X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rozne pytanka
Odpowiedz

Rozne pytanka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak z czystej ciekawosci, o co chodzi z tym "statusem" w ustawieniach? Jak w to klikam, to mi wyskakuje, ze nie ma tej strony. Na jakiej zasadzie status sie zmienia?

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się nad tym zastanawiałam i jedyne co mi do głowy przychodzi to, że status może odnosić się do aktywności na forum, tzn. nowa, debiutantka, koleżanka itd. ale nie wiem czyto rzeczywiście to. Ma ktoś inną koncepcję? :)

  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak mam :D

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idea tego watku jest zadawanie roznych, nawet najglupszych pytan. Np.: Jaki jest sens pozycji na jezdzca, skoro z reguly wiekszosc wyplywa?
    Smialo kobiety, kto pyta, nie bladzi!

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka idea? Przyjemność;)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny status zmienia się wraz ze wzrostem aktywności na forum...im więcej się udzielacie, pomagacie innym odpowiadając na ich pytania, oraz same dopytujecie dodając posty tym wyższy status otrzymujecie stając się coraz bardziej zaawansowanym użytkownikiem forum.

    MisiaMisia, karola_aa lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak dziewczynki to chodzi o aktywnosc na forach,udzielasz sie itp.

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Idea tego watku jest zadawanie roznych, nawet najglupszych pytan. Np.: Jaki jest sens pozycji na jezdzca, skoro z reguly wiekszosc wyplywa?
    Smialo kobiety, kto pyta, nie bladzi!

    Biedronka o tej pozycji znalazłam takie cosik: "szczególnie korzystna dla pań cierpiących na tyłozgięcie macicy, a także dla panów posiadających spermę niższej jakości." oraz że "nasienie gromadząc się w okolicy szyjki macicy umożliwia łatwiejsze zajście w ciążę." (http://parenting.pl/portal/pozycje-do-zajscia-w-ciaze) :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ulek wrote:
    Biedronka o tej pozycji znalazłam takie cosik: "szczególnie korzystna dla pań cierpiących na tyłozgięcie macicy, a także dla panów posiadających spermę niższej jakości." oraz że "nasienie gromadząc się w okolicy szyjki macicy umożliwia łatwiejsze zajście w ciążę." (http://parenting.pl/portal/pozycje-do-zajscia-w-ciaze) :D
    Ze jak ulek?! To co ja zle robie, ze mi sperma ucieka?
    I kolejna sprawa: jesli kochamy sie w poludnie, np. o 13:00, mam zaznaczyc rano czy wieczorem? I jeszcze:dlaczego facet czasem nie ma wytrysku? Jest sztywny, kochamy sie dlugo, ja dochodze a on nie...

  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak Ci ucieka to lez z nogami do gory ;-) Moze to pomoze :p Ty dochodzisz on nie , moze powinnas mu dac wiecej czasu , czy generalnie nie wazne ile sie kochacie sa momenty ze nie dojdze??

    Lilja lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lissa wrote:
    jak Ci ucieka to lez z nogami do gory ;-) Moze to pomoze :p Ty dochodzisz on nie , moze powinnas mu dac wiecej czasu , czy generalnie nie wazne ile sie kochacie sa momenty ze nie dojdze??

    wg mnie jest poprostu długodystansowcem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ni każda ra dochodzi w tym samym momencie

  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    wg mnie jest poprostu długodystansowcem

    No właśnie do tego też dążę :-) prawdopodobnie lubi dłużej sie poprzytulac

    Lilja lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale on tak moze godzinami, poki oboje nie padniemy! I nic mu nie tryska, a on po prostu zasypia... Na szczescie nie zawsze tak jest. Orgazmy tez potrafi miec.

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka a może Wy za często się kochacie? :D
    A co do wyciekającej spermy to nie ma co się przejmować - wiadomo, że na te 100 czy ile tam nasi kochani mają milionów plemników część spisana jest na straty już na początku drogi ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2013, 21:38

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ulek wrote:
    Biedronka a może Wy za często się kochacie? :D
    A co do wyciekającej spermy to nie ma co się przejmować - wiadomo, że na te 100 czy ile tam nasi kochani mają plemników część spisana jest na straty już na początku drogi ;)

    A ja go wlasnie na bzykanko mialam budzic! :-D No to chyba dam mu spokoj i tez sie przespie! ;-)

    Lilja lubi tę wiadomość

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    A ja go wlasnie na bzykanko mialam budzic! :-D No to chyba dam mu spokoj i tez sie przespie! ;-)
    Hahaha :D to teraz produkcja plemniczków ruszy pełną parą ;)

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

  • Nusiaa Autorytet
    Postów: 331 157

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie ja zmienię temat na chwilę ;p powiedzcie mi ile dni po owu robicie test ciążowy ? Lepiej poczekac aż @ bedzie sie spóźniać lub nie wystąpi przez jakiś tydzień ? Bo zawsze czekam a może nie trzeba

    Lilja lubi tę wiadomość

    cab360a44b.png
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mądrzy ludzie mówią że najwcześniej w dniu @, im później tym beta hcg wyższa i większa szansa na II kreseczki. Ale szczerze to tyle się naczytałam historii dziewczyn, którym test wyszedł pozytywny wcześniej, że ciężko doczekać do terminu @ ;)

  • Nusiaa Autorytet
    Postów: 331 157

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulek wlasnie ja Was podziwiam , jestescie takie opanowane . Ja jak minie mi owu to juz stresuje sie i mysle czy udalo nam sie wkoncu czy nie :(
    tylko czy beta wykryje ciaze we wczesnym stadium ?

    cab360a44b.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ