X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 października 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806, próbuj tak długo, aż się uda. Niestety czasem można dzwonić i dzwonić... W końcu się dodzwonisz :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 23 października 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie jeszcze niby ponad miesiąc do tego terminu do szpitala, ale już zaczynam się denerwować. Zapisywałam się w lipcu - lekarz stwierdził, że pewnie do tego czasu zajdę w ciążę i nie będzie trzeba, no ale niestety... Już chciałabym być na tych badaniach i wiedzieć, na czym stoję...

    Jak tam wam dzień mija? :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 23 października 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex dzwoń dzwoń na pewno uda Ci się porozmawiać. Ja przed chwilą zjadłam obiadokolacje.☺

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 23 października 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex-nie denerwuj się :-). Jak już będziesz w szpitalu to wszystkiego się dowiesz i pewnhe Ci pomogą :-). Trzymaj się.

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 października 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzień jak dzień. Zwłaszcza, że to początek tygodnia :( Miałam dziś wolne od pracy, bo musiałam podjechać z mężem do urzędu. Na obiad zjedliśmy wczorajsze krokiety, bo została nam porcja. I wiecie co? Jestem z siebie dumna. Mąż jak wczoraj ugryzł kawałek krokieta to powiedział, że to najlepsze krokiety jakie jadł. I to było takie szczere i spontanicze ;) Aż milusio mi się zrobiło.

    Popołudniu próbowałam wejść do pracowniczych folderów i na dysk żeby zobaczyć ile pracy mnie czeka jutro, ale mam jakiś problem. Także jutro z samego rana pewnie będę miała rozmowę z IT żeby mi to naprawili. Ech zawsze coś.
    Jak nie ząb to błąd żeby się zalogować.

    Chciałam pranie wstawić, ale zapomniałam. W sumie mogę to jeszcze teraz zrobić :)

    A co tam u Was Kobitki?

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 23 października 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie macie rację :) Już ze szpitala będziecie mieć relację na żywo, jak takie badania wyglądają :D

    Ja właśnie jem obiad :D Przedtem głodna nie byłam, to sobie odgrzałam obiad na kolację. Zaraz idę sobie chwilę w wannie poleżeć.

    Jutro idę z mężem do lekarza, bo też ma jakieś dziwne dolegliwości od dłuższego czasu. Robią mu się jakieś białe grudki na migdałach, czasem tak duże że aż się krztusi. I jak to czasem wypada z migdałka to wygląda jak biała kulka. Ogólnie ma mocno podwyższone IgE i lekarz stwierdził, że to od alergii, ale ma tylko na roztocza. I jak nic się nie poprawi po kolejnych badaniach to będzie chyba musiał wyciąć migdałki. Za długo się z tym męczy, różni lekarze na nie wiadomo co go leczyli. I nadal nie wiadomo, o co w tym wszystkim chodzi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2017, 20:27

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 października 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806, przykro mi z powodu migdałów mężą. Dobrze, że idziecie do lekarza, bo nie można tego tak zostawić. Pewnie się biedaczek męczy. Nie dość, że ma alergię to jeszcze te migdały dają mu popalić :(

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 23 października 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie u niego te wyniki są dziwne, idzie jutro na kontrolę i po skierowanie na badania. Oboje w sobotę do laboratorium pójdziemy, on na swoje, a ja tarczycowe powtarzać będę przed wizytą u endo :) W tym przypadku "w zdrowiu i w chorobie" nabiera mocy stuprocentowej :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 października 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806, masz rację. Zobacz, że krótko po ślubie to już odczuwasz :) Trzymam kciuki za badania i wyniki! :*

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 października 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Ogólnie u niego te wyniki są dziwne, idzie jutro na kontrolę i po skierowanie na badania. Oboje w sobotę do laboratorium pójdziemy, on na swoje, a ja tarczycowe powtarzać będę przed wizytą u endo :) W tym przypadku "w zdrowiu i w chorobie" nabiera mocy stuprocentowej :)

    O tak co prawda to prawda :D w zdrowiu i chorobie widać bardzo dosłownie ;) u nas także-ja 2 miesiące po ślubie ospa (nie ukrywając-niezbyt przyjemna sprawa oglądać świeżo upieczonego małżonka w takim stanie :D ) teraz mężulo chory a wiadomo-chory facet to umierający facet :P nie no nie ma tak źle jeszcze ale powoli o L4 myśli jak będzie gorzej. Póki co imbir i cytryna trochę pomagają ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 października 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo mi się wydaje albo jakaś epidemia jest u nas na forum :) Każda z nas po kolei choruje włącznie z małżonkami / partnerami. Chyba się zarażamy wirtualnie :D

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 23 października 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo możliwe :) Mój mężulo to od ponad roku nie wie, co mu dolega. Najpierw mówili, że refluks, później niby angina, później od antybiotyku grzybica na języku... Później znowu, że refluks. Setki badań, nadal nie wiadomo o co chodzi. Był u gastrologa, laryngologa. I dodatkowo mówi, że oczy go bolą, tak jakby z tyłu. Ja mam nadzieję, że to nic poważnego, ale oboje jacyś pechowi jesteśmy... Mój mąż już z umierającego stał się chyba bardziej obojętny po tym wszystkim. Bo nikt mu nie potrafi pomóc. To ja go namawiałam teraz, żeby powtórzył badania i przycisnął lekarza, żeby jakoś to do końca doprowadzić. Bo ileż można, psychicznie mi siądzie, bardziej niż ja z moimi chorobami...

    Tutaj to sobie możemy wszystkie pomarudzić i w ogóle. Ale czasem któraś coś podpowie, podzieli się doświadczeniem nawet całkiem przypadkowo - a to bardzo pomaga :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 października 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806 wrote:
    Bardzo możliwe :) Mój mężulo to od ponad roku nie wie, co mu dolega. Najpierw mówili, że refluks, później niby angina, później od antybiotyku grzybica na języku... Później znowu, że refluks. Setki badań, nadal nie wiadomo o co chodzi. Był u gastrologa, laryngologa. I dodatkowo mówi, że oczy go bolą, tak jakby z tyłu. Ja mam nadzieję, że to nic poważnego, ale oboje jacyś pechowi jesteśmy... Mój mąż już z umierającego stał się chyba bardziej obojętny po tym wszystkim. Bo nikt mu nie potrafi pomóc. To ja go namawiałam teraz, żeby powtórzył badania i przycisnął lekarza, żeby jakoś to do końca doprowadzić. Bo ileż można, psychicznie mi siądzie, bardziej niż ja z moimi chorobami...

    Tutaj to sobie możemy wszystkie pomarudzić i w ogóle. Ale czasem któraś coś podpowie, podzieli się doświadczeniem nawet całkiem przypadkowo - a to bardzo pomaga :)

    Masz racje :) niby gadu gadu pomarudzimy na forum a ile ja z niego juz wyniosłam! Glowa mała ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 23 października 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba było na medycynę pójść :D Ja zawsze chciałam być weterynarzem, ale się później w główce poprzestawiało i chciałam iść bardziej w kierunku psychologii, pedagogiki. A wetem to jestem czasem dla mojego psa :) Zanim ciocia vetka zadziała, ja się do wizyty potrafię pozbyć biegunki/wymiotów itd domowymi sposobami :)

    Terka, ja myślę, że nam się ta wiedza od nas wzajemnie bardzo przydaje :) Na przykład dzięki forum dowiedziałam się, jak interpretować niektóre wyniki, albo co jest ważne, żeby w ogóle doprowadzić wyniki do normy i zajść ;) Oby niedługo mi się ta wiedza w praktyce przydała.

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 23 października 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Święte słowa dziewczyny! A ile złych emocji z nas opadnie przy okazji. To taka nasza terapia :)

    alex0806, mam nadzieję, że najbliższe badania w końcu pokażą co jest z Twoim mężem. Mocno wszyscy trzymamy za Was kciuki! :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 23 października 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex to faktycznie dziwna sprawa że tak cały czas go męczy. Mój mąż ostatnio ma problemy skórne. Poszedł do dermatologa i lelarka mu powiedziala ze w sumie to ona nie wie co to jest...

    3i49krhm19wid3ce.png
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 23 października 2017, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny- święta racja te forum działa jak terapia uspokajająca :)

    Alex- oby badania wykazały co Twojemu mężowi dolega :)

    Dobranoc :)

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 24 października 2017, 05:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny współczuje. Tyle czasu latać po lekarzach i nic sie nie dowiedzieć. Mam wrażenie ze czasami oni naprawdę nie wiedzą co jest ale próbują mądrych udawać i co raz tylko cos nowego przepisywać i dalej mówić ze może pomoże... Jak mi lekarka z ogromnym stażem pracy (leczyła moich rodziców jak byli niewiele starsi ode mnie :P ) nie rozpoznała ospy i dopiero inna młoda od razu jak tylko spojrzała, to powiedziałam dość...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 24 października 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Ja już w pracy! Dzisiaj mamy imieniny kolegi z prqcy więc dzień pewnie bedzie fajny i miły. Rano się zalamalam moją temperatura... 36.25 fajna temperatura 'niby' po owulacji. Jutro powtqrzam proga i mam przeczucir że będzie niski. Zadzwonię do gina i zobaczymy co mi powie. Czy któraś z Was miała problem z progesteronem? Kurcze może to przez to w czerwcu poronilam?

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 24 października 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipuchatkowa wrote:
    Cześć! Ja już w pracy! Dzisiaj mamy imieniny kolegi z prqcy więc dzień pewnie bedzie fajny i miły. Rano się zalamalam moją temperatura... 36.25 fajna temperatura 'niby' po owulacji. Jutro powtqrzam proga i mam przeczucir że będzie niski. Zadzwonię do gina i zobaczymy co mi powie. Czy któraś z Was miała problem z progesteronem? Kurcze może to przez to w czerwcu poronilam?

    Kochana. Poczekaj i zobacz jutro/pojutrze temperaturę bo moze odbić ;) dopiero masz 6dpo. Jutro jak najbardziej możesz zrobić proga bo to czas na to badanie ;)

    panipuchatkowa lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ