X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 93 (staraczki)
Odpowiedz

Rocznik 93 (staraczki)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest tu ktos z 1993r ? :)

    welonka, Sept lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem :) I z wielkim napięciem czekam co sie wydarzy w najbliższych dniach bo mam nadzieję, że się udalo :)

    Caro lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow piękny wykres :) Zatem Trzymam kciuki <3 Dlugo sie starasz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 miesiąc ale bardzo to przeżywam.

    Majka93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ty ile już próbujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 miesiac tez niee jest łatwo:(

  • avila1810 Koleżanka
    Postów: 35 11

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny ja tez rocznik 93 :)

    od pazdziernika minelo troche czasu, więc tak jakby odświeżam wątek :)

    mam za sobą pierwszy cykl starań, termin @ za 3 dni ;)

    24 lata
    8 cs
    11.09.2016 ciąża biochemiczna
  • Rodzynka Autorytet
    Postów: 331 151

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. A 94 przyjmiecie.?

    19.12.2019 ♥️ 3600g 54cm
  • avila1810 Koleżanka
    Postów: 35 11

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodzynka wrote:
    Cześć dziewczyny. A 94 przyjmiecie.?
    Cześć Rodzynka, chyba jesteśmy tu same jak narazie :)

    zapraszam :D

    24 lata
    8 cs
    11.09.2016 ciąża biochemiczna
  • Rodzynka Autorytet
    Postów: 331 151

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu. No ale sądzę że niebawem nasze grono się powiększy ;)

    19.12.2019 ♥️ 3600g 54cm
  • avila1810 Koleżanka
    Postów: 35 11

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby :)

    Jak tam ze staraniami u Ciebie? widziałam na innym wątku, że już kilka miesięcy za tobą :(

    to dopiero nasz pierwszy więc podchodzę do tego raczej bez spiny póki co :) ale nie ukrywam, że miłoby było zobaczyć 2 kreski jak najszybciej :D

    24 lata
    8 cs
    11.09.2016 ciąża biochemiczna
  • Rodzynka Autorytet
    Postów: 331 151

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety kilka cykli bezowocnych a do tego mój M musi wyjechać za jakieś 4 miesiące na pół roku jak nie dłużej staram się nie myśleć o tym ale presja jest duża.

    19.12.2019 ♥️ 3600g 54cm
  • avila1810 Koleżanka
    Postów: 35 11

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj to niefajnie :(

    i staracie się o pierwszego maluszka? my byśmy w sumie nawet o tym nie myśleli teraz, ale że zaszłam w ciążę przypadkiem w sierpniu to się wtedy nastawiliśmy na zostanie rodzicami i w sumie się nawet cieszyliśmy więc stwierdziliśmy, że czemu nie :) spontaniczna decyzja ale nadszedl nowy rok, więc może i nadszedł czas na rozpoczęcie kolejnego nowego rozdziału w naszym życiu :)

    życzę ci żebyś jak najszybciej zobaczyła swoje dwie kreseczki :*

    ja mam termin @ na 2 lutego ale jakos podswiadomie czuję, że ten cykl byl na próbę i nic z tego nie będzie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2017, 00:17

    24 lata
    8 cs
    11.09.2016 ciąża biochemiczna
  • Rodzynka Autorytet
    Postów: 331 151

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, staramy się o pierwszego szkraba.
    To mi spędza sen z powiek, jak sobie pomyślę ze gdyby się nam udało i później mogłabym stracić moje serduszko... ahh nie chce nawet myśleć.
    Ja wam również życzę powodzenia i owocnych starań ; )

    19.12.2019 ♥️ 3600g 54cm
  • avila1810 Koleżanka
    Postów: 35 11

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie to mnie przeraża, że historia mogłaby się powtórzyć... lekarz powiedział że niby wszystko jest w porządku i samo się oczyściło więc jeśli chcę zajść to mam brać kwas foliowy i zachodzić ;)

    z początku brałam kwas, ale później się naczytałam o mutacjach jakiegoś genu mthfr i przestałam go brać bo jestem panikarą :D a lekarz mnie nie skierował na badanie czy mam taką mutację czy nie... gdybym byla w Polsce to bym sobie poszła po prostu do kliniki prywatnie i zrobiła ale niestety w tym momencie żyję w takim kraju, gdzie pierwsze usg wykonują w bodajże 17 tygodniu ciąży a samą ciążę prowadzi lekarz rodzinny :)

    ech, nie dostaję powiadomień o nowych postach, mimo że mam zaznaczoną tę opcję :/

    24 lata
    8 cs
    11.09.2016 ciąża biochemiczna
  • Rodzynka Autorytet
    Postów: 331 151

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore kwas foliowy, i ogólne witaminy zeby sie wspomóc. Tez mam zaznaczoną tą opcję a powiadomień nie dostaję -_-

    19.12.2019 ♥️ 3600g 54cm
  • avila1810 Koleżanka
    Postów: 35 11

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nic nie biore, ale w przyszlym miesiacu chyba trzeba bedzie pomyslec o tym bardziej powaznie :)

    24 lata
    8 cs
    11.09.2016 ciąża biochemiczna
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się :) ja co prawda rok młodsza (1994) ale styczniowa więc blisko '93 :)
    Chwilowo jesteśmy w trakcie przerwy, ale niedługo ruszamy ze staraniami . U nas niby nic wielkiego, a jednak problemy mamy. U mnie wszystkie badania idealne a u mojego narzeczonego niby wykryto asthenozoospermie I stopnia, ale w laboratorium powiedzieli, że skoro zachodzę w ciąże to to nie jest przyczyną poronień mój ginekolog to potwierdził. Dopiero jak poszłam do innej babki przedstawiłam jej wszystkie badania i badania narzeczonego to dopiero ona stwierdziła, ze to wina narzeczonego o.O ogólnie zgłupieć idzie. Konsultowała się z andrologiem przez telefon ten kazał brać Profertil i powtórzyć badania po miesiącu. Co prawda miesiąc już minął dawno, ale jakoś nam nie było spieszno. Teraz na dniach będę swojego eM zapisywać, bo już mu się leki kończą i zobaczymy czy w ogóle coś dały bo były na prawdę z wyżej półki... A póki co żyję egzaminami zawodowymi i ślubem :) jest ciężko czekać ale jakoś daję radę ;)

    akacjowa lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • avila1810 Koleżanka
    Postów: 35 11

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Paula miło, że dołączasz :)

    Ja też biorę ślub, w marcu :) ja miałam testować 2 lutego ale mam jakieś chińskie testy paskowe niby 10ml robiłam dzisiaj i negatyw, dodatkowo temperatura spadła :(

    Podejrzewam, ze w nastepnym miesiącu bedzie podobnie bo narzeczony akurat pracuje na delegacji i nie ma go od poniedzialu do czwartku, a pracy mają tam dużo więc przez luty tez go pewnie nie będzie, może w noc poślubną zafasolkujemy haha :) marzenie :)

    Przykro mi z powodu waszych problemów i trzymam kciuki, żeby wszystko się u was unormowało :*

    Paula. lubi tę wiadomość

    24 lata
    8 cs
    11.09.2016 ciąża biochemiczna
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To do ślubu tuż tuż :) zazdrościć ja muszę do września czekać ... W naszym przypadku jak próby starań nie zaowocują do ślubu to też liczę na tę magiczną noc poślubną hehe i jak by nie patrzeć już po Bożemu będzie hehe :)

    Trzymam kciuki, żebyś do ślubu już poszła z małą fasoleczką w brzuszku :)

    avila1810, akacjowa lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ