X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Daria wydaje mi sie ze to moga byc okoloowulacujne plamienia. Tym bardziej ze jajniki bola.
    Rubi moze hyć jeszcze za wczesnie na test. Czesto dopiero kilka dni po terminie wychodzi blada krecha na tescie. A kiedy miałaś owulkę? Być może późno, do tego kilka dni na implantacje. Wiec jeszcze nic straconego i cierpliwosci :)

    Uciekam do pracy :(
    Miego dnia Kochane :)
    Kwiatuszku wiem że mogą byc tylko że One z dnia na dzień są mocniejsze najpier nitki potem wiecej a teraz śluz zabarwiony caly krwią :/ świeżą :/ no nic dałam wątek i uciekam zaraz do pracy. Buziaki dla Was dziewczyny ;*

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • kiniucha89 Przyjaciółka
    Postów: 112 52

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi faktycznie nic straconego! Jeszcze dwie kreseczki mozesz zobaczyc . :) czekamy za nastepnym tescikiem i trzymamy kciuki :) a ja mam dzis mega bole glowy i taki rozciagliwy sluz, az dziwny ? W ogole taki slaby dzis ten dzien chcilam sobie poprac ciuszki i na sloneczku wysuszyc a tu lipa. Maz zabiera mnie do spa na swieta - a co tam pochwale sie :) chociaz w te swieta sie nie napracuje. Oprocz sprzatania domku i uszykowania nas i Zuzi nie robie nic . O ! Milego dnia dziewczyny :*

    Nie pozwól, by szczęście musiało Cię prosić o otworzenie mu drzwi...
    fd0ede5c044799a4d2a03e4d4e253034.png
  • Mała Mi 1 Autorytet
    Postów: 501 524

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny słuchajcie czuje bol jajnika taki dziwny ale testy owulacyjne negatywne..;/; już nie wiem..
    czy to owulacja czy ni..

    Mała Mi
  • Mała Mi 1 Autorytet
    Postów: 501 524

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ogólnie staramy się z mężem jakieś 2.5 roku bezskutecznie.. fakt mieliśmy trochę pod górkę bo maź miał zator płucny ;/;/ ale badania maił fatalne nasienia teraz rewelacyjne są. więc problem tkwi jakiś we mnie..;/ dostałam skierowani na badania i obaczy

    Mała Mi
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi, niestety testy owulacyjne nie zawsze się sprawdzają... Ja nie raz miałam cały czas negatywne, a owulka była (potwierdzał to śluz, szyjka i skok temperatury).
    A na jakie badania skierowanie dostałaś?

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi ja jutro powinnam dostac @ czekam nie robie testu, ale raczej dostane czuje w brzuchu ze dostane

  • Mała Mi 1 Autorytet
    Postów: 501 524

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zrobić badania ANDRIOSTENDION, KORTYZOL INSULINO TSH .. robilyscie takie badania??

    Mała Mi
  • Mała Mi 1 Autorytet
    Postów: 501 524

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka zawsze musisz mieć nadzieje.. będzie dobrze. a ile staracie się o dzidziusia??

    Mała Mi
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    Rubi ja jutro powinnam dostac @ czekam nie robie testu, ale raczej dostane czuje w brzuchu ze dostane
    ja cały tydzień czuje ból jak na miesiączkę..tylko trochę łagodniejszy...ciężko mi uwierzyć, że dwa dni przed @ nie wykryło by ciąży więc nie robię sobie nadziei...

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od roku sie nie zabezpieczamy a od tego cyklu zaczelam sprawdzac owulacje sluz temp itp.
    no ja tez juz testow nie robie i czekam na @ temp niby ladna ale cos nie wierze.

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od nowego cyklu też zacznę mierzyć temperaturę..a termometr do tego potrzebny kupię w każdej aptece?

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zwyklym mierze z jednym miejscem po przecinku. ale tak, mysle ze kupisz taki termoter specjalny w aptece

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ja nie mogę rtęciowym, bo wyczytałam, że jeśli ma się jakieś stany zapalne to nie jest wskazane, a ja mam nadżerkę ; /

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Mała Mi 1 Autorytet
    Postów: 501 524

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupisz kupisz w aptece.. ja chyba tez musze kupi ten termometr. ale powiedzcie daje rade wyznaczyć owulacje za pomocą termometru??

    Mała Mi
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nigdy tego nie robiłam, ale chyba czas zacząć..

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mierze rteciowym. mierze elektronicznym z jednym miejscem po przecinku, nie kupowalam specjalnego,tak owulacje wyznaczysz za pomoca termometru i sluzu. zobacz u mnie na wykresie. 21 dzien cyklu, 4.04 duzy spadek,sluz wodnisty, nie mam rozciagliwego, w ten dzien byla owulacja. dzien wczesniej test owulacyjny pokazal tez dwie kreski ale 21 dnia cyklu te kreski byly wyrazniejsze:)

  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam microlife MT16c2 - kupilam na allegro za 20zł z przesyłką ;)

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no grosze kosztuje taki termometr

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozni sie tym od mojego ze ma dwa miejsca po przecinku :)

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to super nie muszę kupować bo elektroniczny też mam: )

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ