powtarzam sobie w myślach, że przecież mam cudownego męża, jesteśmy zdrowi, więc nie mam co narzekać, to jest najważniejsze.

    panipuchatkowa lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 29 września 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Ale zapisanie się choćby na to forum to już pierwsza oznaka starania się. Robimy to dlatego żeby mieć jak najlepszą wiedzę. Także zrób dzisiaj pyszny obiadek, wybierz jakiś lekki film i spędzcie dzień z mężem. Jak ja zaczynam mieć złe myśli albo przychodzi @ to powtarzam sobie w myślach, że przecież mam cudownego męża, jesteśmy zdrowi, więc nie mam co narzekać, to jest najważniejsze.

    Wiesz co? ;) na ovufriend zapisałam sie bo szukałam stronki do stosowania NPRu-wiesz miec gdzie wpisać wszystkie obserwacje itd zeby miec pod ręką zawsze w telefonie a nie jakieś zeszyty kartki itd wozić ;) ;) potem dostrzegłam ze do tej stronki z wykresem forum jest, pierwotnie chodziło o sam wykres :D

    Tak-mam cudownego męża, z którym wypiję sobie dzisiaj cydra i zjem smażone kopytka. Skoro mogę coś sobie wypić to skorzystam. Wyrzutów sumienia brak :P Przynajmniej nie będę musiała uważać i myśleć.

    Co do tego zdrowia właśnie zaczynam zastanawiać się czy aby wszystko w porządku.
    Bo dziwne to zaczyna się robić... Chyba czas skorzystać z możliwości prywatnego ubezpieczenia męża i pokonsultować się na koszt firmy :P

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • eel Przyjaciółka
    Postów: 108 32

    Wysłany: 29 września 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta ze środy (13 dpo) ponad 95, dzisiejsza (15 dpo) 368 :D

    26 l. / euthyrox 88
    p19uflw1zsxjh0gu.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 29 września 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka, i o takie nastawienie chodziło. Życzę udanego wieczoru i pysznego cydru! :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 29 września 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eel wrote:
    Beta ze środy (13 dpo) ponad 95, dzisiejsza (15 dpo) 368 :D

    Gratulacje :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 29 września 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam przez weekend. Potrzebuje wolności od forum. Wrócę pewnie na początku tygodnia. Miłego weekendu dziewczyny.

    Eel tobie serdeczne gratulacje i rośnijcie zdrowo :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 29 września 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eel piękna beta. Gratuluje ogromnie. Terka zrelaksuj się i wracaj do nas.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 29 września 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka nie martw się:-)
    Ja akurat myślę o dziecku cały cykl, a na końcu rozczarowanie. Ale mam nadzieję, że w końcu WSZYSTKIE jak tu jesteśmy zostaniemy MAMAI.

    Na przyszły tydzień mam wizyte u ginekologa. Miałam ostatnio małą torbielke 27mm na lewym jajniku, ale to się podobno samo może wchłonąć, więc zobacze po wizycie co tam będzie. Niby w zachodzeniu w ciąże to nie przeszkadza.

    To dziewczyny udanego weekendu ;-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 29 września 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udanego weekendu wszystkim!

    3i49krhm19wid3ce.png
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 29 września 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, ale się porobiło :( Terka, przykro mi... Ściskam mocno!

    Mi się plany na weekend wysypały, bo młodemu się pogorszyło. Próbowaliśmy dzisiaj inhalacji, ale za nic w świecie nie da sobie przyłożyć maski do buzi jak jest włączona ;( Ech.

    Robiłam dzisiaj znowu test owu i kreska wyszła ciemniejsza niż wczoraj. Myślicie, że to już pozytyw czy jeszcze nie?
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bf1cfa41feb3.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2017, 20:21

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 29 września 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka, przytulam i bardzo mi przykro <3 Dopiero teraz usiadłam i poczytałam. Ale teraz grunt to pozytywne myślenie i nie załamuj się. Dziewczyny mają rację, myśl o tym że masz cudownego męża, z którym stworzysz wspaniałą rodzinę :) I jesteś na dobrej drodze do tego.

    Ja też pewnie przez weekend będę z doskoku, żeby powpisywać wszystkie dane i cośtam poczytać :) Rano jadę do rodziców, bo już dzisiaj po pracy nie pojechaliśmy, tylko poszliśmy na kolację ;) Udanego weekendu dziewczyny :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 29 września 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kryha, niestety nie znam się na testach ovu. Jak już pisałam mam do nich uraz. Nigdy nie byłam pewna czy to już.

    alex0806, zazdroszczę planów. Też bym się z chęcią wybrała do mamy na herbatkę i pogaduchy. Ale czeka mnie to dopiero na święta.

    Jutro zero planów :) Wstanę, zrobię obiad i pewnie się przejdę.
    Jestem zadowolona, bo zrobiłam dziś pranie i sprzątnęłam całe mieszkanko :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 29 września 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryha jak dla mnie pozytyw. My właśnie wracamy z koncertu.☺

    3i49krhm19wid3ce.png
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ