X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 92- starania
Odpowiedz

Rocznik 92- starania

Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 28 października 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju dziewczyny żyjecie! Juz myślałam ze po wczorajszych pogaduchach odsypiacie czy co :D

    Alex chop chop czekamy na Twoje wieści!!! :) chyba ze teraz radości nie ma końca i impreza trwa :D

    Ja wyniki będę miała dzisiaj ok 13-14 ale tylko morfologię i żelazo. A progesteron w poniedziałek będę miała wyniki bo przez weekend nie uruchamiają maszyn do hormonów czy cos tam :) ale jakbym chciała bete to robią bo wiedza ze niektórzy musza miec na juz wyniki a nie czekać (bo np biorą leki jak maja pozytywna) Uff ulżyło mi jakbym miała w sobotę robić :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 28 października 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! :)

    Jak widać za dużych problemów z imionami byśmy nie miały jakby w końcu się udało :)

    Ja właśnie zaczynam sprzątanie potem zakupy jedzeniowe i obiad. Leniwy dzień się zapowiada. A i jeszcze muszę paznokcie zrobić. Co sobota ten sam rytuał z nimi. Wiecie, że kupiłam żel do utwardzania lakieru i mi teraz trzymają cały tydzień? Mogłabym je nawet malować co półtora tyg., ale odrosty mnie wkurzają.

    alex806, jak tam u Ciebie, testowałaś?
    terka, Twój wykres jest naprawdę miły dla oka.
    Trzymam kciuki za Was kochane :)

    Miłej soboty.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 28 października 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Jeju dziewczyny żyjecie! Juz myślałam ze po wczorajszych pogaduchach odsypiacie czy co :D

    Alex chop chop czekamy na Twoje wieści!!! :) chyba ze teraz radości nie ma końca i impreza trwa :D

    Ja wyniki będę miała dzisiaj ok 13-14 ale tylko morfologię i żelazo. A progesteron w poniedziałek będę miała wyniki bo przez weekend nie uruchamiają maszyn do hormonów czy cos tam :) ale jakbym chciała bete to robią bo wiedza ze niektórzy musza miec na juz wyniki a nie czekać (bo np biorą leki jak maja pozytywna) Uff ulżyło mi jakbym miała w sobotę robić :D


    To daj znać jak będziesz dziś po wynikach.
    terka, jeden dzień w tą czy tamtą to chyba nie jest, aż tak ważne. Najważniejsze żebyś się dobrze czuła i miejmy nadzieję, że nie Ty sama w tej sytuacji :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 28 października 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    To daj znać jak będziesz dziś po wynikach.
    terka, jeden dzień w tą czy tamtą to chyba nie jest, aż tak ważne. Najważniejsze żebyś się dobrze czuła i miejmy nadzieję, że nie Ty sama w tej sytuacji :)

    Ja i tak wczesniej będę robiła! :D haha ale dobrze wiedziec ze dbają o to ;) kusilo mnie dzisiaj dodac "a pani da jeszcze bete" ale nie... Im dalej tym większy winik jesli juz cos będzie i większy spokój ;)

    Ej dziewczyny jak mierzycie temperaturę jutro? Zmiana czasu itd :D bo ja nie mam pojęcia czy mam mierzyc wg starej godziny czy wg nowej (albo godzinę wczesniej mierzyć bo na stary czas byłaby późniejsza czy o nowej ktora wg starego byłaby godzinę pozniej :P )

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 28 października 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obraziłam się na mój wykres i nie mierzę już od piątku :D terka trzymam kciuki za badania. a Alex chyba faktycznie tą imprezkę wyprawia. :D ja właśnie jestem w trakcie robienia wuzetki. Wczoraj zamiast filmu obejrzałam kuchenne rewolucje, także tego.. :P

    3i49krhm19wid3ce.png
  • An_ja Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 28 października 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex, Terka trzymam kciuki, żeby były 2 kreseczki ;*


    Wczoraj byłam u swojego gina.

    Według miesiączki powinien to być 6tc, natomiast na USG wyszedł tylko pęcherzyk ciążowy i gin mówi, że wydaje mu się, że mignął mu koło ścianki ciałko żółte ale nie jest pewny. Wedlug gina pęcherzyk jest, ładny, okrągły, kosmówka nie ma żadnych uszkodzeń. Według bety i usg jest to gdzieś 5tc.


    Wyjścia są dwa:
    ciąża jest po prostu młodsza (ze względu na dzień zagnieżdżenia się oraz przesunięcie się owu-podróżówałam w tym czasie )
    albo coś jest nie tak i nie rośnie tak jak powinna.

    Gin mnie uspokajał, że według Bety wszystko się zgadza, nie ma krwawień żadnych, pęcherzyk jest książkowy.

    Mam zrobić jeszcze dwa razy betę i zgłosić się za dwa tygodnie.
    O ile wcześniej nie dojdzie do krwawienia.

    Czyli 50%/50% albo w tą albo w tą....

    Wylałam już morze łez, a nie wiem jak przeżyje te dwa tygodnie...


    27.06.15r. <3

    hchy3e3kmfm4vcg0.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 28 października 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Nie ma imprezki, poszliśmy z mężem na 9 na badania krwi. O 6 robiłam test, I kreska. Także, jednak kontynuuję cykl. Ale nie jest to dla mnie jakiś wielki cios, także na spokojnie :) Nie miałam innych objawów oprócz mdłości, ani tempka nic nie wskazywała, okres też był. Ważne, że cykl się skraca. Dzisiaj już nie mam plamienia, mamy zamiar podziałać trochę <3

    We wtorek idę do endokrynologa, to zapytam od czego to może być. Możliwe, że Euthyrox po ponad miesiącu na mnie tak działa. Bo dzisiaj nadal mnie mdli i mi się odbija...
    Terka, na Twoje wyniki czekam z niecierpliwością jak na swoje :) Wierzę, że u Ciebie będą II kreski. Wszystko na to wskazuje :)

    An_ja - nie denerwuj się, u Ciebie teraz musi być już z górki :) Mojej przyjaciółce gin zmieniał tydzień ciąży 3 razy. Bo wg miesiączki był inny, po wielkości znowu inny, a w końcu z 9 tygodnia nagle wskoczyła na 12 po becie i wielkości dziecka :) Trzymam kciuki za Ciebie mocno <3

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 28 października 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka, dobrze, że poruszyłaś temat mierzenia temperatury jutro. Też się nad tym zastanawiam.

    panipuchatkowa, jak skończysz podeślij nam po kawałku ;p d herbatki byłaby w sam raz.

    An_ja, Kochana nie myśl negatywnie :( Na pewno wszystko będzie dobrze. Musisz w to wierzyć całym serduszkiem. Jeśli sam gin. Ci powiedział, że pęcherzyk jest książkowy, beta się zgadza to nie myśl o złych rzeczach. Powinnaś teraz odpoczywać i się relaksować. Nie przemęczaj się. Wszystko na pewno będzie dobrze :*

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 28 października 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alex0806, dobrze, że pomalutku cykl się skraca. Próbujesz wszystko ładnie wyjaśnić więc na pewno za niedługo będą II kreski :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2017, 11:59

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 28 października 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    An ja trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Jesteśmy z Tobą!
    Alex to działajcie! wierzę że będzie dobrze, wszystko idzie w dobrą stronę. :)

    3i49krhm19wid3ce.png
  • An_ja Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 28 października 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex, ważne, że nastawienie masz pozytywne a tak wnioskuję z Twojego postu ;)


    Dziękuję Wam za dobre słowa, sama się staram wmawiać sobie, że musi być dobrze a obowiązkiem lekarza było przedstawić mi oba scenariusze.

    Tyle tyle się słyszy naokoło, moja przyjaciółka w maju poroniła na podobnym etapie. Stsram się z całych sił jakoś nie myśleć o tym i zająć się codziennymi sprawami ale jest ciężko, najgorsze to czekanie i to, że choćby nie wiem co to nie mam na to wpływu, nie mogę nic zrobić.

    27.06.15r. <3

    hchy3e3kmfm4vcg0.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 28 października 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego na razie się nie przejmuję :) Już chyba umysł po prostu się przyzwyczaił i jest bardziej skupiony na tych tarczycowych wynikach. I czekam na badania w szpitalu oczywiście. Mój mąż też dzisiaj robił badania, więc mam nadzieję, że w końcu będzie wiadomo co mu dolega.
    Dzisiaj już zdążyliśmy wrócić z badań, pójść na targ po kwiaty na cmentarz, posprzątać mieszkanie :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • panipuchatkowa Autorytet
    Postów: 6083 1699

    Wysłany: 28 października 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie. Zostaje Ci myśleć pozytywnie i się oszczędzać. Wszystkie trzymamy za Was kciuki. :)

    3i49krhm19wid3ce.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 28 października 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc ;) ja juz po spotkaniu ze znajomymi-super sprawa takie wypady człowiek nie myśli o niczym i sie nie martwi ;)

    An_ja-luuuzik nie masz co płakać ;) wszystko jest ok czasem dziecko trochę szybciej albo trochę wolniej rusza a potem jest ok i wszystko w porządku nie ma co myśleć o poronieniach czy innych złych rzeczach i porównywać do gorszej sytuacji tylko dążyć i patrzeć w te dobre ;) i nie czekaj na krwawienie! Zakazuje :D będzie piękny dzidziuś u Ciebie! ;)

    Alex-rozumiem ze nie robiłaś bety jak była jedna kreska? Kurczę szkoda juz myślałam że jednak ;) ale wiesz na czym stoisz ;)

    Ja robiłam badania-dzisiaj wyniki morf i żelaza. W miarę ok, lekkie niedotlenienie mi wyszło, ale z racji Śląska jakoś bardzo mnie to nie dziwi... Ale parametry pozostałe w norme weszly także jupiii :D :D żelazo piękne gdzieś w połowie normy ;)
    Progesteron będzie w poniedziałek popołudniu, ale aż tak bardzo mi nie spieszno z nim, fajnie by bylo wiedziec ale co to za różnica, w końcu nic nie zmienię, wiec po prostu czekam do poniedziałku (wiec wy tez hihi :D ) a we wtorek pewnie powtórka moze juz z beta? Zobaczymy ;)

    An_ja lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 28 października 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie weszłam na ovu, żeby napisać, czy masz wyniki :) Fajnie, że już chociaż część masz :) Jak dobre to tylko się cieszyć. I szykuj się na tą betę wtorkową oczywiście, wtedy też trzymamy kciuki ;)
    Ja bety nie robiłam, bo nie było sensu. Skoro mam mdłości to już na pewno coś test by pokazał :)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 28 października 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka, gratuluję wyników :) Oby teraz kolejne badania przyniosły uśmiech.

    Jak tam Wam mija leniwa sobota? U mnie jak na razie idealnie. Małe zakupy zrobione, posprzątane, obiad zjedzony. Teraz tylko herbatka miętowa i serial. Później zadzwonię do mamy na plotki.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 28 października 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My popołudnie leniwe ;)

    Za chwilkę jakiś film (wypożyczyliśmy z 8 bo jeszcze jutro planujemy maraton filmowy :D ) i potem spac :)

    Cały czas mysle nad godzina pomiaru jutrzejszego :D dzisiaj miedzy 3.50 (przebudziłam sie i zmierzyłam temp) a 4.50 (moja stała pora) miałam aż 0.3 różnicy) dlatego sie zastanawiam ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 28 października 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie wiem, czy kombinować ze zmianą pory... To tylko godzina, a można się przecież położyć spać o innej porze niż zwykle i co, wtedy też zmieniamy pomiar? Lepiej dodać/odjąć 0,1 do temperatury chyba. Nie wiem tylko w którą stronę :D Gdzieś coś czytałam na forum. Kurcze, teraz sama nie wiem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2017, 18:42

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 28 października 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytałam, że jeśli czeka się na ovu to lepiej zmierzyć o starej h, a więc jak ja mierzę codziennie o 7:30 to jutro powinna to zrobić o 6:30 żeby nie zaburzać wykresu.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 28 października 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mi sie tak wydaje... No nic nastawie budzik na 3.50 bo to wg starego czasu 4.50 czyli moja pora :D jesli o nowej godzinie to musiałabyś o 0.1 stopień zmniejszyć. Na moje oko :D albo wstać wczesniej i potem ewentualnie dalej spac-ja tak zrobię :D ja wiem ze można +-0.1 stopnia tylko widzisz ja dzisiaj miałam różnice 0.3 stopnia w godzinę... Dlatego sie zastanawiałam ;) a potem juz wg nowego bo wg nowego sie idzie spac...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ