Miałam dzisiaj prenatalne - bobasek wygląda na zdrowego, lekarz mocno zwrocił uwagę na serduszko ze względu na wadę serca u młodszego synka, też wygląda dobrze 🙂 Co do płci to powiedział, że jeszcze nie da się ocenić, nie widać 😛 W czwartek u mojej prowadzącej ginekolog bobas się wiercił a oceniła że na 70% chłopiec, a tu lekarz z lepszym sprzętem i lepszym ułożeniem dziecka mówi, że nie widać - wolę się trzymać jego wersji 😂
11 sierpnia będę miała połówkowe 🙂
🩵 10.2019
🩵 02.2024
🤰 12.2026
👼 05.2023 (5tc)
🩵 10.2019
🩵 02.2024
🤰 12.2026
👼 05.2023 (5tc)