X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rozne pytanka
Odpowiedz

Rozne pytanka

Oceń ten wątek:
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusiaa, to forum ratuje moje małżeństwo ;) tu można spokojnie się wygadać, wyżalić i pośmiać ze wszystkich naszych okołoowulkowych schizów :D

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

  • Nusiaa Autorytet
    Postów: 331 157

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh no widzisz :P ale masz racje , przynajmniej możemy się wygadać bez umiaru ;p :)

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    cab360a44b.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uwielbiam Was dziewczęta :) nikt nie zrozumie tak dobrze kobiety oczekującej na poczęcie niż druga kobieta czekająca na to samo :*

    Andzia33, Aga_Andzia lubią tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    uwielbiam Was dziewczęta :) nikt nie zrozumie tak dobrze kobiety oczekującej na poczęcie niż druga kobieta czekająca na to samo :*

    Popieram! Uwielbiam z Wami pisac, czytac wasze historie i wzajemnie sie wspierac!
    Wszystkie jestescie super!

    Andzia33, Aga_Andzia lubią tę wiadomość

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i wzajemnie biedroneczko :)

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie, ostatnio oglądałam czyjś wykres i były objawy podzielone na ból lewego i prawego jajnika(albo coś mi się pokićkało:P) a jak chcę zaznaczyć to jest tylko ból owulacyjny. Ja np dziś miałam taki ból- ale owulacyjny to on nie jest bo jest za wcześnie.

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w objawach są NUTKA takie opcje ból prawego albo ból lewego jajnika... a jak nie masz to jest zakładka więcej opcji i tam zaznacz żeby dodało Ci do pierwszej strony :)


    dziewczyny a co powiecie na temat plamienia po stosunku... jakieś opinie... doświadczenia... ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2013, 21:18

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie mialam to napisac, ze w objawach jest zakladka edytuj objawy, ale pisanie z telefonu jest takie czasochlonne... :-P

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już znalazłam tą opcję edytowania;P Wcześniej miałam tylko ból owulacyjny z takich, ale już znalazłam i wybrałam sobie przydatne mi objawy;)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś



    dziewczyny a co powiecie na temat plamienia po stosunku... jakieś opinie... doświadczenia... ??

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy jak silne plamienie?

    Ja u siebie czasami obserwuję takie delikatne, dosłownie ciut, ciut, jak się coś tam mi lub nawet mężowi obetrze. Nie musi być nawet jakiś dzikich wygibasów ;)

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    Zależy jak silne plamienie?

    Ja u siebie czasami obserwuję takie delikatne, dosłownie ciut, ciut, jak się coś tam mi lub nawet mężowi obetrze. Nie musi być nawet jakiś dzikich wygibasów ;)


    mam na myśli takie delikatne plamienie... mało przez kilka godzin bez żadnych innych dolegliwości... może nadżerka jest sprawczynią ???

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak to jest z nadżerką, nigdy nie miałam. Te moje plamienia to są raczej jednorazowe zaraz po, takie mini, mini, na papierze toaletowym raz i już.

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    Zależy jak silne plamienie?

    Ja u siebie czasami obserwuję takie delikatne, dosłownie ciut, ciut, jak się coś tam mi lub nawet mężowi obetrze. Nie musi być nawet jakiś dzikich wygibasów ;)
    Też tak miałam pare razy. Anutka najlepiej przy najbliższej okazji popytaj się o to ginekologa na wizycie, bo jeśli to nadżerka, to lepiej chyba wyleczyć przed ciążą :)

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    Nie wiem jak to jest z nadżerką, nigdy nie miałam. Te moje plamienia to są raczej jednorazowe zaraz po, takie mini, mini, na papierze toaletowym raz i już.


    Czytałam, że w nadżerce mogą się zdarzać, bo nadżerka to ranka więc podrażniona krwawi

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ulek wrote:
    Też tak miałam pare razy. Anutka najlepiej przy najbliższej okazji popytaj się o to ginekologa na wizycie, bo jeśli to nadżerka, to lepiej chyba wyleczyć przed ciążą :)


    mój ginek twierdzi, że jak jest mała to ciąża wyleczy ją najlepiej - taka rada dla nierodzącej :)

    Karolcia26 lubi tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze to zapamiętać, tak na wszelki wypadek.

    Może w takim razie powinnaś to sprawdzić? Zwłaszcza jeśli nie była to sprawa jednorazowa, tylko się powtarza.

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka wrote:
    mój ginek twierdzi, że jak jest mała to ciąża wyleczy ją najlepiej - taka rada dla nierodzącej :)
    Hihihi nie planuję nadżerki ale dobrze wiedzieć że ciąża ją leczy - może ta informacja zmobilizuje moje przyszłe jajeczka do skutecznego zagnieżdżenia? ;)

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja teoria jest taka, że plamienia zdarzające się po stosunku wynikają z częstotliwości i "machaniczności" (nie ma "poślizgu") jak się nie chce kochać, ale trzeba bo jest owu blisko :)

    i jest to teoria do mojego przypadku :D

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    To dobrze to zapamiętać, tak na wszelki wypadek.

    Może w takim razie powinnaś to sprawdzić? Zwłaszcza jeśli nie była to sprawa jednorazowa, tylko się powtarza.


    ale dla pewności zapytam przy wizycie i napisze Wam jak mój lekarz to widzi :D

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ