X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 93 (staraczki)
Odpowiedz

Rocznik 93 (staraczki)

Oceń ten wątek:
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatSim wrote:
    beta- 60,10

    Boże aż mi ciśnienie spadło, ale i tak w to nie wierze
    Sciskam Cię z całej siły!! Tak się cieszę!! kurczę 3 miesiące temu ja się dowiedziałam o swoim maluszku:) Mam łzy w oczach, bo ten nasz rocznik jakoś tak walczy i walczy a takie wiadomości to sama radość:)

    PatSim lubi tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    Sciskam Cię z całej siły!! Tak się cieszę!! kurczę 3 miesiące temu ja się dowiedziałam o swoim maluszku:) Mam łzy w oczach, bo ten nasz rocznik jakoś tak walczy i walczy a takie wiadomości to sama radość:)

    I jaki piękny prezent na dzień ojca!

    M@ziii lubi tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatSim raz jeszcze wielkie gratulacje!! :-* teraz czekamy na resztę kropek! :D

    PatSim lubi tę wiadomość

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie kolejny raz negatywny czekam na @;(
    Dziewczyny złapałam chyba jakąś infekcje do gina mogę wybrac siw dopiero pod koniec tygodnia to i tak bede miala@ ,co polecacie co mogę kupic bez recepty w aptece i najlepiej nie dopochwowo bo jutro pewnie dostane @. Jutro narzeczony idzie na badanie nasienia .

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka tulę <3 mi jedyne co pomogło z takich bez recepty to ta najdłuższa kuracja lactovaginalem, no ale to jest dopochwowo. Ale po tym infekcje w ogóle się mnie nie czepiają a kiedyś co chwilę.

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rzadko kiedy mam infekcje zazwyczaj lapie mnie po jakieś kuracji antybiotykiem,właśnie wszystko jest prawie dopochwowo a przy @ odpada

    age.png
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka mozesz sobie kupić w aptece tantum rosa to roztwór w formie okładów. Ja tez stosowalam clotrimazolum w okresie i pomoglo. A jesli posiadasz to sól epsom jest silnie bakteriobójcza, jeden oklad i po infekcji.

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja np nie mogę używać lactovaginalu dopchwowo ponieważ mam nadzerke ale żel jest super i przynosi sporo ulgi w infekcji. Welonka jak teraz z leczeniem? Kontynuujesz branie clo czy przerwa?

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szatynkowato u nas w bdg pojawił sie obszerny artykuł, kobieta w IV stadium endometriozy zaszła w ciążę dzieki naprotechnologii. Ona pisała ze bralajakis lek na zrosty w jajowodach, zaszła w ciążę naturalnie. Atakuj nano jak tylko będziesz miała możliwość :)

    PatSim, szatynkowato lubią tę wiadomość

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    U mnie kolejny raz negatywny czekam na @;(
    Dziewczyny złapałam chyba jakąś infekcje do gina mogę wybrac siw dopiero pod koniec tygodnia to i tak bede miala@ ,co polecacie co mogę kupic bez recepty w aptece i najlepiej nie dopochwowo bo jutro pewnie dostane @. Jutro narzeczony idzie na badanie nasienia .
    Bardzo polecam wywar z kory dębu. Tanio i naturalnie. Ja widzialam efekty właściwie od razu

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty został mi ostatni cykl z clo ,ale jutro narzeczony idzie na badanie nasienia i co dalej zalezy od tego jal wyniki wyjdą . U mnie juz pojawiły się bole @ eh .
    kore z dębu akurat mam w domu :)dzięki
    Jutro jadę do apteki pp clo to odrazu cos kupie na stan zapalany

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Britty został mi ostatni cykl z clo ,ale jutro narzeczony idzie na badanie nasienia i co dalej zalezy od tego jal wyniki wyjdą . U mnie juz pojawiły się bole @ eh .
    kore z dębu akurat mam w domu :)dzięki
    Jutro jadę do apteki pp clo to odrazu cos kupie na stan zapalany

    U mnie bóle są ciągle, byłam zestresowana, ale moja mama mówi, że w ciąży tak boli brzuch i ból na początku o niczym nie świadczy. Jutro druga beta, boję się, bo ciężko mi uwierzyć, że to jest prawda.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2017, 19:19

  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatSim wrote:
    U mnie bóle są ciągle, byłam zestresowana, ale moja mama mówi, że w ciąży tak boli brzuch i ból na początku o niczym nie świadczy. Jutro druga beta, boję się, bo ciężko mi uwierzyć, że to jest prawda.

    Spokojnie o tak nie jestem w stanie niczemu zapobiec, mój lekarz na wizycie powiedział żebym niepokoiła się krwawieniem jeśli wystąpi lub bólem który nie pozwoli funkcjonować. Powtarza mi na każdej wizycie boli, bo rośnie. To nowa sytuacja, ale nie stresuj się wszystko będzie OK. Zobaczysz jutro będzie piekna beta a za jakieś 2 lub 3 tygodnie zobaczysz bijące serduszko swojego maluszka:)

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sept wrote:
    Spokojnie o tak nie jestem w stanie niczemu zapobiec, mój lekarz na wizycie powiedział żebym niepokoiła się krwawieniem jeśli wystąpi lub bólem który nie pozwoli funkcjonować. Powtarza mi na każdej wizycie boli, bo rośnie. To nowa sytuacja, ale nie stresuj się wszystko będzie OK. Zobaczysz jutro będzie piekna beta a za jakieś 2 lub 3 tygodnie zobaczysz bijące serduszko swojego maluszka:)

    O dziwo jestem spokojna a ja z reguły panikara jestem :) Tylko to wszystko jest tak abstrakcyjne, że ciężko w to uwierzyć.

  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatSim wrote:
    O dziwo jestem spokojna a ja z reguły panikara jestem :) Tylko to wszystko jest tak abstrakcyjne, że ciężko w to uwierzyć.
    Pewnie dlatego jesteś spokojna bo nie wierzysz. Ja przechodzę zawał serca przy każdym ukłuciu :D

    PatSim lubi tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patsim ale Ty masz bole ciążowe ze tak powiem :)a ja juz typowe na @bo juz zaczęłam plamić. No nic trzeba wziąć się w garść i działać dalej

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Patsim ale Ty masz bole ciążowe ze tak powiem :)a ja juz typowe na @bo juz zaczęłam plamić. No nic trzeba wziąć się w garść i działać dalej

    No właśnie u mnie one się niczym nie różnią, do jutrzejszej bety nie jestem taka pewna. Trzymam kciuki za Twój następny cykl <3

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana teraz u Ciebie wszystko będzie dobrze słuchaj sie Sept mowi ze to normalne :-) a i czarownica nie jestes moja ciąża nie sprawdziła sie a Ty swojej noe przewidzialas :d

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś się popsułam. Kariery w okultyzmie nie zrobię :D My w tym miesiącu jesteśmy jak po maratonie, jakby się nie udało to pierwsza wersja była klinika, ale jak podliczyliśmy koszta, to stwierdziliśmy, że odpuszczamy, szukam stażu, pracy, idziemy do ośrodków adopcyjnych. Nie przeżyłabym powtórki z tego cyklu. <3 od chyba 9 dnia do 17 codziennie, czasami dwa razy. Prałam tyle i leków i witamin, w różnych porach dnia, przy terminie owulacji doszedł Conceive plus, który jak dla nas zmniejsza doznania, więc trochę nam było przykro. Do tego wypiłam z rozpaczy morze alkoholu (a ja jestem przeciwnikiem największym alkoholu i nie pije w ogóle), wypaliłam nawet dwa skręty, a nie robiłam tego od liceum. Nawet byliśmy w maju modlić się w Częstochowie. Naprawdę drugiego takiego cyklu emocjonalnie bym nie przeżyła. Ah właśnie zapomniałam już o depresji na początku cyklu po Clo w tym miesiącu.

  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatSim cieszę sie twoim szczęściem!jakie bralas witaminki? Ja po przewaleniu pól Internetu stierdzilam ze najwięcej składników potrzebnych do ciąży w tym cynk i selen jest w fertilcare i tylko to biorę.

    Mam nadzieje ze nam też niedługo sie uda. Dzisiaj troche popłakaliśmy z moim M, bo w kościele bylo błogosławieństwo ojców a on nie mogl pójść i bardzogo to bolało ale juz jest ok. Trzeba ruszyć na badania w końcu.

    Welonka mam nadzieje ze badania twojego narzeczonego wyjdą dobrze i najstepny cykl bd szczęśliwy!

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ