X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 12 października 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari92 wrote:
    Dziewczyny widzę, że tu dzisiaj się dzieję. A ja w pracy do 20. Teraz przerwa na kawkę, choć staram się ją ograniczyć. Jestem okropnym smakoszem i jest to dla mnie wyzwanie, a jak u Was z kawą?

    Panipuchatkowa-świetne wieści. Powodzenia :-)

    Ja kawkę pijam raz na jakiś ruski rok ;) ale bardzo lubię zapach świeżo mielonej kawy.

    MadziaMeg, witamy i bardzo nam miło, że do nas dołączyłaś ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 12 października 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszkam się niezmiernie, że już po 16. Jeszcze tylko jutro i weekend. Byłam na krótkim spacerku, po którym się zmęczyłam. Jestem przed @ także nie dziwi mnie to. Najchętniej to bym się teraz położyła, ale nie ma szans. Pewnie bym się obudziła koło 2 w nocy i do rana nie mogła zmrużyć oka.

    A zapomniałam dodać coś o kawie jeszcze. Ogólnie z P. nie pijamy. Nigdy nam się nie zdarzyło wypić kawki w domu. No i ostatnio jak byliśmy w kawiarni to powiedziałam, że uwielbiam zapach kawy. Oczywiście wiedział o tym. I on ni z gruszki ni z pietruszki, że musimy sobie kupić ekspres to do ciasta będziemy mogli sobie zrobić jakąś dobrą małą kawkę. I wiecie, że nawet pomysł mi się spodobał ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 12 października 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też marzę o ekspresie.☺❤ oby marzenie się spełniło.☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 12 października 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa, powiedz mężowi, że Ci się ekspres do kawy marzy to może dostaniesz na święta albo urodziny ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 12 października 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę chyba odkurzyć mój ekspres i kupić zapas kawy do niego... Bo chociaż piję 2 dziennie, to ostatnio taka leniwa jestem, że jadę na rozpuszczalnej. Mieliśmy chwilę nawet jazdę na świeżo mieloną, ale jak dzieć zaczął reagować histerycznie na młynek to zaprzestaliśmy.

    Już mnie zaczął dzisiaj lekko brzuch boleć na @ ;/ Taka wkurzona i zawiedziona jestem, że sobie miejsca nie mogę znaleźć. W poprzednim cyklu też mnie tak na 3 dni wcześniej powoli łapało, więc nie robię sobie złudzeń, że się @ nie pojawi w niedzielę ;/

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryha jeszcze nic nie wiadomo :-)

  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 12 października 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kryha, aromat świeżo mielonej kawy wywołuje u mnie bardzo miły obraz domu. Takie przytulnego gdzie wszyscy się kochają ;)
    Nie martw się jestem na tym samym etapie co Ty. Ech kolejny miesiąc przed nami...

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taki przelewowy z młynkiem właśnie ale jest taki głośny,że rano jak kawę robię przed 7 to się obawiam, że sąsiadow pobudze :P

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 12 października 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Madzia! Milo ze dołączyłaś do nas ;) jeju alescie sie rozpisały :D my z mężulem kawe to tylko u gości pijemy albo w domciu zbożową ;) oboje bardzo ja lubimy. Kawa parzona z jednej strony mi pachnie (czasem) czasem wręcz odpycha ;) wiec mam co do niej mieszane uczucia. Mocnej wcale jeśli juz to wytwor kawopodobny o nazwie late :D to tak i to ze smakiem.

    Dziołszki ale akcja! Postanowiliśmy wstąpić do lokalu w którym byliśmy w dniu zaręczyn. Pijemy sobie sex on the virgin beach (swoja droga nazwa świetna :P ) i nagle słyszę "za Toba sa SSmani". No nie no to nie te czasy. Odwracam się a tam faktycznie faceci z jakiejś inscenizacji jeden w stroju SS a drugi Wehrmachtu! Poznałam po czapce na stoliku :P oczy moje jak pileczki ping-ponga mówię co jest? :D Zaczęli sobie zdjęcia z nimi robić bo cos takiego spotkać to rzadkość... I pomyśleć ze poszliśmy sobie posiedzieć po prostu :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 12 października 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dopadł wirus grypy żołądkowej chyba i zdycham od kilku godzin ;/ nawet nie mam siły ręka ruszyć. Dzieci pewnie mi sprzedały bo też miały przez ten tydzień żołądkowe rewolucje...
    I też czekam na @. Kilka dni pobolewal mnie brzuch i przeszło. Za to dzisiaj pęcherz i teraz latam na 2 końce do wc na dodatek. Cudowny wstęp do weekendu ;/

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć terka, mnie też miło :-)
    Aż mi się taki film przypomniał,który niedawno leciał na którymś z kanałów właśnie o tym, że para odkryła sekretne piętro w swojej kamienicy, na które jak się windą zjechało to cofało w czasie do drugiej wojny światowej i własnie różni ssmani się tam kręcili :P

    terka lubi tę wiadomość

  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 12 października 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex współczucie.

    3i49krhm19wid3ce.png
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 12 października 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka niezła akcja!!!

    3i49krhm19wid3ce.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 12 października 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka, chciałabym zobaczyć Wasze miny jak się odwracacie i na nich patrzycie ;) Ale co przynajmniej nie możesz narzekac na nudny dzień.

    alex0806, współczuję choróbska :( wyleż się przez weekend. Niestety przeziębienia i grypy zawsze przychodzą w najmniej oczekiwanym momencie.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 12 października 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadziaMeg wrote:
    Cześć terka, mnie też miło :-)
    Aż mi się taki film przypomniał,który niedawno leciał na którymś z kanałów właśnie o tym, że para odkryła sekretne piętro w swojej kamienicy, na które jak się windą zjechało to cofało w czasie do drugiej wojny światowej i własnie różni ssmani się tam kręcili :P

    O biedna alex... Kuruj sie bidulo-tak to juz jest przy pracy z dziećmi... Sama sie dziwie ze zdrowa jestem! ;)


    Haha ale ja nigdzie nie wchodziłam :D tylko ładnie posiedzieć w fajnym miejscu chcieliśmy ;)

    O tak mina moja bezcenna-raz się odwracam mowie nie no gościu w płaszczu co Ty gadasz. Płaszcz jak płaszcz moze mieli podobne ale co z tego. Drugi-Ty on ma czapkę SS na stoliku!!! ;) potem z trzy razy szybki odwrót i powrót glowy i znów na nich. "tam lezy czapka SS" :P i mąż w śmiech :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 12 października 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia witam cie również :)

    Widzę, że nie tylko ja uwielbiam kawę. Super dziewczyny :)

    Terka- rzeczywiście niespotykana sytuacja, ale przynajmniej wyjście zapamiętacie na długo :)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 12 października 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze co do kawki to ja jak na razie parzę w kafetierce a kiedyś może dorobimy się porządnego ekspresu! :D Jaki dzisiaj miły i spokojny wieczór. Tymbardziej, że jutro piątek. :)
    Kryha jesteś pewna że @ przed Tobą? ;)

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 12 października 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak zapamiętamy długo ten wypad :D

    Dziewczyny-to ze organizm zachowuje sie jak przed @ to nie znaczy ze @ bedzie ;) objawy w obie strony podobne wiec nie ma co martwic sie na zapas ;) nie chce nakręcać ale dołować też nie ma co ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 13 października 2017, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Kryha jesteś pewna że @ przed Tobą? ;)

    Czuję się tak samo jak w poprzednim cyklu przed @ ;/

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
  • natkac3321 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 13 października 2017, 01:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!
    Jestem Natalia (13.07.1992)
    Staramy się z mężem 4 lata.
    Za nimi już kawał drogi w walce o potomstwo a końca nie widać...

‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ