X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 93 (staraczki)
Odpowiedz

Rocznik 93 (staraczki)

Oceń ten wątek:
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szatynkowato jak wizyta u naprotechnologa? Wybrałaś sie ?

    szatynkowato lubi tę wiadomość

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatSim wrote:
    https://zapodaj.net/195505da627e8.jpg.html
    Dziewczyny!!! Pilnie was potrzebuje, nie wiem co robić to 28 dzień, ale cykle mi się wydłużyły. Boże on wygląda jak pozytywny.
    On nie wygląda, on JEST pozytywny :) Wielkie wielkie gratulacje! <3 :* Idź na betę :)

    PatSim lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny <3 byłam, zdążyłam ledwo przed kurierem, który odbiera próbki, wynik po 16… Chyba jajko zniosę.

    Britty lubi tę wiadomość

  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty wrote:
    Szatynkowato jak wizyta u naprotechnologa? Wybrałaś sie ?

    Nie. I niestety BARDZO żałuję.

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatSim wrote:
    Dzięki dziewczyny <3 byłam, zdążyłam ledwo przed kurierem, który odbiera próbki, wynik po 16… Chyba jajko zniosę.
    a my razem z Tobą :D

    PatSim lubi tę wiadomość

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szatynkowato nie martw sie najważniejsze ze masz dobrego lekarza który cie prowadzi. A jak sie wgl czujesz? Jak jelita?

    Lilly czy w bezowulacyjnym cyklu miałaś plodny śluz? Bo u mnie wciąż piękny rozciagliwy śluz a jajeczkowania wciąż nie ma, zastanawiałam sie czy jeszcze zaskoczy w tym cyklu czy juz dać sobie spokój z mierzeniem tej temp. Chociaż zdarzalo juz sie ze miałam owulke po 26 dc

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty wrote:
    Szatynkowato nie martw sie najważniejsze ze masz dobrego lekarza który cie prowadzi. A jak sie wgl czujesz? Jak jelita?

    Jelita po ostatnich priobiotykach, przy lekkostawnej diecie naprawdę dobrze.
    Jestem na siebie naprawdę mocno wkurzona, bo po ostatniej wizycie kiedy lekarz powiedział, że póki co nie mam szans za zajście to podjęliśmy decyzję, że to bez sensu jechać do napro, najpierw trzeba uwolnić jajowód. Ale teraz żałuję, bo nie ma pewności, że jajowód przecież jest niedrożny. Wolne terminy na kolono dopiero po wakacjach. Potem znowu czekanie pewnie na wizytę, potem znowu czekanie na termin operacji... A tak może coś napro mi dał na ten czas. Jestem sobą niesamowicie wnerwiona. Może to, że jestem 5 dni przed @ i mi się zaczyna zbierać. Dużo kobietek ostatnio na forum pisało, ze pozachodziło z torbielami, a ja się już poddałam, jeszcze przed walką. A kolejna wolna wizyta u napro w sierpniu dopiero... Wrrrr. Dziś rzucam wręcz piorunkami.

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty wrote:
    Szatynkowato nie martw sie najważniejsze ze masz dobrego lekarza który cie prowadzi. A jak sie wgl czujesz? Jak jelita?

    Lilly czy w bezowulacyjnym cyklu miałaś plodny śluz? Bo u mnie wciąż piękny rozciagliwy śluz a jajeczkowania wciąż nie ma, zastanawiałam sie czy jeszcze zaskoczy w tym cyklu czy juz dać sobie spokój z mierzeniem tej temp. Chociaż zdarzalo juz sie ze miałam owulke po 26 dc

    Ja zawsze miałam w bezowulacyjnych. Ale np w tym, miałam zaraz po @, a później w ogóle więc nie ma reguły. Dlatego trochę spisałam ten cykl na straty. Ale śluz czasem jest głębiej w szyjce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2017, 12:12

  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szatynkowato a lekarz na podstawie usg stwierdzi niedrożność jajowodów? Ja słyszałam ze 100% pewność o niedroNosci i wielkości zrostow w endo da sie stweierdzic przez operacje. Moze zajdziesz w ciążę przed operacja :) do sierpnia nie jest z tak daleko juz prawie lipiec. Moze tak miało byc, nie denerwuj się na siebie. Cieszę soe ze z jelitami lepiej.

    PatSim a dostałaś @ normalnie w cyklach bezowulacyjnych? Mam wrażenie ze znowu rosnie jakas torbiel dlatego nie bylo owulki. Czas wrócić do moich ziółek :)
    I tak planuje pójść na wszystkie badania do gin zobaczymy czy wszystko jest ok.

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty dostawałam, na luteinie normalnie, a bez luteiny takie skąpe.

    Britty lubi tę wiadomość

  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatSim gratulacje :) bardzo się cieszę :D
    Britty ja poprzedni cykl miałam bezowulacyjny i trwał 38dni, normalnie @ przyszła bez zapowiedzi. Zawsze przed @ bolą mnie piersi i trochę podbrzusze a teraz nic mnie nie bolało.
    Dziewczyny mam do Was pytanie, jak to jest z odstawieniem dupka? Tzn czy jak by się udało i zaszłabym w ciążę to jest jakieś ryzyko poronienia jak przestanę go brać? Mam go brać do 26dc @ ma być 28dc. 26dc wypada w sobote. A mam taka dużą nadzieję że się udało, podczas owulacji miałam delikatne plamienie i ogólnie ostatnio jakoś troszkę inaczej się czuję. Wczoraj np pierwszy raz poczułam zapach maseczki na twarz której często używam, zawsze wydawało mi się że jest bezzapachowa a tu wczoraj pachniała. Chciałam testować 3.07 (moje urodziny ;) ) ale teraz się zastanwiam czy nie powinnam zatestowć wcześniej tj. 30.06 żeby w razie co polecieć do gina po recepte ma dupka. A może to przez dupka tak się dzieję, biorę 3 dzień. Albo może ta torbiel tak porobiła i może to przez nią było to plamienie ?

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@ziii ja plamiłam przez nadzerke torbiel raczej nie krwawi, tak gin mi mówił. Chyba ze u cb to bylo owulacja. Moze warto zrobić wczesniej betę? Ogl moa kuzynka odstawila dupka a potem jak sie dowiedziała ze zaszła w ciążę to zaczela znowu brać ale tylko profilaktycznie i urodziła zdrowego synka. Trzymam kciuki :-*

    M@ziii lubi tę wiadomość

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@ziii wrote:
    PatSim gratulacje :) bardzo się cieszę :D
    Britty ja poprzedni cykl miałam bezowulacyjny i trwał 38dni, normalnie @ przyszła bez zapowiedzi. Zawsze przed @ bolą mnie piersi i trochę podbrzusze a teraz nic mnie nie bolało.
    Dziewczyny mam do Was pytanie, jak to jest z odstawieniem dupka? Tzn czy jak by się udało i zaszłabym w ciążę to jest jakieś ryzyko poronienia jak przestanę go brać? Mam go brać do 26dc @ ma być 28dc. 26dc wypada w sobote. A mam taka dużą nadzieję że się udało, podczas owulacji miałam delikatne plamienie i ogólnie ostatnio jakoś troszkę inaczej się czuję. Wczoraj np pierwszy raz poczułam zapach maseczki na twarz której często używam, zawsze wydawało mi się że jest bezzapachowa a tu wczoraj pachniała. Chciałam testować 3.07 (moje urodziny ;) ) ale teraz się zastanwiam czy nie powinnam zatestowć wcześniej tj. 30.06 żeby w razie co polecieć do gina po recepte ma dupka. A może to przez dupka tak się dzieję, biorę 3 dzień. Albo może ta torbiel tak porobiła i może to przez nią było to plamienie ?

    Dobre pytanie… Brałam luteine, czyli ta sama sytuacja i teraz nie wiem czy brać ją dalej czy nie...

  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty wrote:
    Szatynkowato nie martw sie najważniejsze ze masz dobrego lekarza który cie prowadzi. A jak sie wgl czujesz? Jak jelita?

    Lilly czy w bezowulacyjnym cyklu miałaś plodny śluz? Bo u mnie wciąż piękny rozciagliwy śluz a jajeczkowania wciąż nie ma, zastanawiałam sie czy jeszcze zaskoczy w tym cyklu czy juz dać sobie spokój z mierzeniem tej temp. Chociaż zdarzalo juz sie ze miałam owulke po 26 dc
    Nie mam śluzu nigdy :) wtedy co była wywoływana owulka to coś tam ledwo było

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatSim wrote:
    Dobre pytanie… Brałam luteine, czyli ta sama sytuacja i teraz nie wiem czy brać ją dalej czy nie...
    Bierz. Nie odstawiaj sama luteiny, nie zaszkodzi a pomoże dziecku w początkowej fazie ciąży. Jak Ci gin każe odstawizo to wtedy dopiero :)

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Bierz. Nie odstawiaj sama luteiny, nie zaszkodzi a pomoże dziecku w początkowej fazie ciąży. Jak Ci gin każe odstawizo to wtedy dopiero :)

    Tylko własnie ona mi kazała brać do 27 dnia a później odstawić…

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta- 60,10

    Boże aż mi ciśnienie spadło, ale i tak w to nie wierze

    M@ziii, Sept lubią tę wiadomość

  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PatSim wrote:
    Tylko własnie ona mi kazała brać do 27 dnia a później odstawić…
    Pewnie żeby dostać @. Nie wiem, mi kazała brać bo to dodatkowy progesteron i utrzymuje ciąże. :)

    Teraz musisz uwierzyć, wielkie gratulacje <3

    PatSim lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba właśnie pójdę na betę, będę spokojniejsza :)
    PatSim piękna beta:) niech teraz maluszek rośnie duży i zdrowy :)

    PatSim lubi tę wiadomość

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patsim wielkie gratulacje co do progesteronu to uważam tak jak lilly bierz nie zaszkodzi .
    Ja mam niski progesteron i lekarz każę mi odstawić po 10 dniach i jak nie dostane @ to testować jak będzie pozytywny test to dzwonić mam to mi wypisze receptę.

    M@zii ja duphastonie mam kila objawów ciążowych bardzo wrażliwe piersi ,bialy śluz i często jestem sena szybko sie męczę.

    dzisiaj 26dc nie czuje sie ani ciążowo ani @

    age.png
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ