X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ***S I E R P N I O W E 2 K R E S K I***
Odpowiedz

***S I E R P N I O W E 2 K R E S K I***

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i u mnie chyba @ sie rozkreca takze dziewczyny powodzenia i kasuje konto i robie przerwe od staran bo mozna sie wykonczyc. Zosiak88

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2018, 15:29

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo czekalam 46dni zeby sie o tym dowiedziec, ze jednak dupa z tego bedzie! Zwczynam nowy cykl z ziolami sroki 3, kwasem foliowym no i zastanawiam sie nad tym oeparolem na sluz... niby go duzo ale rozciagliwego nigdy u siebie nie widzialam..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2018, 19:57

    10.09.2019 Marcel
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2019, 09:11

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Naprawde? Serio? W 40dniu? Moim zdaniem to przesada... ja mam cykle ponad 40dniowe co prawda ciazy mi to.nie dalo narazie ale normalnie owuluje... a takie wywolywanie @ to przypadkiem nie szkodzi temu co mialo by szanse sie rozwinac? Nie znam sie zabardzo ale troche to dziwne... wydaje mi sie ze powinien ci przrpisac jakies hormony na regulacje a nie na przekreslanie cyklu w 40dniu.
    Oleczka94 wrote:
    Nooo czekalam 46dni zeby sie o tym dowiedziec, ze jednak dupa z tego bedzie! Zwczynam nowy cykl z ziolami sroki 3, kwasem foliowym no i zastanawiam sie nad tym oeparolem na sluz... niby go durzo ale rozciagliwego nigdy u siebie nie widzialam..

    Szkoda, mam nadzieje ze kolejny cykl bedzie szczesliwy! Tez myslalam o tych ziolach sroki otatnio, ale jeszcze dokoncze suplementacje ovarinem bo zostalo mi cale opakowanie :)

    To przepisał hormony.. dupka nawet nie sprawdzajac kiedy owuluję. Ja się od marca znów starałam, a raczej nie miałam szans. Pół roku zmarnowane.

    ---

    Sung - wlasnie tez sie domyslilam, ze pewnie blokowal, chociaz w zeszlym cyklu owulka byla w tym 12 dniu cyklu ale moze to przez pol roku jedyny cykl kiedy byla tak wczesnie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2018, 16:44

    eikts65gz0i70ci6.png
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski, przeczucia wczoraj (a raczej sluz :D) mnie nie myliły!

    Laski patrzcie same!!! :

    https://zapodaj.net/ecfd2dd2aaf63.jpg.html

    Legenda: Test niżej robiony wczoraj, druga kreska jest ale bladzioch bladziocha po prostu. Ten wyżej test robiony dzisiaj rano, juz taka troche wyrazniejsza.

    https://zapodaj.net/2122288edc01f.jpg.html

    To test ktore wlasnie dzis odebralam, kupilam na allegro za poleceniem chyba Tęczovej o ile dobrze pamietam :-) iii... oczy z orbit mi wyszly:-) Test zrobilam po godzinie od picia pol litra coli, wiec sie nie nastawialam ale chyba widze mega tłusta druga kreske na tescie ovu:)

    Wiem, ze to nie gwarantuje w zaden sposob ovulki, ale ciesze sie ze nie posluchalam swojego gina i 4 dni temu nie wzielam dupka... Dzis 20 dzien cyklu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2018, 16:42

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

    eikts65gz0i70ci6.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiak,Oleczka...nowy cykl,nowa nadzieja :)

    Speaky..super ;) mi cały czas pokazuje negatywny własnie te niebieskie mimo dwóch krech.. jajnik dzisiaj bolał ale fakt że śluzu szału nie ma(ostatnie cykle duuuzo bylo) wiec pewnie to nie to.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:12

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sierpniu rozkręcaj się w końcu..

    A u mnie taki test,niby boli a tu nic..jutro wyjazd więc chyba i nam się nie uda w tym cyklu.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/66fbb2af4c46.jpg

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2019, 09:11

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tęczova wrote:
    O nie, Oleczka94, a ja miałam przeczucie, że u Ciebie coś się święci :(. Do dupy coś te moje przeczucia.
    Hmm do dupy to jest moja macica czy cos...... aaa zeby kurde to chociaz 28,30dni trwalo to nie... nie moze byc zwyczajnie normalnie tylko oczywiscie pod 50... noz kurrrde sie wkurzylam... ide sie napic wina. W koncu w ciazy nie jestem-moge :-)

    tęczova lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung - wlasnie tez sie domyslilam, ze pewnie blokowal, chociaz w zeszlym cyklu owulka byla w tym 12 dniu cyklu ale moze to przez pol roku jedyny cykl kiedy byla tak wczesnie...[/QUOTE]
    A mialas moze monitoring przed zjedzeniem tych tabletek? Czy twoja pani gin poprostu ci je tak.o dala?

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    speakty mega

    Oleczka buuu, myslalam ze bedziesz następna z bobasem w brzuchu...

    u mnie 22dc i ból łydek a zawsze od wtedy mam, poza tym juz wyjazdam dzem ze soika, myszkuję po szafkach czyli przedokresowy pęd na cukier, ciągniecie w pachwinach @ idzie...
    Nona ty juz drugi raz bedziesz testowac a ja dalej czekam na @. Masz wiecej szans niz np. Ja...
    Obilo mi sie o uszy ze... :-) przed ciaza i w ciazy tez ma sie smaki, wiec nie zapeszaj!
    Apropo pytanie do Ciebie odnosnie kliniki 'Maciezynstwo' polecasz, slyszalas cos? Chcemy, tzn moj chce tam zrobic badanie nasienia.

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu dziewczyny sory za byka, teraz tak czytam (juz poprawilam) wstecz i 'duzo' przez rz napisalam. Matko Boskooo.

    10.09.2019 Marcel
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 a lekarz nie działał nic z takimi cyklami? miałaś jakieś monitoringi, tabletki na skrócenie?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Oleczka94 a lekarz nie działał nic z takimi cyklami? miałaś jakieś monitoringi, tabletki na skrócenie?
    Jesrem z Uk wiec mam ograniczone mozliwosci. Pod koniec sierpnia bede w Pl i pojde do gina i sie upre z tym.
    A myslicie ze np. W takich dlugich cyklach jajeczka rosna poprostu pozniej, czy od poczatku cyklu tylko krocej... ? Ja juz sama nie wiem..
    Kolezanka byla na monitoringu jakos w polowie cyklu(dlugi cykl) i stwierdzil ze bedzie to cykl bezowulacyjny ( nie bylo zadnego pecherzyka) a zaszla w ciaze wtedy... z tego wynika ze pecherzyk zaczal rosnac pozniej, badz bylo po owulacji ale mysle ze wtedy zobaczyl by cos co by te ovu potwierdzalo, a nic nie stwierdzil( z tego co mowila). Takze juz sama nie wiem. Sprobuje teraz tych ziolek i w Pl pojde na usg to sie dowiem czy cos tam sie swieci czy nie. :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Mama360 Autorytet
    Postów: 911 681

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzie proszę o serduszka na pierwszej stronie obok mojego. Samotnie się tam czuje ❤️

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    8tydz - 22 mm 12tydz-54mm 16tydz-17cm synuś❤️ termin OM 11.04. Termin usg 3.04.
    oar8vfxmkgiysd36.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tęczova wrote:
    Ja właśnie kończę mega pakę (wstyd się przyznać) chipsów, oj @ się zbliża.

    Ja tez zawsze ma okres mam ochotę na chipsy. Ja zero objawów dobrze się czuje chyba organizm Przyzwyczaił się już do dupka

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Jesrem z Uk wiec mam ograniczone mozliwosci. Pod koniec sierpnia bede w Pl i pojde do gina i sie upre z tym.
    A myslicie ze np. W takich dlugich cyklach jajeczka rosna poprostu pozniej, czy od poczatku cyklu tylko krocej... ? Ja juz sama nie wiem..
    Kolezanka byla na monitoringu jakos w polowie cyklu(dlugi cykl) i stwierdzil ze bedzie to cykl bezowulacyjny ( nie bylo zadnego pecherzyka) a zaszla w ciaze wtedy... z tego wynika ze pecherzyk zaczal rosnac pozniej, badz bylo po owulacji ale mysle ze wtedy zobaczyl by cos co by te ovu potwierdzalo, a nic nie stwierdzil( z tego co mowila). Takze juz sama nie wiem. Sprobuje teraz tych ziolek i w Pl pojde na usg to sie dowiem czy cos tam sie swieci czy nie. :-)

    ja miałam dlugie cykle 42 dni, owulka była późno ( jak była) lub w ogóle. W cyklu udanym miałam clo i dupka, owulka była wcześniej,cykl normalny. jak tu będziesz to sprawdzaj co się u Ciebie święci :) u mnie estradiol niestety niski był..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    a ze nie moze jesc tego czy tamtego to moj wymysl a ma zalecenia od lekarza.ze pilnuje zeby zjadla cos co 3-4 godziny i przerywam zabawe to zle robie bo jak dziecko zlodnieje to samo przyjdzie i ze jestem za mloda zeby znac zycie.i jak dziecko biore o okreslonej porze do domu wieczorem to zle niech najlepiej biega do pozna po dworze a potem spac pojdzie w nocy.a ja wiem ile mlodej schodzi na jedzenie wieczorem na kolacje,kapiel .logopedie,cwiczenia stop,sprzatanie zabawek.to jest dobre 3 godziny od przyjscia do pojscia spac ja nie wiecej

    Twoje dziecko, Twoje decyzje, oczywiście :)
    A co ma za chorobę, że musi jeść co 3-4 godziny?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speak, ale wiesz co? Może nie ma tego zlego, bo: jak czytałam sobie o bioidentycznym progesteronie to znalazłam artykuł, w którym było napisane, że często kobietom daje się progesteron przed owu przez parę miesięcy, a potem przestaje i buch, jest ciąża.
    Nie wiem czy zwykły tak ma...
    Ale trzymam kciuki, żeby tak :D

    6 dpo, podbrzusze czuć, z lewej przeszło na prawą. Jestem zła i głodna.

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ