X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rozne pytanka
Odpowiedz

Rozne pytanka

Oceń ten wątek:
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusiaa, ja tam absolutnie spokojna i cierpliwa nie jestem ;) okres mi się jeszcze nie zaczął, a od owulacji miałam już ze trzy dni pt. "chlip, chlip nic z tego nie wyjdzie" ;) i tak co miesiąc ;)
    Beta najwcześniej powinna wyjść 2 dni po implantacji - ale ile to będzie dokładnie, 7 czy 9 dni po owulacji to ciężko powiedzieć :/
    Najgorsze jest to czekanie - najpierw na owulacje, później na implantację, później na testowanie... Ale musimy być dobrej myśli :)

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

  • Nusiaa Autorytet
    Postów: 331 157

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie ! ;) wkoncu musi się udać :)

    cab360a44b.png
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek! Jak fajnie, że powstał taki wątek :)
    Może Wy mi powiecie Kochane o co chodzi z tym mlecznym śluzem na początku ciąży - jak to wygląda, ile tego jest. Już kilka razy natrafiłam na posty, w których dziewczyny o tym pisały...

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Dzień doberek! Jak fajnie, że powstał taki wątek :)
    Może Wy mi powiecie Kochane o co chodzi z tym mlecznym śluzem na początku ciąży - jak to wygląda, ile tego jest. Już kilka razy natrafiłam na posty, w których dziewczyny o tym pisały...

    Ja niestety nie pomogę, nie miałam tak będąc w ciąży...ale podbijam :)

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dezisiaj czytałam ,że ten śluz jest po to,żeby utworzył się czop śluzowy,który zamyka ujscie macicy[hyba]żeby maleństwo było bezpieczne.
    I faktycznie jak zaszłam to najpierw był taki bardzo wodnisty a potem mleczny,a gdy minęło 9 miesięcy to własnie po wypadnięciu czopu śluzowego,wiedziałam,że poród sie zaczął i trzeba do lekarza.Pozdrawiam

    Andzia33
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero zaciazylam ale sluz juz mam. faktycznie czuje sie "mokra caly czas . Wyglada jak kremowy rozciagliwy .Tak bym to ujela . Ale czemu tak i jak dlugo to potrwa to juz trzeba zapytac III trymestr :-)
    Pozdrawiam

    atdci09k18tcna0b.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym śluzem to mylące, faktycznie kobiety w ciąży tak mają . Niemniej po tabletkach anty też sie robi taki śluz i wtedy to może być mylące. Jeśli ktoś nie miewa takiego a potem się zjawia to jest to jakiś sygnał z pewnością

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym śluzem jest bardzo różnie. Ja zawsze śluz miałam, jak zaszłam w ciążę, po terminie spodziewanej @ śluzu nie miałam w ogóle.

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam caly czas wodnisty. Teraz czekam, moze sie rozciagliwy pojawi. I to caly moj repertuar, bo kremowego niet. Ale jesli to ciazowy, to zagadka rozwiazana!

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dosłownie takie białe, gęste mleko zalewa i zastanawiam się czy złapałam jakąś infekcję czy może coś jest na rzeczy...

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy moze mi ktoras podpowiedziec, jak oznaczac na wykresie serduszka, tzn. od kiedy do kiedy jest rano, a kiedy wieczorem?

  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wieczor to chyba po poludniu :D a rano no to rano po 12 w nocy zreszta nie musisz przykladac do tego az tak duzej uwagi :-) nie ma tu wyznaczonych godzin porannych czy wieczornych wiec wpisuj na oko ;-)

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze rano= dzien, czyli poki widno, a wieczorem= noc, czyli jak juz ciemno?
    ;-)

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka napisz do admina, żeby utworzyli specjalnie dla Ciebie nową kategorię - "w ciągu dnia" :D ;)

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ulek wrote:
    Biedronka napisz do admina, żeby utworzyli specjalnie dla Ciebie nową kategorię - "w ciągu dnia" :D ;)
    Ulek, uwielbiam Twoje pomysly!!! :-)

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba dbać, żeby nam tu dobrze było, nie? ;) swoją drogą mogliby do bazy wiedzy jeszcze jakieś artykuły czy wywiady powrzucać

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogliby, mogli. Bo i te podpowiedzi pod wykresem już któryś raz się powtarzają;P
    A co do określania rano-wieczór też mam z tym problem.:P Ale zawsze tak w połowie dnia sobie dzielę.:)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, ledwie skończyło mi się krwawienie i zaznaczyłam przy dzisiejszym dniu plamienie i detektor pokazuje mi "dzień przypuszczalnie płodny" kiedy on płodny być nie może. Czy też tak macie ???

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej..musialas wpisac cos ze ci sie pokazalo przypuszczalnie plodny dzien..ja tak teraz mialam bo od poczatku cyklu mialam szyjke wysoko i potem byl problem bo mialam dlluuggoo plodne dni...ale jak prowadzisz juz tu swoje wykresy wiesz mniej wiecej kiedy moga byc naprawde plodni i blisko owu..przypuszczalnie plodny to jeszcze nie plodny ;-)

    Anutka lubi tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybko moje płodne powinny być co najmniej za 10 dni :) to mój 2 wykres tutaj i pierwszy z "zółtym światełkiem". Właśnie zaznaczyłam szyjkę wysoko, bo... zawsze tak mam po @ :) ale... tak między nami kobietkami to... uważasz, że mimo wszystko kochać się ??? chciałabym czerpać z seksu przyjemność a ni jakąś mechanikę :/

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ