X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)
Odpowiedz

Są jakieś staraczki z rocznika '89? :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D jak brac wiesiolka?? ze do owulacji to wiem ale ile dziennie??

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 25 marca 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka,z tego co słyszałam 2,3 kapsułki na dzień...ale sama nie praktykowałam choć się zastanawiam, bo zawsze podczas owu mam mało śluzu...;/, a to podobno pomaga.

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie o sluz mi chodzi sucho mi;)

    Rubi lubi tę wiadomość

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 25 marca 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaa: ) ja właśnie myślałam o tym żeby pobrać to trochę, bo wszyscy tak zachwalają : ) Ja odkąd pamiętam tak mam...a się naczytałam, że plemniczkowi jest miło, łatwo i przyjemnie jak ma śluz bo wtedy bez problemu sobie wędruje do celu : P to może wypadałoby mu ułatwić i umilić drogę?

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    owulacja dopiero na 1 kwietnia jakos wiec zobaczymy co z tym moim sluzem

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 25 marca 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, ze jedna osóbka tutaj zajrzy i się pochwali :D czekam :) i już z całego serduszka gratuluje :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale co kto kwiatuszku

  • Kasiulek89 Koleżanka
    Postów: 47 3

    Wysłany: 25 marca 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam problem ze śluzem, właściwie odkąd zaczęliśmy się starać ;) od jakiegoś czasu biorę Oeparol Femina tabletki, wiesiołek + kwasy Omega 3 i 6. Biorę od 1 dnia cyklu do owulki i widzę poprawę :) chociaż nie wiem czy to zasługa Oeparolu czy może ziółek o. Sroki :)

    Kasiulek89
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja pije tez ziola no poczekam, musze sie uzbroic w cierpliwosc, ale jak ... ja chce juz teraz:) najlepiej to zeby mi sie w tym cyklu udalo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAA NO WIĘC ZAGLĄDAM I SIĘ CHWALĘ :D
    Otóż jestem w ciąży!!!!! tzn. takie sa wyniki :D
    Wczoraj wieczorem bardzo źle się czułam, prawie w nocy nie spałam, ogromny ból podbrzusza i przede wszystkim jajników - mówię sobie "jak nic jutro przyjdzie @ roku", no ale rano wstałam, miałam mdłości, czułam się jakby ktoś mnie walnął pałką w łeb, więc zatestowałam dla pewności że to nie to.. a tam druga kreska!!!
    no i zrobiłam jeszcze 4 testy ciążowe :D każdy był innej firmy, różne czułości. Wszystkie pozytywne (różne kreski były). O 13 poszłam na bete i wyszła 35,6!
    Mam 10/11dpo, ten cykl miał być króciutki bo owu była w 12/13dc.

    Jesteśmy w szoku... tym bardziej, że szanowne 2 panie doktor na nfz jeszcze tydzień temu jak poszłam owu potwierdzić (akurat tak miałam wizyty u gin-endo i zwykłego gin na nfz), to jedna do mnie z tekstem, że owu absolutnie nie było, cykl stracony i że jeszcze do teg ona to widzi torbiele. A druga dzień później (poszłam przestraszona po tamtej), że torbieli nie ma, ale nie może powiedziec czy owu była czy nie, bo nie widziała pęcherzyków wcześniej i raczej nie było. W ogóle to od niej usłyszałam, że nic nie wyjdzie, bo za często współżyliśmy! no szok!

    Bardzo się cieszę :) Jeszcze w to nie wierzę... ale objawy mam.. sutki mnie tak bolą od kilku dni, ze masara, do tego tak dziwnie brzuch, dziś jeszcze miałam taka jakby kolkę od jajnika po plecy + jestem strasznie senna.

    Może to szczęśliwy wątek <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 20:39

    lenka123321, aga.just lubią tę wiadomość

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiara, moje gratulacje! najlepiej żebyś teraz od razu trafiła do jakiegoś ogarniętego gin. Ale Ci zazdroszczę : ) Oszczędzaj się teraz no i będziemy tu wszystkie trzymać kciuki....mam nadzieję, że niedługo do Ciebie dołączę : )

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejuuuuu Kiara ale sie ucieszylaam na te wiesci. gratuluje. kiedy idziesz do lekarza??? zagladaj tu i pisz nam co i jak

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 25 marca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiara wysyłaj nam sukcesywnie swoje wiruski :)Mówiłam, ze całkiem ładnie sie zanosi wykresik!! :) Jak ja sie ciesze na czyjąś ciaze to nie wyobrazam sobie jak bedzie jak u mnie kiedys tam sie potwierdzi :) Lenka dobrze pisze, zaglądaj i zdawaj nam relacje a my szybciutko do Ciebie dołączymy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 21:47

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny kochane!
    życzę Wam z całego serducha żebyście lata moment do mnie dołączyły :)
    Co do gina to idę do mojego prywatnego w pon. Tak szybko z tego względu, że kiedyś poroniłam (ale wtedy nie było starań, tabletki antykoncepcyjne i generalnie 0 kontroli), więc zapobiegawczo biorę cały czas luteinę, a akurat kończy mi się w pon rano. O 17 w pon ma wizytę, pewnie usg nic nie pokaże jeszcze, ale może chociaż gin stwierdzi, że szyjka ciążowa i da nową recepte + powie kiedy się pokazać.

    kwiatuszek789, lenka123321 lubią tę wiadomość

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 25 marca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idź, idź i dbaj o siebie i fasolinke :) aajjj zazdroszcze strasznie :)niezłego kopniaka dają takie pozytywne informacje :) Ja juz chce nowy cykl! :)

    lenka123321 lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ktora teraz??:)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 25 marca 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystkie! te które maja jeszcze szanse to w obecnym cyklu a pozostałe w najblizszym :D ot takie małe marzenie na noc :)

    dobranoc :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o i to mi sie podoba:) dobranoc :*

  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 25 marca 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2014, 15:41

    lenka123321 lubi tę wiadomość

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie wiem, ale zakupie i bede brac do owulacji.

    Januszkowa lubi tę wiadomość

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ