X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • An_ja Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 30 września 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przejmuj się kochana. Ja z moją mamą w ogóle nie rozmawiam, że chcemy bardzo mieć dziecko i że się staramy. I na 99% nie dowie się prędko, dopiero może jak Bóg da i będę już w ciąży i będę wiedzieć, że wszystko ok. Nie mam z nią ogólnie dobrych telacji. Po zaręczynach jak powiedzialam jej że chcemy się pobrać powiedziala mi, ze po co ja się tak spiesze (w dniu ślubu miałam 23 lata, mąż 25) także widzisz u mnie też bez szału...

    27.06.15r. <3

    hchy3e3kmfm4vcg0.png
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 30 września 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też biorę Ovarin dwa razy dziennie. Mi lekarka kazała brać jeszcze kwas foliowy i witaminę D.

    Dziewczyny głowy do góry. Nikt nas lepiej nie zrozumie jak my. Wkońcy walczymy o to samo :-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 30 września 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za miłe słowa :) Nie chciałam o tym mówić P., ale jak przyszedł to łzy same poleciały. Dobrze mieć kogoś przy sobie, kto za Tobą wskoczy w ogień i zawsze pocieszy.

    Mi ginekolog tylko o kwasie foliowym wspomniał, ale słyszałam, że dużo kobiet bierze właśnie witaminę D. Więc się nad nią zastanawiam.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 30 września 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An_ja, przykro mi z powodu relacji z mamą. Ja jako nastolatka też nie miałam jakiegoś super kontaktu z mamą, ale odkąd się wyprowadziłam i założyłam własną "mini" :) rodzinę to te kontakty sie polepszyły. Nawet moja siostra to zauważyła.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 30 września 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Kochanie. Ja jak zaszlam w ciążę w tym samum czasie zaszla moja bratowa. Ja poroniłam u niej na szczęście wszystko jest w porządku. Ale jak słucham ze imie wybrane ze chrzciny ze to ze tanto to czuje to samo co Ty a bie jesten zazdrosna tlko po prostu mi smutno. Moja mama po porobieniu powiedziala ze może wcale nie byłam w ciąży.. Zabolalo. Więc wiem że to trudne dla Ciebie. Ale będzie dobrze wierze w to.


    Bardzo mi przykro :( Ja poroniłam, a za kilka dni się okazało, że moja koleżanka spodziewa się dziecka. Także wiem przez co musiałaś przechodzić. Na zewnątrz gratulujemy, śmiejemy się, a w duchu ryczymy i zadajemy sobie pytanie "dlaczego ja nie mogę mieć dziecka".

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2017, 17:53

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 30 września 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, po każdym ciężkim doświadczeniu jesteśmy silniejsze. Ja wierzę w to, że nam się uda! Musi! W końcu dlaczego miałoby nie wyjść coś, czego bardzo chcemy :) Tak czasem jest, że życie niesprawiedliwie rozdziela szczęście. Najgorsze jest też patrzenie, jak wokół nas kobiety stają się matkami, a nam nadal się nie udało.
    Ja na szczęście nie słyszałam jeszcze żadnych "A kiedy dziecko?", przynajmniej nie w czasie, kiedy się staramy. Ale mogę sobie wyobrazić, jak musi być wam ciężko. O moich usilnych staraniach wie tylko mąż i przyjaciółka, rodzice wiedzą tylko o leczeniu tarczycy i jajników. Nie wiedzą, że to się dzieje tu i teraz :) Że marzę o dziecku w tej chwili. Ale mamy bardzo dobre relacje ze sobą, po prostu nie chcę ich tym obarczać. Dowiedzą się jak już będę w ciąży, ile mnie to kosztowało. Najbardziej wspierający jest oczywiście mąż. Mam nadzieję, że nam się w końcu uda i będę mogła spełnić jego największe marzenie o byciu tatą

    alegzi lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 30 września 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806, masz 100% rację, ale jak człowiek się stara już któryś cykl to zaczynają go nachodzić złe myśli.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 30 września 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski, głowa do góry :) Będzie dobrze :)

    U mnie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na zbliżającą się owulację, ale tak mnie boli jajnik, że siedzieć nie mogę
    więc chyba znowu nici z serduszkowania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2017, 20:59

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 30 września 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kryha, masz aż takie bóle, że nie możecie <3?

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 30 września 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryha, mąż pomasuje i będzie dobrze :P
    Ja dzisiaj mam leniwy wieczór bez męża. Poszedł gdzieś z kolegami, bo się dawno nie widzieli, a ja spędzałam dzień z mamą. Teraz sobie odpoczywam i oglądam Chirurgów. Jutro może się do znajomych wybierzemy na kawkę, a wieczorem wracamy do domu. Boję się poniedziałku w pracy, bo mojej współpracowniczki nie ma, będę miała kogoś na zastępstwo. I jak będzie cała grupa dzieciaków to się zajadę :/

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 30 września 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam leniwy dzień. Prawie cały dzień oglądam serial "seks w wielkim mieście". Mam lenia na wychodzenie na dwór...

    alex0806, na pewno miły dzień za Tobą. Pogaduchy, ploteczki :D

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 30 września 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja z mężem byliśmy na filmie Votoks. Mocny film. Jest bardzo antyaborcyjny. Czytałam wiele negatywnych komentarzy na temat tego filmu ale ja uwazam ze porusza bardzo ważny temat. No. A później byliśmy na pizzy i wracamy do domu.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 30 września 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miało być oczywiście Botoks.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 1 października 2017, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przysnęłam trochę i mi zelżało. No i daliśmy radę :-) on nawet nie wie, że to strategiczny czas, żeby było bez presji :-)

    Alex, Chirurdzy są już gdzieś po PL, czy oglądałaś w oryginale? Ja wolę oglądać z napisami, bo nie zawsze rozumiem ich medyczne gadki i gubię wątek przez to.

    Panipuchatkowa, widziałam trailer tego filmu. Mocno się zapowiadał i sama zastanawiam się czy nie iść obejrzeć. Ale pewnie czasu braknie :-(

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 1 października 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i zaczęłam 8cs.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 1 października 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My idziemy we wtorek na Botoks :)
    A Chirurgów znalazłam w końcu 1 odcinek po polsku, ale 2 oglądałam po angielsku. Wszystkie strony na których oglądałam seriale są poblokowane :/ Znalazłam jakąś stronkę cyberkino.pl. To sobie zobacz :) Ja ogólnie jestem serialomaniakiem, ale to co oglądałam się jakiś czas temu pokończyło i nie wchodziłam na strony z serialami. I teraz nie miałam gdzie oglądać.
    Ja dopiero niedawno wstałam, piję sobie kawkę i może zaraz pójdziemy z psem na spacer albo na działkę :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 1 października 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oglądam zazwyczaj na iitv.pl i już widzę że są 2 odcinki po PL :-) to sobie obejrzę gdzieś pod wieczór

    Też piję kawkę i myślę co tu dzisiaj robić :-) miłej niedzieli!

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 1 października 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też na iitv, ale wczoraj w ogóle ten pierwszy odcinek nie chciał się włączyć, jakby linków nie było. Na tym co ci podałam też już drugi jest po polsku :) Ale ja wczoraj już nie wytrzymałam i obejrzałam po angielsku. Końcówka wgniata w siedzenie, tego drugiego odcinka...
    A tak z innej beczki, "nieciążowej", polecicie jakieś fajne seriale, takie obyczajowo/romantyczno/dramatyczne? :D

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 1 października 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Diagnozę na tvn we wtorki leci :-)
    A ja dzisiaj też leniwie przy kawce :-)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 1 października 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diagnozę też oglądam :) Ale i tak najbardziej czekam na serial na Netflixie - będzie nowy Wiedźmin :)

    Coś mnie dzisiaj dziwnie brzuch pobolewa, jak na @... Ale to o wiele za szybko by było, także coś niemożliwego :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2017, 15:08

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ