X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 93 (staraczki)
Odpowiedz

Rocznik 93 (staraczki)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Wynik: 20,6 <3
    Gratulacje <3 :)

  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 4 marca 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka93 wrote:
    Gratulacje <3 :)
    Dziękuję <3


    Ja chciałam się odchudzać :D ale nic z tego <3

    Agnieszka93 lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 4 marca 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Dziękuję <3


    Ja chciałam się odchudzać :D ale nic z tego <3
    Takich krągłości jakie będziesz miała to tylko pozazdrościć :) <3

    AJA_S lubi tę wiadomość

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 4 marca 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@ziii wrote:
    Takich krągłości jakie będziesz miała to tylko pozazdrościć :) <3
    Oj tak <3

    I Wy się doczekacie :*

    M@ziii lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Kara93 Ekspertka
    Postów: 213 171

    Wysłany: 5 marca 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim, coś cicho tu dzisiaj. Jak spędzacie niedzielę? :)

    ♥ 28.10.2017 ♥
    n59yupjyj6h97u00.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 5 marca 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :) no cicho cicho :D ja dziś byłam w kościele, jestem już po obiedzie i hmm odpoczynek teraz i chwila relaksu :) a później może gdzieś się przejedziemy .

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 5 marca 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie Tż obudził już o 8 rano bo mu się spać nie chciało :D

    Byliśmy na długaśnym spacerze, nad rzeką i jeziorami <3 Ledwo wróciłam do domu.

    Teraz wstawiłam udka do piekarnika i czekam na obiad :)

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Kara93 Ekspertka
    Postów: 213 171

    Wysłany: 5 marca 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilly_Ana wrote:
    Mnie Tż obudził już o 8 rano bo mu się spać nie chciało :D

    Byliśmy na długaśnym spacerze, nad rzeką i jeziorami <3 Ledwo wróciłam do domu.

    Teraz wstawiłam udka do piekarnika i czekam na obiad :)

    My byliśmy na spacerze w górach po obiedzie :) tylko zaczęło padać :(

    ♥ 28.10.2017 ♥
    n59yupjyj6h97u00.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 5 marca 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kara93 wrote:
    My byliśmy na spacerze w górach po obiedzie :) tylko zaczęło padać :(
    Ja dziś odwiedziłam babcie :) deszcz też mnie zaskoczył, zapomniałam zamknąć okno w samochodzie i trochę napadało do środka ;)

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 6 marca 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :)
    wczoraj w ogóle nie mogłam dodać posta:/ Wczoraj byłam u "teściów" na rodzinnym obiadku ,a później długi spacer :)A dzisiaj rozłożyła mnie choroba ,ale przez własną głupotę bo od jakiegoś czasu chodziłam przeziębiona i sądziłam że zaraz samo przejdzie.

    Kara mieszkasz w górach ? kocham góry i mogłabym tam spędzać każdy urlop :)


    age.png
  • Kara93 Ekspertka
    Postów: 213 171

    Wysłany: 6 marca 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pobliżu gór :) pod Bielskiem, więc Beskidy mam rzut beretem z domu :)

    Lilly_Ana, welonka lubią tę wiadomość

    ♥ 28.10.2017 ♥
    n59yupjyj6h97u00.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 6 marca 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kara93 wrote:
    W pobliżu gór :) pod Bielskiem, więc Beskidy mam rzut beretem z domu :)
    zazdroszczę Ci :)

    age.png
  • Invis Autorytet
    Postów: 1586 867

    Wysłany: 6 marca 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Trochę zamilkłam na tym wątku, ale cały czas Was podczytuję :) Mam nadzieję że zarażą Was wszystkie dziewczyny, które w tym cyklu zafasolkowały i szybko przejdziecie na fioletową stronę mocy :P :) Wiecie co myślę, że nam pomogło w zajściu? Oprócz oczywiście stymulacji CLO... zakup psiaka :P Dawno już o tym myśleliśmy, ale jak w końcu doszło do skutku to jakoś tak nasze myśli trochę zeszły na inny tor, nie skupiały się aż tak na staraniach :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2017, 17:43

    7u229jcgjnezkwya.png
    tb739vvjaxst5oik.png
    14gmqh4s3wl30kr1.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 6 marca 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Invis wrote:
    Cześć dziewczyny! Trochę zamilkłam na tym wątku, ale cały czas Was podczytuję :) Mam nadzieję że zarażą Was wszystkie dziewczyny, które w tym cyklu zafasolkowały i szybko przejdziecie na fioletową stronę mocy :P :) Wiecie co myślę, że nam pomogło w zajściu? Oprócz oczywiście stymulacji CLO... zakup psiaka :P Dawno już o tym myśleliśmy, ale jak w końcu doszło do skutku to jakoś tak nasze myśli trochę zeszły na inny tor, nie skupiały się aż tak na staraniach :)
    Z tym psiakiem możesz mieć rację :) moja siostra zaszła w ciążę niedługo po tym jak kupiła psa, tak samo siostra cioteczna i jeszcze kilka innych znajomych par :) Ja niestety nie mogę mieć psa dopóki mieszkam z "teściami", nerwowo bym tego nie wytrzymała. Ale jak tylko się wyprowadzimy to nawet dwa przygarne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2017, 18:18

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 6 marca 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to prawda pies potrafi odciągnąć uwagę , i też słyszałam o przypadkach gdzie po zakupie psa kobiety zachodziły w ciążę.
    M@azii jak bym wiedział jak teściowa będzie traktować psa nie zgodziłabym się na psa
    Naszego psa teściowa traktuje jak dziecko i nawet momentami jest zazdrosna jak siedzi ze mną i do niej nie chce iść :d

    akurat dzisiaj mieliśmy małe spięcie o kota.

    age.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 6 marca 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    to prawda pies potrafi odciągnąć uwagę , i też słyszałam o przypadkach gdzie po zakupie psa kobiety zachodziły w ciążę.
    M@azii jak bym wiedział jak teściowa będzie traktować psa nie zgodziłabym się na psa
    Naszego psa teściowa traktuje jak dziecko i nawet momentami jest zazdrosna jak siedzi ze mną i do niej nie chce iść :d

    akurat dzisiaj mieliśmy małe spięcie o kota.
    Z tego właśnie powodu nie zdecyduję się na psa, raz wzięliśmy i niestety musieliśmy oddać. Pies miał być spory więc ja i mój chłopak staraliśmy się uczyć go od małego co mu wolno a czego nie. Ale tesciowie tego nie rozumieli i traktowali go jak dziecko dosłownie na wszystko pozwalali, twierdzili że dopóki jest mały to może robić co mu się podoba, a uczyć go bedziemy jak urośnie. Prosiłam żeby też go uczyli ale oni swoje. Nic nie docierało, musieliśmy oddać :(

    welonka lubi tę wiadomość

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 6 marca 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@ziii wrote:
    Z tego właśnie powodu nie zdecyduję się na psa, raz wzięliśmy i niestety musieliśmy oddać. Pies miał być spory więc ja i mój chłopak staraliśmy się uczyć go od małego co mu wolno a czego nie. Ale tesciowie tego nie rozumieli i traktowali go jak dziecko dosłownie na wszystko pozwalali, twierdzili że dopóki jest mały to może robić co mu się podoba, a uczyć go bedziemy jak urośnie. Prosiłam żeby też go uczyli ale oni swoje. Nic nie docierało, musieliśmy oddać :(

    To u nas jest podobnie ,najbardziej wkurza mnie to ze ja mu nie pozwalam wchodzić na łóżko to ona nie widzi problemu i nawet jak z dworu przyjdzie to wchodzić mu na lóżko

    age.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 6 marca 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    To u nas jest podobnie ,najbardziej wkurza mnie to ze ja mu nie pozwalam wchodzić na łóżko to ona nie widzi problemu i nawet jak z dworu przyjdzie to wchodzić mu na lóżko
    Było dokładnie tak samo. Ja raz prawie ze schodów spadłam jak wyprowadzałam psa bo teściowa stała na dole schodów i go wolała, zaczął do niej biec i mnie pociągnął ale mimo to ona uważała że nic takiego się nie stało. Podziwiam Cię, ja niestety wymiękłam. Chociaż bardzo kocham psy i od dziecka chciałam mieć psa w domu, ale cóż nie dałam rady za słabe mam nerwy.

    welonka lubi tę wiadomość

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 7 marca 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@ziii wrote:
    Było dokładnie tak samo. Ja raz prawie ze schodów spadłam jak wyprowadzałam psa bo teściowa stała na dole schodów i go wolała, zaczął do niej biec i mnie pociągnął ale mimo to ona uważała że nic takiego się nie stało. Podziwiam Cię, ja niestety wymiękłam. Chociaż bardzo kocham psy i od dziecka chciałam mieć psa w domu, ale cóż nie dałam rady za słabe mam nerwy.

    może wytrzymuje tylko dla tego że ja trochę pomieszkuje u nich a trochę u siebie ze względu na dojazd do pracy . Całe szczęście u nas do takich sytuacji jeszcze nie doszło, pies jest duży i na wszystko już mu nie pozwala tak jak wcześniej.

    Mój chce żebym oddała kota do wujka bo jego kolegi kuzynka zaraziła się toksoplazmoza i poroniła fajnie że o tym myśli ,ale do niego nie trafia fakt że ja juz przechodziłam i mam potwierdzone badaniami. A myślałam że to ja jestem zawsze przewrażliwiona

    age.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 7 marca 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kara93 wrote:
    W pobliżu gór :) pod Bielskiem, więc Beskidy mam rzut beretem z domu :)
    ja mam 50km do Bielska, ale niestety tym na mazowszu :D

    ja dziś wolne ale za to jutro cały dzień szkoła/praktyka :)

    taka pogoda szara, ze nic się nie chce robić, a miałam w planach tyle sprzątania haha :D

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ