Forum Starając się - ogólne Rocznik 93 (staraczki)
Odpowiedz

Rocznik 93 (staraczki)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 marca 2017, 22:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Wynik: 20,6 <3
    Gratulacje <3 :)

• Lilly_Ana Autorytet

Wysłany: 4 marca 2017, 12:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka93 wrote:
    Gratulacje <3 :)
    Dziękuję <3

Ja chciałam się odchudzać :D ale nic z tego <3

Agnieszka93 lubi tę wiadomość

Córeczka 16.12.2018 <3

Starania od listopada 2019.

Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • [email protected] Autorytet

Wysłany: 4 marca 2017, 12:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Dziękuję <3

Ja chciałam się odchudzać :D ale nic z tego <3
    Takich krągłości jakie będziesz miała to tylko pozazdrościć :) <3

AJA_S lubi tę wiadomość

p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Lilly_Ana Autorytet

Wysłany: 4 marca 2017, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takich krągłości jakie będziesz miała to tylko pozazdrościć :) <3
    Oj tak <3

I Wy się doczekacie :*

[email protected] lubi tę wiadomość

Córeczka 16.12.2018 <3

Starania od maja 2014.
  • Kara93 Ekspertka

Wysłany: 5 marca 2017, 14:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim, coś cicho tu dzisiaj. Jak spędzacie niedzielę? :)

♥ 28.10.2017 ♥
    n59yupjyj6h97u00.png
  • Paula. Autorytet

Wysłany: 5 marca 2017, 14:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :) no cicho cicho :D ja dziś byłam w kościele, jestem już po obiedzie i hmm odpoczynek teraz i chwila relaksu :) a później może gdzieś się przejedziemy .

Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Lilly_Ana Autorytet

Wysłany: 5 marca 2017, 15:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie Tż obudził już o 8 rano bo mu się spać nie chciało :D

Byliśmy na długaśnym spacerze, nad rzeką i jeziorami <3 Ledwo wróciłam do domu.

Teraz wstawiłam udka do piekarnika i czekam na obiad :)

Córeczka 16.12.2018 <3

Starania od maja 2014.
  • Kara93 Ekspertka

Wysłany: 5 marca 2017, 19:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Mnie Tż obudził już o 8 rano bo mu się spać nie chciało :D

Byliśmy na długaśnym spacerze, nad rzeką i jeziorami <3 Ledwo wróciłam do domu.

Teraz wstawiłam udka do piekarnika i czekam na obiad :)

My byliśmy na spacerze w górach po obiedzie :) tylko zaczęło padać :(

♥ 28.10.2017 ♥
    n59yupjyj6h97u00.png

Wysłany: 5 marca 2017, 22:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kara93 wrote:
    My byliśmy na spacerze w górach po obiedzie :) tylko zaczęło padać :(
    Ja dziś odwiedziłam babcie :) deszcz też mnie zaskoczył, zapomniałam zamknąć okno w samochodzie i trochę napadało do środka ;)

p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • welonka Autorytet

Wysłany: 6 marca 2017, 08:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :)
    wczoraj w ogóle nie mogłam dodać posta:/ Wczoraj byłam u "teściów" na rodzinnym obiadku ,a później długi spacer :)A dzisiaj rozłożyła mnie choroba ,ale przez własną głupotę bo od jakiegoś czasu chodziłam przeziębiona i sądziłam że zaraz samo przejdzie.

Kara mieszkasz w górach ? kocham góry i mogłabym tam spędzać każdy urlop :)

klz9df9h3nsyhcqk.png
  • Kara93 Ekspertka

Wysłany: 6 marca 2017, 12:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pobliżu gór :) pod Bielskiem, więc Beskidy mam rzut beretem z domu :)

Lilly_Ana, welonka lubią tę wiadomość

♥ 28.10.2017 ♥
    n59yupjyj6h97u00.png
  • welonka Autorytet

Wysłany: 6 marca 2017, 13:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kara93 wrote:
    zazdroszczę Ci :)

klz9df9h3nsyhcqk.png
  • Invis Autorytet

Wysłany: 6 marca 2017, 17:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Trochę zamilkłam na tym wątku, ale cały czas Was podczytuję :) Mam nadzieję że zarażą Was wszystkie dziewczyny, które w tym cyklu zafasolkowały i szybko przejdziecie na fioletową stronę mocy :P :) Wiecie co myślę, że nam pomogło w zajściu? Oprócz oczywiście stymulacji CLO... zakup psiaka :P Dawno już o tym myśleliśmy, ale jak w końcu doszło do skutku to jakoś tak nasze myśli trochę zeszły na inny tor, nie skupiały się aż tak na staraniach :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2017, 17:43

7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png

Wysłany: 6 marca 2017, 18:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Invis wrote:
    Cześć dziewczyny! Trochę zamilkłam na tym wątku, ale cały czas Was podczytuję :) Mam nadzieję że zarażą Was wszystkie dziewczyny, które w tym cyklu zafasolkowały i szybko przejdziecie na fioletową stronę mocy :P :) Wiecie co myślę, że nam pomogło w zajściu? Oprócz oczywiście stymulacji CLO... zakup psiaka :P Dawno już o tym myśleliśmy, ale jak w końcu doszło do skutku to jakoś tak nasze myśli trochę zeszły na inny tor, nie skupiały się aż tak na staraniach :)
    Z tym psiakiem możesz mieć rację :) moja siostra zaszła w ciążę niedługo po tym jak kupiła psa, tak samo siostra cioteczna i jeszcze kilka innych znajomych par :) Ja niestety nie mogę mieć psa dopóki mieszkam z "teściami", nerwowo bym tego nie wytrzymała. Ale jak tylko się wyprowadzimy to nawet dwa przygarne :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2017, 18:18

p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • welonka Autorytet

Wysłany: 6 marca 2017, 19:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    to prawda pies potrafi odciągnąć uwagę , i też słyszałam o przypadkach gdzie po zakupie psa kobiety zachodziły w ciążę.
    [email protected] jak bym wiedział jak teściowa będzie traktować psa nie zgodziłabym się na psa
    Naszego psa teściowa traktuje jak dziecko i nawet momentami jest zazdrosna jak siedzi ze mną i do niej nie chce iść :d

akurat dzisiaj mieliśmy małe spięcie o kota.

klz9df9h3nsyhcqk.png

Wysłany: 6 marca 2017, 19:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    to prawda pies potrafi odciągnąć uwagę , i też słyszałam o przypadkach gdzie po zakupie psa kobiety zachodziły w ciążę.
    [email protected] jak bym wiedział jak teściowa będzie traktować psa nie zgodziłabym się na psa
    Naszego psa teściowa traktuje jak dziecko i nawet momentami jest zazdrosna jak siedzi ze mną i do niej nie chce iść :d

akurat dzisiaj mieliśmy małe spięcie o kota.
    Z tego właśnie powodu nie zdecyduję się na psa, raz wzięliśmy i niestety musieliśmy oddać. Pies miał być spory więc ja i mój chłopak staraliśmy się uczyć go od małego co mu wolno a czego nie. Ale tesciowie tego nie rozumieli i traktowali go jak dziecko dosłownie na wszystko pozwalali, twierdzili że dopóki jest mały to może robić co mu się podoba, a uczyć go bedziemy jak urośnie. Prosiłam żeby też go uczyli ale oni swoje. Nic nie docierało, musieliśmy oddać :(

welonka lubi tę wiadomość

p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • welonka Autorytet

Wysłany: 6 marca 2017, 21:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego właśnie powodu nie zdecyduję się na psa, raz wzięliśmy i niestety musieliśmy oddać. Pies miał być spory więc ja i mój chłopak staraliśmy się uczyć go od małego co mu wolno a czego nie. Ale tesciowie tego nie rozumieli i traktowali go jak dziecko dosłownie na wszystko pozwalali, twierdzili że dopóki jest mały to może robić co mu się podoba, a uczyć go bedziemy jak urośnie. Prosiłam żeby też go uczyli ale oni swoje. Nic nie docierało, musieliśmy oddać :(

To u nas jest podobnie ,najbardziej wkurza mnie to ze ja mu nie pozwalam wchodzić na łóżko to ona nie widzi problemu i nawet jak z dworu przyjdzie to wchodzić mu na lóżko

klz9df9h3nsyhcqk.png

Wysłany: 6 marca 2017, 22:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    To u nas jest podobnie ,najbardziej wkurza mnie to ze ja mu nie pozwalam wchodzić na łóżko to ona nie widzi problemu i nawet jak z dworu przyjdzie to wchodzić mu na lóżko
    Było dokładnie tak samo. Ja raz prawie ze schodów spadłam jak wyprowadzałam psa bo teściowa stała na dole schodów i go wolała, zaczął do niej biec i mnie pociągnął ale mimo to ona uważała że nic takiego się nie stało. Podziwiam Cię, ja niestety wymiękłam. Chociaż bardzo kocham psy i od dziecka chciałam mieć psa w domu, ale cóż nie dałam rady za słabe mam nerwy.

welonka lubi tę wiadomość

p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • welonka Autorytet

Wysłany: 7 marca 2017, 08:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Było dokładnie tak samo. Ja raz prawie ze schodów spadłam jak wyprowadzałam psa bo teściowa stała na dole schodów i go wolała, zaczął do niej biec i mnie pociągnął ale mimo to ona uważała że nic takiego się nie stało. Podziwiam Cię, ja niestety wymiękłam. Chociaż bardzo kocham psy i od dziecka chciałam mieć psa w domu, ale cóż nie dałam rady za słabe mam nerwy.

może wytrzymuje tylko dla tego że ja trochę pomieszkuje u nich a trochę u siebie ze względu na dojazd do pracy . Całe szczęście u nas do takich sytuacji jeszcze nie doszło, pies jest duży i na wszystko już mu nie pozwala tak jak wcześniej.

Mój chce żebym oddała kota do wujka bo jego kolegi kuzynka zaraziła się toksoplazmoza i poroniła fajnie że o tym myśli ,ale do niego nie trafia fakt że ja juz przechodziłam i mam potwierdzone badaniami. A myślałam że to ja jestem zawsze przewrażliwiona

klz9df9h3nsyhcqk.png
  • Paula. Autorytet

Wysłany: 7 marca 2017, 10:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kara93 wrote:
    ja mam 50km do Bielska, ale niestety tym na mazowszu :D

ja dziś wolne ale za to jutro cały dzień szkoła/praktyka :)

taka pogoda szara, ze nic się nie chce robić, a miałam w planach tyle sprzątania haha :D

Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego