X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ***S I E R P N I O W E 2 K R E S K I***
Odpowiedz

***S I E R P N I O W E 2 K R E S K I***

Oceń ten wątek:
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2019, 09:10

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    speakyourmind93 wrote:
    Od czasu poronienia 2 okresy mialam "normalne" tzn niewywolane duphastonem... reszta byla wywolywana wtedy cykle 28 dni no ale to tylko zasluga dupka... jak tylko odstawiłam okres znow nie przychodzil i musialam po 40 dniach wywolywac miesiączke. Okres po poronieniu mialam jak w zegarku, ok 20 dnia owulacja, 35 dnia cyklu miesiączka... Pozniej wszystko sie rozregulowalo.
    Wywolywalas okres w 40dc? Dobrze rozumiem? Czy po 40 dniach od terminu @?

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tęczova wrote:
    Znalazłam na OF post https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/ostrzegam-przed-panem-krzysztofem-lukaszukiem,15784.html
    A że i tak to wszystko mnie strasznie stresuje to poszukam innego miejsca.
    Oo dziekuje. Poczytam sobie :-)

    10.09.2019 Marcel
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Wywolywalas okres w 40dc? Dobrze rozumiem? Czy po 40 dniach od terminu @?

    Lekarz kazal wywolac w 40 dniu cyklu jesli miesiaczka wciaz nie przyjdzie. Teraz żałuję, moglam jeszcze troche poczekac ale gin generalnie upiera sie na 28 dniowe cykle tak jakby to byla regula, i tak też mnie suplementowal dupkiem od 16dc chociaz wtedy monitoringu nie mialam to wydaje mi sie ze owulacji moglo nie byc... Wiadomo ze chcialabym miec krótsze cykle, żeby znow jak najszybciej moc sie starac z nadzieja ze ten cykl bedzie szczęśliwy, ale z drugiej strony po cholerke takie ustawianie wszystkiego na 28 dni jak widocznie u mnie takie cykle nie maja miejsca...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2018, 22:01

    eikts65gz0i70ci6.png
  • Violaaaaa Znajoma
    Postów: 22 18

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)

    Apropo różnicy wieku,
    Jak nam się uda urodzić w 2019, będzie 6 lat różnicy między dziecmi. Teraz tak myślimy, że to sporo. A plany początkowe to było 10 lat różnicy, więc dobrze ze z tego zrezygnowalismy.


    Dzis 22 dc, 5dpo

    Lekkie klucie w jajnikach, macica też lekko ćmi, ahhh żeby to było to o czym myślę :)

    Nona lubi tę wiadomość

    3 cykl starań o bąbelka


    f2wl3e5ew99hvi59.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    speakyourmind93 wrote:
    Lekarz kazal wywolac w 40 dniu cyklu jesli miesiaczka wciaz nie przyjdzie. Teraz żałuję, moglam jeszcze troche poczekac ale gin generalnie upiera sie na 28 dniowe cykle tak jakby to byla regula, i tak też mnie suplementowal dupkiem od 16dc chociaz wtedy monitoringu nie mialam to wydaje mi sie ze owulacji moglo nie byc... Wiadomo ze chcialabym miec krótsze cykle, żeby znow jak najszybciej moc sie starac z nadzieja ze ten cykl bedzie szczęśliwy, ale z drugiej strony po cholerke takie ustawianie wszystkiego na 28 dni jak widocznie u mnie takie cykle nie maja miejsca...
    Naprawde? Serio? W 40dniu? Moim zdaniem to przesada... ja mam cykle ponad 40dniowe co prawda ciazy mi to.nie dalo narazie ale normalnie owuluje... a takie wywolywanie @ to przypadkiem nie szkodzi temu co mialo by szanse sie rozwinac? Nie znam sie zabardzo ale troche to dziwne... wydaje mi sie ze powinien ci przrpisac jakies hormony na regulacje a nie na przekreslanie cyklu w 40dniu.

    10.09.2019 Marcel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tęczova wrote:
    A jeśli patrzeć na to pod kątem dogadywania się - wszystko zależy od naszego podejścia. Jeśli nauczy się dzieci kochania się nawzajem to będą się kochać.

    oj... to tak nie działa. Dzieci to ludzie. Mogą się kochać a mogą nienawidzić i ani się tego nie da nauczyć, ani nie da zmusić.
    Moje się nienawidzą i kochają jednocześnie ;) tłuką i kłócą 50 razy dziennie, a z drugiej strony rozumieją w pół słowa.

    A jeszcze a propos dzieci: mój syn spał ze mną 2 lata, a miesiąc przed 9 urodzinami przestał do nas przychodzić w nocy. Wszystko za zgodą zainteresowanych stron :) byle robić tak jak nam pasuje, a nie mówią podręczniki/babcia/ciocia.
    Pomarańczka83 wrote:
    Homocysteine mam 8.3 A norma wg lab poniżej 15. Wit b12 jakoś w zeszłym roku robiłam i w połowie normy była. Jak mi się uda zajść w ciążę to zbadam odrazu poziom b9. Zresztą teraz miałam 22.2 A norma do 18.7. To przy mutacji taka mała nadwyżka też się pokazuje?
    W razie czego jaki kwas foliowy polecasz i w jakiej dawce?

    Norma labu to skandal. Do 10 jest normalnie, a do 8 przystaraniach. także żle nie jest :)
    Kwas zwykła dawka to 400, najlepiej metylowany.
    speakyourmind93 wrote:
    Lekarz kazal wywolac w 40 dniu cyklu jesli miesiaczka wciaz nie przyjdzie. Teraz żałuję, moglam jeszcze troche poczekac ale gin generalnie upiera sie na 28 dniowe cykle tak jakby to byla regula, i tak też mnie suplementowal dupkiem od 16dc chociaz wtedy monitoringu nie mialam to wydaje mi sie ze owulacji moglo nie byc... Wiadomo ze chcialabym miec krótsze cykle, żeby znow jak najszybciej moc sie starac z nadzieja ze ten cykl bedzie szczęśliwy, ale z drugiej strony po cholerke takie ustawianie wszystkiego na 28 dni jak widocznie u mnie takie cykle nie maja miejsca...

    Jak masz dłuższe cykle to pięknie Ci blokował owulacje...



    Ale mam wkurwa... o matko :/

    przedszkolanka:), Pomarańczka83 lubią tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To przed ciążą to moje normalne cykle to 42 dni..faktycznie to wywoływaniem dziwne..

    Sung skąd wkurw? :D

    Sung lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Pomarańczka83 Ekspertka
    Postów: 194 84

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung, przepraszam że tak Cię zadręczam pytaniami ale mozesz mi jeszcze powiedzieć czy Inofem jest metylowany czy zwykły? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2018, 23:54

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;)

    Poszłam biegać i po 3 km.musialam wrócic tak mnie jajnik zaczął bolec :/ ledwo doczłapałam do domu..jak tak dalej pojdzie to maraton za tydzień przejde a nie przebiegne ;p

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :-)

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2019, 09:11

    Sung lubi tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie jakieś pozytywy hmmm??? :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:11

    przedszkolanka:), Sung, Isaura81 lubią tę wiadomość

  • krolik Autorytet
    Postów: 1185 644

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wczoraj Beta <1,20 także rozwiało wątpliwości. Chociaż już przeczesałam internet i nawet narobiłam sobie nadziei, że to może być bardzo wczesna ciąża, a owulacje mogłam mieć później. No nic, będzie co ma być, czekam na okres, a potem dalej działam :)

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    a mnie nic nie boli, gdzie kłócia jajników, bóle brzucha?

    Jesteś wyluzowana, nie chcą Cię stresować ;)

    Nona lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krolik wrote:
    U mnie wczoraj Beta <1,20 także rozwiało wątpliwości. Chociaż już przeczesałam internet i nawet narobiłam sobie nadziei, że to może być bardzo wczesna ciąża, a owulacje mogłam mieć później. No nic, będzie co ma być, czekam na okres, a potem dalej działam :)

    Dobre podejście ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Nona to bardzo dobry czas :)

    Nona lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    To przed ciążą to moje normalne cykle to 42 dni..faktycznie to wywoływaniem dziwne..

    Sung skąd wkurw? :D

    No mam nadzieję że ciążowy!

    Nona, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ