X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 93 (staraczki)
Odpowiedz

Rocznik 93 (staraczki)

Oceń ten wątek:
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja obecnie jestem na studiach magisterskich na ostatnim roku i staram się z mężem o dzidziusia od września, niestety jak dotąd bez skutku. Moje koleżanki z roku maja juz dzieci i dobrze sobie radzą, mają indywidualny tok i przychodzą tylko na egzaminy albo na ćwiczenia kiedy jest taka konieczność. Mysle ze kazda z nas czuje ten sam instynkt :) najważniejsze, zeby się nie poddawać i miec ppzytwne nastawienie

    AJA_S, Paula. lubią tę wiadomość

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Mała Mi Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie słyszałam o tym indywidualnym toku nauczania... ale nigdy nie interesowałam się nim dokładniej. Widzę, że byłby przydatny :)
    Ciekawa jestem jak zareaguje mój partner na wiadomość, że chciałabym dziecko już teraz... nieraz rozmawiamy na temat dzieci i mówi, że chce mieć na pewno, nawet i 3 :) ale czy już teraz...

    PS. Dzięki za odpowiedź. :) Mam nadzieję, że Ci się uda !!!!

  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi Ty się nie zastanawiaj jak pogodzić dziecko ze studiami, tylko pogadaj najpierw z facetem. Bo może on uważa że nie ten moment :) a martwić się zaczniesz jak się uda zajść. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 20:24

    Britty lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • AleksandraW Autorytet
    Postów: 551 159

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. U mnie niezmiennie dziwnie. Brak okresu po odstawieniu duphastonu. Zmęczona jestem i niby organizm sie zbiera na okres ale do końca jakoś nie może. Czekam i szlag mnie trafia juz z tym. Chyba skończy sie na tym że zatestuje tego 8 kwietnia. I albo będę mieć prezent na urodziny albo będę konkretnie zapijać smutki; )

    xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018
    _____________________________________
    Ig: hazel_eye16
  • AleksandraW Autorytet
    Postów: 551 159

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi moja koleżanka miała indywidualny rok Ale to wyglądało na tym ze że ona nic nie robiła Ale znalazla takie sierotki które wpisywaly ja do projektów itd. Więc bez niczego miała oceny.

    xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018
    _____________________________________
    Ig: hazel_eye16
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra W. Doskonale cie rozumiem, tyle juz czekasz to jeszcze kilka dni cierpliwości i będziesz wszystko wiedziała.:)
    Moje dni plodne wypadają akurat w święta sama jestem ciekawa czy moze otrzymam prezencik

    welonka lubi tę wiadomość

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Kara93 Ekspertka
    Postów: 213 171

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi, jeśli chodzi o indywidualną organizację studiów to trzeba po prostu się ze wszystkimi dogadać jakie dadzą Ci indywidualne warunki zaliczenia przedmiotu i załatwić to formalnie w dziekanacie :) Ja obecnie jestem na ostatnim semestrze studiów mgr, po pierwszym USG gin powiedziała, że mam śluz zabarwiony krwią, przepisała luteinę i duphaston, do tego witaminki mam brać, dała L4, jak sama powiedziała, być może to nic groźnego, ale jest tyle poronień, że mi da i żebym w wolnych chwilach leżała, powiedziałam, że 3x w tygodniu mam zajęcia, złapała się za głowę, ale powiedziała żebym to dojeździła już skoro ostatni sem. No ale zaniepokoiłam się i postanowiłam załatwić IOS, jednak okazało się, że moi wykładowcy są na tyle wyrozumiali, że jak powiedziałam im jak wygląda sytuacja to powiedzieli, że nie ma problemu, że mam się tylko na zaliczenie zjawić, oni za nieobecności na ćwiczeniach ścigać mnie nie będą, no i powiedzieli żeby chrzanić dziekanat ;) tzn. mam olać wszystkie formalności związane z IOS i dostosować się do tego co oni powiedzieli ;) także od miesiąca na uczelni byłam jakieś 4 razy, w sumie tylko po to żeby pogadać z wykładowcami ;)

    ♥ 28.10.2017 ♥
    n59yupjyj6h97u00.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :) tylko Was podczytuję, bo ostatnio tylko wchodzę na wątek testowania kwietniowego i tak nie mam czasu. Zresztą ładna pogoda za oknem, w domu też sporo pracy więc same wiecie jak to jest ;)
    mi zostały 3-msce szkoły (studium) wydaje mi się, że problemów bym nie miała. Zresztą w czerwcu jak zaszłam w ciąże to rozmawiałam z opiekunką i mówiłam jej co i jak i mówiła, że damy radę. Więc o te 3 miesiące już się nie martwię, bo pewnie i tak przez ten czas się nie uda :D
    Miłego dnia życzę :*

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny miałam maraton w pracy przez 3 dni chodziłam na dwie zmiany :/ dzisiaj całe szczęście puścili mnie mnie po 6 godzinach :)

    Aleksandra piękna temperatura , trzymam kciukasy za zielony finał :)

    AleksandraW lubi tę wiadomość

    age.png
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka to w sumie dobrze, przynajmniej w pracy tyle się nie myśli o dzidziusiu :)

    Namówiłam męża na witaminki, łyka regularnie sama jestem ciekawa czy faktycznie pomogaja :)

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty jeszcze jeden taki dzień i wylądowałabym w psychiatryku ;d ale faktycznie nie myśli się tak w tedy o dzidzi i szybko zleciało w środę idę zobaczyć co tam urosło po clo.

    a co to za witaminki ?

    age.png
  • Lilly_Ana Autorytet
    Postów: 1103 510

    Wysłany: 3 kwietnia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty mogę zaświadczyć na Męża przykładzie że pomagają :) :)

    Córeczka 16.12.2018 <3

    Starania od listopada 2019.


    Starania od maja 2014.
    Aniołek 10tc [*] 11.04.2017
    Aniołek 6tc [*] 5.12. 2017
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka trzymam kciuki,zeby byl duży piękny pęcherzyk.
    Kupiłam mężowi fertilman plus, podobno skuteczny.

    Lilly po jakim czasie stosowania bylo widac poprawę u twojego męża?

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam pytanie. W piątek idę do lekarza na pierwszą wizytę nigdy do niego nie chodziłam, poleciła go moja znajoma. Idę na wizytę prywatnie, ale wiem, że lekarz przyjmuje tez w ramach NFZ. Jak myślicie czy mogę go zapytać czy moge byc jego pacjentka w ramach NFZ tak gdzie przyjmuje na takich warunkach?

    Trzymam za wszystkie Was kciuki, co do wit. mój mąż brał od jakiegoś czasu ze mną kwas foliowy, nie badał się więc nie wiem czy to coś dało ale może warto spróbować.

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie :) moje siostry tez chodzą do lekarza na NFZ i bardzo sobie chwalą. Warto pytać tym bardziej,ze bd u niego na wizycie a zaoszczędzone pieniążki bd mogla odłożyć dla bobasa :) trzymam kciukasy aby wszystko bylo dobrze i maluszek zdrowo rósł! :)

    Sept lubi tę wiadomość

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty wrote:
    No pewnie :) moje siostry tez chodzą do lekarza na NFZ i bardzo sobie chwalą. Warto pytać tym bardziej,ze bd u niego na wizycie a zaoszczędzone pieniążki bd mogla odłożyć dla bobasa :) trzymam kciukasy aby wszystko bylo dobrze i maluszek zdrowo rósł! :)
    Masz racje zapytam, nie chce tylko żeby to zabrzmiało niegrzecznie.

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • AleksandraW Autorytet
    Postów: 551 159

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mężczyzna pracuje nad ciałem na siłowni i bierze między innymi odżywke białkową. Ostatnio się dorwałam do składu i tam też jest kwas foliowy i wszelkie witaminy :) wiec już mu głowy nie zawracam. Mówi ze wie co robi :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2017, 15:48

    xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018
    _____________________________________
    Ig: hazel_eye16
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britty nie dziękuje żeby nie zapeszyć :) te witaminki jak widzę mają bardzo dobrą opinię. Może przekonam mojego do tych witaminek ciężki z niego człowiek co do leków nic nie weźmie na własną rękę.

    Sept jeśli tylko przyjmuje na nfz to oczywiście pytaj to Ci się należy nie może odmówić :)

    U mnie dzisiaj pojawił się zabarwiony krwią śluz niby to normalne po clo.

    W pracy mnie dzisiaj zaskoczyli dostałam umowę na stałe chyba wiosna tak wpływa na mojego szefa :D

    age.png
  • Sept Autorytet
    Postów: 355 139

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Britty nie dziękuje żeby nie zapeszyć :) te witaminki jak widzę mają bardzo dobrą opinię. Może przekonam mojego do tych witaminek ciężki z niego człowiek co do leków nic nie weźmie na własną rękę.

    Sept jeśli tylko przyjmuje na nfz to oczywiście pytaj to Ci się należy nie może odmówić :)

    U mnie dzisiaj pojawił się zabarwiony krwią śluz niby to normalne po clo.

    W pracy mnie dzisiaj zaskoczyli dostałam umowę na stałe chyba wiosna tak wpływa na mojego szefa :D


    Welonka no to świetnie-umowa z pewnością da Ci poczucie bezpieczeństwa i może to pomoże w zajściu w ciąże:)

    welonka lubi tę wiadomość

    34bwhqvkwsh95sch.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam problem. Ta...
    Przeszukałam w ciągu tygodnia cały internet w wzdłuż i wszerz...
    Pytanie do dziewczyn które mają problemy z infekcjami i sprawdzają szyjkę. Czy to normalne że pochwa jest rozpulchniona jak przy @?
    Gdzie bym nie szukała tam nie ma odpowiedzi...
    Help ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ