X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ***S I E R P N I O W E 2 K R E S K I***
Odpowiedz

***S I E R P N I O W E 2 K R E S K I***

Oceń ten wątek:
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba pierwszy raz mie mam żadnych objawów ciążowych ti oznacza ze naprawdę organizm przyzwyczaił się do dupka.

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka83 wrote:
    U mnie straszne plamienie 15-16 dc...także z ciąży pewnie nici. Zbadam prolaktyne bo już od 12 dc piersi mnie strasznie bolały. Nie wiem tylko w ktorym dc? 22 czy 3 bo są różne opinie.
    Pomiędzy 3-5 dniem cyklu. Na czczo i bez ćwiczeń forsujących dzień wcześniej.

    Pomarańczka83 lubi tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Ja chyba pierwszy raz mie mam żadnych objawów ciążowych ti oznacza ze naprawdę organizm przyzwyczaił się do dupka.
    Mój to się nigdy nie przyzwyczaił. ;-)

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 1472 949

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka83 wrote:
    U mnie straszne plamienie 15-16 dc...także z ciąży pewnie nici. Zbadam prolaktyne bo już od 12 dc piersi mnie strasznie bolały. Nie wiem tylko w ktorym dc? 22 czy 3 bo są różne opinie.
    Nie trać nadziei póki nie ma okresu.


    Czy jest tu jakaś dobra duszyczka co używa testów owulacyjnych clearblue (elektroniczne)? Miałabym pytanie.

    Pomarańczka83 lubi tę wiadomość

    17.04.24 betahcg 4,32 mIU/ml prog 1,99 ng/mL
    19.04.24 betahcg 10,03 mIU/ml
    ❓️


    10.2023 wznowienie starań
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    08.2018 rozpoczęcie starań
    01.2016 córka 💙
  • Pomarańczka83 Ekspertka
    Postów: 194 84

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) test ciążowy mam w zapasie więc zrobię w dniu @. Jestem teraz na wakacjach i wczoraj była pierwsza noc w nowym miejscu, śniło mi się że pomimo plamien wyszły 2 kreski :) niby sny na nowy miejscu z pierwszej nocy się sprawdzają :) więc jak to mówią szansa jest pewności nie ma.

  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Zosiak,Oleczka...nowy cykl,nowa nadzieja :)

    Speaky..super ;) mi cały czas pokazuje negatywny własnie te niebieskie mimo dwóch krech.. jajnik dzisiaj bolał ale fakt że śluzu szału nie ma(ostatnie cykle duuuzo bylo) wiec pewnie to nie to.

    Mi te niebieskie dzis pokazaly "dyskusyjna" kreske :P Niby taka sama jak pierwsza, ale nie do konca. A te nowe testy co kupilam znow mega pozytyw rano. Z tych niebieskich tak wlasnie srednio jestem zadowolna. Wieczne zastanawianie sie jak juz jest tłusta krecha, czy to juz czy jeszcze nie.
    Sung wrote:
    Speak, ale wiesz co? Może nie ma tego zlego, bo: jak czytałam sobie o bioidentycznym progesteronie to znalazłam artykuł, w którym było napisane, że często kobietom daje się progesteron przed owu przez parę miesięcy, a potem przestaje i buch, jest ciąża.
    Nie wiem czy zwykły tak ma...
    Ale trzymam kciuki, żeby tak :D

    6 dpo, podbrzusze czuć, z lewej przeszło na prawą. Jestem zła i głodna.

    Dziekuje i oby tak bylo! No byloby cudownie, jakby tak nagle zaskoczylo... :-)

    Wczoraj o 16 pozytywny test ovu, godzine temu tez. Nie wiem czy to normalne, ale pozytywne testy ovu wychodzą mi wlasnie przez 2 a nawet 3 dni...

    Tylko teraz najwazniejsza kwestia dziewczyny. Czy na moim miejscu bralybyscie Duphaston za te 2-3 dni? Sama nie wiem co robic. Boje sie kolejnego poronienia, jesli juz wogole uda mi sie zaciazyc. Boje sie, ze nie wezme dupka po duphastonie i znow nic z tego. A z drugiej strony jakby byla zdrowa ciaza, to zarodek sam by sie utrzymal i dobrze rozwijal... tak mysle? To ze lekarz w zlym czasie kazal mi brac dupka to jedno,ale wiem ze brany po owulacji zrobiłby wiecej pozytku niz szkody dlatego tak sie miotam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2018, 17:04

    eikts65gz0i70ci6.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym brała nie zaszkodzi a może pomoc:)

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    speakyourmind93 wrote:
    Dziekuje i oby tak bylo! No byloby cudownie, jakby tak nagle zaskoczylo... :-)

    Wczoraj o 16 pozytywny test ovu, godzine temu tez. Nie wiem czy to normalne, ale pozytywne testy ovu wychodzą mi wlasnie przez 2 a nawet 3 dni...

    Tylko teraz najwazniejsza kwestia dziewczyny. Czy na moim miejscu bralybyscie Duphaston za te 2-3 dni? Sama nie wiem co robic. Boje sie kolejnego poronienia, jesli juz wogole uda mi sie zaciazyc. Boje sie, ze nie wezme dupka po duphastonie i znow nic z tego. A z drugiej strony jakby byla zdrowa ciaza, to zarodek sam by sie utrzymal i dobrze rozwijal... tak mysle? To ze lekarz w zlym czasie kazal mi brac dupka to jedno,ale wiem ze brany po owulacji zrobiłby wiecej pozytku niz szkody dlatego tak sie miotam :D
    Z tą zdrowa ciąża która się utrzyma to chyba jednak nie tak do końca.
    Ciąża i zarodek to jedno a nasz czasami "zepsute" organizmy to co innego.
    Mnie nawet po duphaston by się nic nie utrzymało.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w sumie racja. Skoro od wczoraj mam pozytywne testy (a dzis sluz juz mniej rozciagliwy, wlasciwie bardzo malo) to myslicie ze od wtorku zacząć brać dupka?

    eikts65gz0i70ci6.png
  • Marilen Autorytet
    Postów: 768 335

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Pomiędzy 3-5 dniem cyklu. Na czczo i bez ćwiczeń forsujących dzień wcześniej.

    A ja machnęłam w 7 dpo prolaktynę, wyszła trochę ponad normę. Możliwe że to kwestia dnia cyklu?

    7u229jcgzsq578gy.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uśpię Polę i nadrobię, tylko pytanie -pozytywny w końcu?..
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8ab149a2cb00.jpg

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczka ja dzisiaj śpię w nowym miejscu a po drodze spotkałam 5 bocianów :D zobaczymy co mi się przyśni ;p

    Speak no ja właśnie niby negatywna a ten wyżej to sama nie wiem na zywo.
    Co do duphastonu to mi pomógł przy clo,więc nie zaszkodzi raczej ;)

    Pomarańczka83 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura mam do Ciebie pytanie. Bo widze ze pijesz te ziola ktore ja wlasnie dzisiaj zaczynam pic. Chodzi mi glownie o mieszanie ich z alkoholem. Jesli danego dnia wypije mniej lub wiecej alkoholu to czy ziolka tez pic? Czy po alko czy przed? I co jak np. Pewnego dnia o nich zapomne i nie wypije ?
    Aaa no i jesli chodzi o proporcje to rozumiem ze jedna lyzeczka czubata na 250ml wrzatku? Pol godziny zaparzania.?

    10.09.2019 Marcel
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 1472 949

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    speakyourmind93 wrote:
    Dziekuje i oby tak bylo! No byloby cudownie, jakby tak nagle zaskoczylo... :-)

    Wczoraj o 16 pozytywny test ovu, godzine temu tez. Nie wiem czy to normalne, ale pozytywne testy ovu wychodzą mi wlasnie przez 2 a nawet 3 dni...

    Tylko teraz najwazniejsza kwestia dziewczyny. Czy na moim miejscu bralybyscie Duphaston za te 2-3 dni? Sama nie wiem co robic. Boje sie kolejnego poronienia, jesli juz wogole uda mi sie zaciazyc. Boje sie, ze nie wezme dupka po duphastonie i znow nic z tego. A z drugiej strony jakby byla zdrowa ciaza, to zarodek sam by sie utrzymal i dobrze rozwijal... tak mysle? To ze lekarz w zlym czasie kazal mi brac dupka to jedno,ale wiem ze brany po owulacji zrobiłby wiecej pozytku niz szkody dlatego tak sie miotam :D
    Ja bym nie brała chyba. Sama nie wiem. Tak jak mówisz jak zdrowa ciąża to sama się utrzyma.

    Mi dziś wyszła buźka czyli pozytywny test, ciekawe czy jutro też wyjdzie. Bo mam wrażenie, że też mi przez kilka dni będzie wychodził.

    17.04.24 betahcg 4,32 mIU/ml prog 1,99 ng/mL
    19.04.24 betahcg 10,03 mIU/ml
    ❓️


    10.2023 wznowienie starań
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    08.2018 rozpoczęcie starań
    01.2016 córka 💙
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 1472 949

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Uśpię Polę i nadrobię, tylko pytanie -pozytywny w końcu?..
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8ab149a2cb00.jpg
    Wydaje mi się, że negatywny. Ale niech się jeszcze ktoś wypowie. Chociaż ja mam podobny, a test mi pokazuje, że to pozytywny.

    17.04.24 betahcg 4,32 mIU/ml prog 1,99 ng/mL
    19.04.24 betahcg 10,03 mIU/ml
    ❓️


    10.2023 wznowienie starań
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    08.2018 rozpoczęcie starań
    01.2016 córka 💙
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koktajlowa wrote:
    Wydaje mi się, że negatywny. Ale niech się jeszcze ktoś wypowie. Chociaż ja mam podobny, a test mi pokazuje, że to pozytywny.

    No wlasnie i zgłupiałam..wydaje mi się,że temp.rosnie juz(wczoraj o tej porze 36 a dzisiaj 36.4- ale wiem ze to nie ma znaczenia) ale śluzu już nie ma(ale ciezko ocenic po <3) no i jajnik dzisiaj mniej już bolał,tylko podbrzusze pobolewało. I bądź tu mądry :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marilen wrote:
    A ja machnęłam w 7 dpo prolaktynę, wyszła trochę ponad normę. Możliwe że to kwestia dnia cyklu?
    Może tak być. Chociaż ja robiłam kiedyś w 21 DC i wyszła niższa niż w 3 DC kilka cykli później.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Uśpię Polę i nadrobię, tylko pytanie -pozytywny w końcu?..
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8ab149a2cb00.jpg
    Według mnie pozytywny jeśli nie robiony z porannego moczu tylko w ciągu dnia.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    Według mnie pozytywny jeśli nie robiony z porannego moczu tylko w ciągu dnia.

    Tak,robiony ok.19:30. Tylko możliwe ze za krótko trzymałam i to mogło mieć znaczenie ?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Isaura mam do Ciebie pytanie. Bo widze ze pijesz te ziola ktore ja wlasnie dzisiaj zaczynam pic. Chodzi mi glownie o mieszanie ich z alkoholem. Jesli danego dnia wypije mniej lub wiecej alkoholu to czy ziolka tez pic? Czy po alko czy przed? I co jak np. Pewnego dnia o nich zapomne i nie wypije ?
    Aaa no i jesli chodzi o proporcje to rozumiem ze jedna lyzeczka czubata na 250ml wrzatku? Pol godziny zaparzania.?
    Zaparzam łyżeczkę na szklankę wody. Nie ma tego 250 ml. Parze pod przykryciem 40 minut i pije przed spaniem. Czyli po alkoholu.
    Ogólnie staram się nie używać alkoholu z uwagi na te zioła i anemiee, ale jak łączyłam je z ziołami to trRba uważać. Ja mam na prawdę mocna głowę a upijam się 2 lampkami wina. Wczoraj wystarczyła 1 lampka cydru jabłkowego.
    Przez 3 cykle tylko raz.ich nie wypiłam bo właśnie po kilku lampkach nie byłam w stanie.
    Mają działanie uspokajające i usypiające ;-). Teraz już się to unormowało ale w pierwszych tygodniach padałam jak dziecko. Jak coś to możesz do mnie na priv pisać.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ