X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • Kasiulek89 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 24 marca 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się przyłączę do staraczek rocznik '89 :) Obecnie mija nam 12 cykl starań, póki co bezowocny :( Do tej pory chodziłam do pani doktor, która na codzień pracuje w Centrum Leczenia Niepłodności więc byłam przekonana, że zna się na rzeczy jak nikt inny, zwłaszcza, że sama namawiała mnie na zajście w ciążę jeszcze zanim rozpoczęliśmy staranka (trafiłam do niej przypadkiem, jeszcze dłuuugo przed ślubem)ale dołuje mnie to, że przez cały rok powtarzała tylko, "proszę się starać, teraz takie czasy, że nie zachodzi się w ciążę od razu" itp. Ani żadnych badań nie zleciła, no normalnie nic...Jutro wybieram się do innej pani doktor żeby skonsultować temat z kimś innym ;)

    Kasiulek89
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no juz cxas na badania skoro 12 i nic... ja jeszcze nie zaczelam sie starac porzadnie i juz swiruje badania chce robic

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 24 marca 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia dobrze, że zmieniasz gina. Podstawowe badania koniecznie wypadałoby zrobić.
    A długo się obserwujesz? Masz owulki?

  • Kasiulek89 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 24 marca 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.just prowadziłam 3 cykle z Ovu (takie prawdziwe, z mierzeniem temperatury, obserwacją śluzu itd.) i za każdym razem wyznaczało mi pewną owulkę w 13-15 dniach cyklu...w sumie to troszę wprowadziłam Was w błąd mówiąc, że nie robiłam ŻADNYCH badań ;) jakieś 3 miesiące temu miałam robione TSH (wynik 1.88 czyli na ciąże chyba w sam raz) oraz prolaktynę i progesteron na własną rękę w 3 dniu cyklu - wyniki też w normie :)
    Mam stwierdzone dość silne tyłozgięcie macicy i tak sobie tłumaczę, że może to stąd te trudności :/ w sumie to bardzo rzadko w trakcie starań kochaliśmy się w takiej pozycji jaka jest doradzana przy tyłozgięciu (kolanowo-łokciowa)...a może sama chce sobie przetłumaczyć...:(

    Aga widzę, że miałaś doczynienia z ziołami o. Sroki - my też pijemy już półtora miesiąca regularnie wieczorami z moim małżem ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2014, 18:11

    Kasiulek89
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na ziolach 8 dzien. moj nie chce pic, pije jakies swoje. ale wyczytalam ze tez dzialaja na plodnosc wiec ok:D

    Januszkowa lubi tę wiadomość

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 24 marca 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a ja mam takie pytanie...w szpitalu mi powiedziano, że mam bardzo długą szyjkę macicy...to dobrze, źle czy bez znaczenia?

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 24 marca 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2014, 15:41

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    dziewczyny a ja mam takie pytanie...w szpitalu mi powiedziano, że mam bardzo długą szyjkę macicy...to dobrze, źle czy bez znaczenia?
    nie mam pojecia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Januszkowa wrote:
    Nawet moja babcia mówi- Masz jeszcze czas:) Powariowali wszyscy. Ona w moim wieku miała 1 dziecko, a moja mama 2:)
    w dupaach im sie popewracalo,zreszta z instynktem sie wygrac nie da

    Januszkowa lubi tę wiadomość

  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 24 marca 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2014, 15:41

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 24 marca 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia a jaką miałaś prl?
    Progesteron najlepiej badać 7 dpo, w 3dc niewiele jego poziom nam mówi.
    Tak - ja zielara jestem. Żadne zioło mi nie obce hahah :D
    Też mam tyłozgięcie macicy, ponoć to nie robi różnicy w staraniach. Choć my zawsze w te dni od tyłu, potem nogi do góry i w tym mies potem spanie na brzuchu :P

    sara_nar lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepis na zajscie w ciaze:D

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na jedną tak, na drugą czekam :D

    lenka123321 lubi tę wiadomość

  • Kasiulek89 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga prolaktyna wyszła 10.6 nie wiem sama czy to dobrze czy źle :/ Taka jestem zła bo dzisiejsza wizyta u gino przepadnie bo rozłożyło mnie jakieś choróbsko i gorączka nie pozwala nawet wyjść z łóżka :(

    Kasiulek89
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prl ok :)
    Zdrówka życzę ! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 08:51

  • Kasiulek89 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo! :)
    Nie wiem czy to moja psychiczna taktyka obronna ale od jakiegoś czasu mam takie przeczucie, że niedługo się uda :) Mam nadzieję, że wszystkim nam się uda! :)
    Z drugiej strony po tym roku starań byłoby dla mnie to takim zaskoczeniem, że chyba nie wierzyłabym, że to prawda :)
    Z jednej strony przeczucie, że się uda, a z drugiej takie myśli, że może to nigdy nie nastąpi ehhh...

    Kasiulek89
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kobietki :)

    Kasiulek, podstawa to pozytywne myślenie :) zdrówka :*

    lenka123321 lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski:)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 25 marca 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Lasko :)

    lenka123321 lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ