X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne różne wyniki testów ciążowych pomóżcie:(
Odpowiedz

różne wyniki testów ciążowych pomóżcie:(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy robi się z porannego, a raczej nocnego moczu.. Pierwszy po przebudzeniu, bo na początku największe stężenie hcg jest rano. Możliwe, że jedne testy były czulsze, drugie mniej i temu jedne wyszły pozytywne inne nie. Z tymi testami to różnie bywa. Wszystkie kobiety jakie znam niedługo po term. okresu miały dwie piękne wyraźne krechy na teście, ja miałam cały czas blade. Dopiero w okolicach 4 mies. siknęłam na test, żeby mieć na pamiątkę i wtedy wyszły mi piękne krechy. Nie mam pojęcia czemu. Widocznie w moczu miałam niewielkie stężanie hcg, bo betę z krwi miałam piękną od razu. Pójdziesz na usg dopochwowe to się wszystkiego dowiesz, jak ciąża nie jest w bardzo początkowym stadium to raczej nie ma możliwości żeby jej lekarz nie zobaczył, więc cierpliwości. A zawsze możesz wypróbować testy innych firm, jest tego od cholery.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Radu Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka 30. Dziekuje bardzo za odpowiedz. Bylam na usg powiedziala ze ciazy jako takiej nie widzi ale proponuje powtorzyc test. W dodatku powiedziala ze na wyniki usg musze umowic sie do rodzinnego co udalo mi sie ustalic dopiero na 8 grudnia. Sluzba zdrowia tutaj w Anglii jest poprostu na tak niskim poziomie ze predzej czlowiek umrze niz co.

    Radu
  • Radu Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam na 8 stycznia

    olka30 lubi tę wiadomość

    Radu
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ