X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 22 marca 2014, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2014, 15:41

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 22 marca 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KWiatuszek czasem trudno ogarnąć wszystko :)
    Tak, ja też popijam inofolic :)

    Bardzo chciałam wcześnie dziecko. Z mężem mija nam w tym roku 10 lat razem, po 6 braliśmy ślub, po 7 pojawiło się nasze Szczęście :)
    Ślub w sierp, udało się w grudniu, 1 cs :) i to taki bez większych celowań itp.
    Teraz za to gorzej.

    Kwiatuszku uda Wam się na pewno :) Choć wiem jakie to stresujące. Bo pomimo, że już mam dziecko strasznie przeżywam te starania. Choć chyba powoli ciut bardziej luzuję. Nie wiem.


    Januszkowa Stare? hahah nie, no nie aż tak :) Choć powiem Ci, że najlepiej dogaduję się ze starszymi, tak po 30 :) A to chyba ze względu na inne spojrzenie na świat. Koleżanki w moim wieku to imprezy, o dzieciach nie myślą, albo jak już to wpadka i jakoś cieżko się dogadać. Dużo przeszłam, musiałm szybko dojrzeć, więc chyba czuję się ciut starsza. O to, tak :)
    Do 30 to ja chcę mieć 3-kę dzieci :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2014, 08:28

    jaskolka89 lubi tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 22 marca 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem ze stycznia i dopuki nie skonczylam 25 lat to bylo ok a teraz juz jakos inaczej mysle. Jestesmy mlode. Tak samo bedzie po 30 ale smutno mi ze ten czas tak szybko mija :-\ tez z mezem chcemy do 30 miec trojeczke dzieci. Tzn on bo ja chce spasowac na dwojce :-) macie czasami tak ze jednego dnia budzicie sie z mysla ze nie mozecie sie doczekac dziecka, a kolejnego,ze to moze jescze nie ten moment? Ja bardzo chce malenstwa ale sa chwile ze sie tego boje czy bedzie zdrowe czy bede miala prace itd. I wtedy wlacza mi sie myslenie ze dobrze, ze nie mam dziecka. Chore to jest nie? Kiedys chcialam urodzic pierwsza dzidzie majac 25 lat. Teraz to juz nie mozliwe. Przytlaczaja mnie takie glupie rozkminy czasami. A tez mam tak ze jesli ze starszymi kolezankami nie pogadam to z mlodszymi tym bardziej nie. Tylko ja bedac w ich wieku myslalam znacznie powazniej o zyciu niz one teraz. I troche im wspolczuje bo obudza sie kiedys z reka w nocniku :-P

    margoo lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 22 marca 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Tylko ja bedac w ich wieku myslalam znacznie powazniej o zyciu niz one teraz. I troche im wspolczuje bo obudza sie kiedys z reka w nocniku :-P

    święte słowa :) mam podobne przemyślenia :)

    Kwiatuszku myślę, że nigdy nie ma "właściwego" momentu na dziecko. Żałuję, że o drugie zaczęłam starać się tak późno. Ale wiele się na to w sumie złożyło - kp to raz a chciałam do tych 2 lat pociągnąć. A dwa - myślalam, że uda nam się jak ze Szcześciem. rach bach celny strzał i II :) A tu psikus.

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 22 marca 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiat widzę u Ciebie chyba owulacja?

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 22 marca 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga mimo, ze strasznie nie lubie tego stwierdzenia, ze 'jeszcze mamy czas' to jednak się z tym zgodze. Na szczęscie nie tyka nam zegar biologiczny :)ale i tak nie chce zostawiać macierzyństwa na kiedyś tam. Wiele osób wybiera najpierw kariere a później dziecko a ja na przekór zrobie odwrotnie, mimo, ze mam mega szanse dobrej pracy. Fakt, ze to gryzie moje plany bo taka szansa nie powtorzy sie i szkoda ryzykować ale dzidzia ważniejsza.
    od wczoraj pokazuje mi owulacje, najpierw wczoraj wieczorem sie pokazała, a dzis po dodaniu temp., wspazało, ze maam ją dzisiaj :P ale ten cykl odpuszczam i chce od kolejnego działać. Dopiero uczę się całych tych wykresów i mierzenia temperatury. Zobacze w nastepnym cyklu czy wykres pokryje sie z testami uwulacyjnymi :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie instynkt macierzynski na kazdym kroku. az wyc mi sie chce jak widze kobietynz brzuchami i wozkami. wiec podjelam wyzwanie i od tego cyklu dzialam. czekam na owu :)

    aga.just, heartbroken lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie ma dobrego wieku,kazda indywidualnie, zawsze sa jakies watpliwosci ale jakby kazda miala tak odkladac i odkladac to bysmy wygineli

    aga.just lubi tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 22 marca 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Olka!
    Bardzo mi przykro z powodu poronienia :( A <3 <3 bez zabezpieczenia było w trakcie owulacji czy? Nie musisz koniecznie być w ciaży, nie tak szybko niestety z tym. Chociaż ryzyko jest. Chyba pozostaje Ci tylko czekanie.

    Lenka tez tak mam jak widzę dziewczyny z brzuszkiem albo na spacerku z maluszkami. Ale na nas tez przyjdzie kolej :)

    lenka123321 lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 22 marca 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiat każdy ma inne priorytety i nie ma co z tym dyskutować. Dla jednego kariera, dla innego dzieci. Tu chyba bardziej chodzi o tą gotowość, o ten instynkt, dojrzałość? Tak mi się wydaje.

  • Francuska25 Autorytet
    Postów: 305 407

    Wysłany: 22 marca 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja;) Jestem rocznik 89'

    Mam juz jedengo synka -ma 2,5 roku a teraz staramy sie o druga dzidzie.
    Pozdrawiam

    lenka123321 lubi tę wiadomość

    gyxw8iikqfy0nssi.png
    82doj44j4gwjobwn.png
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 22 marca 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Witajcie :)

    Czy znajdą się jakieś Dziewczyny planujące ciąże z rocznika 1989?
    Wątek rocznika '88 ładnie się rozkręcił, to pomyślałam, że może i rok młodsze tez się już starają :) Piszcie, razem raźniej :)



    hej. Ja urodziłam sie 31.12.1989,mi sie udało i Wam tez sie uda,trzymam kciuki

    lenka123321, kwiatuszek789 lubią tę wiadomość

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 22 marca 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Francuska i Alka, miło, ze do nas dołączyłyście :)

    Ola a może po prostu zrób test? Jesli wyjdzie pozytywny to biegusiem do lekarza albo nawet do szpitala i niech walcza w razie czego o fasolkę.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 22 marca 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis miałam jakiegoś małego doła, ze moze poczekamy z dzidzia, skoncza sie krsdyty itp to wtedy na spokojnie. Ale mężuś sprowadził mnie na ziemie i za miesiąc działamy :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma co odkladac,zawsze bedzie cos,jak nie kredyt to remont jak nie remont to inne cuda na kiju

  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 22 marca 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2014, 15:41

    lenka123321, aga.just lubią tę wiadomość

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie.Januszka ma racje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Januszkowa,przepraszam

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 22 marca 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka - dokładnie - remont :P myślimy o nim przed narodzinami maleństwa i w tym roku trzeba go ogarnąć.
    Macie racje,ze zawsze cos. Wiec nie ma co odkladac :)

    lenka123321 lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasne

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ