X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 13 października 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do hobby to różnie, raczej większość czasu zajmuje mu praca na budowie, w Belgii. Lubi pływać, zbierać grzyby, oglądać filmy :) Po pracy nie ma siły na szaleństwa. Z siostrą chcemy mu coś kupić wspólnie, budżet nas nie ogranicza za bardzo. Ale nie mam po prostu pomysłu, bo już mu tyle różnych prezentów robiłam że pomysły się wyczerpały. Podpytam chyba mamę, co mu jest potrzebne. Jestem zwolenniczką użytecznych i potrzebnych prezentów :)
    My jutro się wybieramy do Wintydża właśnie, ale to dopiero pod wieczór. Mężuś do 15 pracuje. Więc pewnie dopiero koło 18-19 gdzieś pójdziemy.
    A mi się właśnie jakby plamienie pojawiło, więc mam nadzieję, że @ też już za pasem. Bo to by oznaczało, że leki chyba faktycznie zaczynają działać i miałam rozregulowane cykle od tarczycy... Albo taki zbieg okoliczności. Zobaczymy na dniach :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 13 października 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też uwielbiam makarony, ale tym razem robię zupę z ryżem, bo... nie mam makaronu, a zapomniałam kupić. Przyznaję się bez bicia ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 13 października 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806, w takim przypadku mama chyba będzie najlepszym rozwiązaniem ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 13 października 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziewczyny macie plany na weekend. :)
    Ja w niedziele wybieram się do moich koleżanek (bliźniaczki) na urodziny i tak się złożyło, że obie są w ciąży. Cieszę się bardzo, choć po głowie zawsze mi chodzi myśl też bym tak chciała, jak widzę kobitki w ciąży :)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 13 października 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaa, ale im się udało. Zazdroszczę ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 14 października 2017, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę jak bliźniaczki to moze jeszcze razem urodzą? Ale by było :D

    Alex-my tez pod wieczór pójdziemy jeśli już byśmy szli bo wcześniej ten turniej będzie ;) ale nie wiem czy nam sie będzie chciało jeszcze gdzieś zachodzić. Ciężko powiedziec.
    Co do tarczycy -jaki czas bierzesz leki?

    Alegzi-nikt Cię bić nie będzie, po prostu bedziesz miała inna wersje zupki :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • An_ja Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 14 października 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :* dluuuuuuuugo mnie nie było bo w pracy masakra z moimi klasowymi dziecmi i ich rodzicami... Eh szkoda gadac wczoraj caly dzien mimo, że apel z okazji DEN to co chwilę jakas afera.
    Dzisia jest 14.października- Dzień Nauczycia więc moje święto.
    Dodatkowo termin @
    Zrobilam z ciekawości test, oto co mi wyszlo
    <a href=https://zapodaj.net/b74fb303c12f2.jpg.html>IMG_20171014_085057.jpg</a>

    panipuchatkowa lubi tę wiadomość

    27.06.15r. <3

    hchy3e3kmfm4vcg0.png
  • An_ja Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 14 października 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/b74fb303c12f2.jpg.html


    Wrzucam jeszcze raz bo tamten chyba nie dziala

    27.06.15r. <3

    hchy3e3kmfm4vcg0.png
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 14 października 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An_ja super! Gratulacje :-)

    An_ja lubi tę wiadomość

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
  • An_ja Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 14 października 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kryha wrote:
    An_ja super! Gratulacje :-)
    Czyli nie tylko ja widzę tam dwie kreseczki! :*

    27.06.15r. <3

    hchy3e3kmfm4vcg0.png
  • kryha Autorytet
    Postów: 506 187

    Wysłany: 14 października 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezdyskusyjnie 2 piękne kreseczki :-)

    2x1nanlix81xpd1c.png
    km5svcqgp72i11n3.png
  • An_ja Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 14 października 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w takim szoku, że az nie wstaje z łóżka :D


    I teraz nie wiem bo mam taki plan, żeby isc np w poniedzialek i czwartek ( bo wtedy mam na później do pracy) jesscze na bete i dopiero umówić się do gina tak gdzieś na 27.10- to by mniej wiecej był 6 tydzień czy od razu do gina? Chcialabym od razu ale wiem, ze lepiej byłoby poczekać
    Poradzicie coś?

    27.06.15r. <3

    hchy3e3kmfm4vcg0.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 14 października 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sobie cudowny prezent zrobiłaś na Dzień Nauczyciela :) <3 Gratulacje! :)

    Ja pracuję w żłobku, ale też jako nauczyciel :) Bez prezentu jednak. Na Twoim miejscu najpierw zrobiłabym betę, a później do gina. Bo pewnie na pierwszej wizycie i tak każe ci ją zrobić.

    Terka, biorę leki 3 tygodnie. W przyszłym, chyba w piątek, pójdę powtórzyć TSH. Bo 25 idę do gina, a później 31 do endo. A akurat w przyszłym tygodniu mam na 8.30, więc zdążę pójść na badania przed pracą :)




    An_ja lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • An_ja Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 14 października 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo!

    Dalej nie mogę w to uwierzyć

    27.06.15r. <3

    hchy3e3kmfm4vcg0.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 14 października 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż mnie natchnęło, żeby polecieć po test, bo też mi się @ spóźnia :) Ale mój wykres raczej rozwiewa wszelkie wątpliwości, więc czeka mnie kolejny długi cykl po prostu. Niby miałam kilka dni temu bóle jak na @, wczoraj lekkie plamienie i nic :/

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 14 października 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An_ja, gratuluję. Ewidentnie jest druga kreska! ;) Zrobiłabym tak ja pisały Dziewczyny wcześniej, najpierw beta potem gin.

    alex0806, ja właśnie wczoraj miałam plamienia. Co mnie zdziwiło, bo nigdy mi się nie zdarzyło coś takiego. Zawsze dostawałam od razu @. No, ale dziś się rozkręciło na dobre. Także liczę początek cyklu od dzisiejszego dnia.

    Właśnie nastawiłam zupkę pomidorową. Jak zwykle zrobiłam trochę za dużo, bo na pewno nie zjemy sami całego gara. No, ale co tam ;) Miałam dziś iść na zakupy, ale @ tak mnie przycisnęła, że ledwo co dałam radę wstać. Wypiłam gorącą herbatkę, zjadłam lekkie śniadanko i jest trochę lepiej.

    Miłej soboty Dziewczyny! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2017, 11:55

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • An_ja Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 14 października 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj tez pomidorowa!;)

    27.06.15r. <3

    hchy3e3kmfm4vcg0.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 14 października 2017, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj się w końcu wyspałam! :D Więc energii mam multum. Posprzątałam calutkie mieszkanie, od rana męczę sąsiadów Accantusem oczywiście na full, byłam z psem na długim spacerze i teraz na chwilę usiadłam, bo czekam aż podłoga wyschnie:)
    I akurat pies stwierdził, że czas się obudzić i po mieszkaniu chodzić :/

    Ja mam nadzieję, że mi się @ rozkręci i w końcu będę miała normalny cykl, a nie po 40-50 dni :/

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 14 października 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dziś się wyspałam. Szkoda tylko, że z rana tak bolał mnie brzuch i krzyż, że nie mogłam pójść na zakupy. Już drugi raz je przełożyłam.

    alex0806, widzę, że to Ty dziś obudziałaś sąsiadów, a nie odwrotnie ;)

    Nade mną mieszkają muzykalni ludzie. Lubią sobie pośpiewać i to dosyć głośno albo z rana albo ok. 23-24. Ostatnio szłam się już położyć do łóżka. Było po 23. I co? Akurat nade mną facet zaczął śpiewać. Nie wytrzymałam tego. Serio pierwszy raz mnie tak wkurzyli. Co więc zrobiłam? Wstałam, podeszłam do drzwi i z całych sił zaczęłam nimi trzaskać. To są drzwi drewniane, więc uwierzcie mi na słowo, że było głośno. I tak, typek skończył śpiewać, ja skończyłam trzaskać, typek znowu zaczął swoje serenady, ja znowu trzaskałam. Chyba się zorientował o co mi chodzi, bo przestał. Wiem, że to było wredne, ale naprawdę brak mi już sił na tych z góry...

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 14 października 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, alegzi, nie obudziłam bo sama wstałam po 9 :) A po 10 zaczęłam sprzątać i włączyłam muzykę dopiero. Już mam teraz błysk w mieszkaniu, wyszorowałam nawet kafelki w łazience. Pranie zrobione, obiad nastawiony :) Mężuś wraca po 14 jednak, ale i tak mam teraz prawie 2 godziny dla siebie. Miałam oglądać Chirurgów, ale nie wytrzymałam i obejrzałam odcinek już wczoraj :) Teraz chyba coś poczytam. Normalnie mam dzisiaj speeda :P

    Alegzi, to doskonały pomysł, pewnie kiedyś skorzystam :D Pode mną mieszkają studenci, którzy czasem mega głośno imprezują, w środku tygodnia po nocach. Także patent dobry :D

    Jakie plany na weekend macie? :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ