X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne seks w dni plodne
Odpowiedz

seks w dni plodne

Oceń ten wątek:
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 19 marca 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja słyszałam, że lepiej wieczorem bo kobieta od razu idzie spać i jest w pozycji leżącej dzięki czemu nasienie w niej pozostaje.
    Jak kochamy się rano a potem wstaję, zaczynam latać, rozpoczynam nowy dzień.. to wszystko ze mnie.."wylatuje"

    rybka lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 19 marca 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    a ja słyszałam, że lepiej wieczorem bo kobieta od razu idzie spać i jest w pozycji leżącej dzięki czemu nasienie w niej pozostaje.
    Jak kochamy się rano a potem wstaję, zaczynam latać, rozpoczynam nowy dzień.. to wszystko ze mnie.."wylatuje"
    Ja, czy kocham się rano, po południu czy wieczorem ZAWSZE idę po jakimś czasie do toalety. Po prostu muszę. Nie ma opcji, żebym od razu poszła spać i przetrwałą tak aż do rana.
    Tak więc u mnie ta teoria się nie sprawdzi.
    Poza tym co ma zostać to zostanie.

    BATTINKA, rybka lubią tę wiadomość

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 19 marca 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Ja, czy kocham się rano, po południu czy wieczorem ZAWSZE idę po jakimś czasie do toalety. Po prostu muszę. Nie ma opcji, żebym od razu poszła spać i przetrwałą tak aż do rana.
    Tak więc u mnie ta teoria się nie sprawdzi.
    Poza tym co ma zostać to zostanie.

    Zgadzam się :) Jak byłam młodsza (z innymi facetami), to jakoś mi nie przeszkadzało, że cieknie, ale teraz doprowadza mnie to do nerwicy i muszę iść się umyć :P W wyjątkowych przypadkach wytrzeć nawilżonymi chusteczkami.

    Ida, rybka lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 19 marca 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczesniej przezd staraniami było zawsze w gumce a teraz jak Meżu skonczy w srodku czuje dyskonfort...okropnośc :/ lece siku po 15min> :) co ma zostac to zostanie a resztki..

    Ida, rybka lubią tę wiadomość

    zi13skjo0ong6u20.png
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 19 marca 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie zwyczajnie po zaorgaźmieniu chce się siusiu ;-) nie wiem czemu, tak mam po prostu i muszę i komiec!

    Cynamonek30, Ida, rybka lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihihi ja też tak mam dziewczyny zawsze mi sie chce siusiu a jak by mi sie nie chcialo to i tak wlasnie po jakis 15 min musze leciec do kibelka i plemniczki leca do kibelka :( mam nadzieje ze cos zostaje w srodku :)

    rybka lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tak samo dziewczyny :) Najgorsze, że jeszcze później nawet na drugi dzień ze mnie wypływa. No jakoś nie przepadam... Za zapachem również...

    Cynamonek30, rybka lubią tę wiadomość

  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez nie lubie zapachu...i w ogole ...blee

    rybka, Bikini31 lubią tę wiadomość

    zi13skjo0ong6u20.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myślałam, że tylko ja jakaś taka dziwna jestem.

    rybka, Cynamonek30, Bikini31 lubią tę wiadomość

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    Hej, mam takie pytanie - co uważacie o codziennym współżyciu w dni plodne? Słyszałam,ze lepiej co drugi dzień?
    Wybaczcie jeśli jest już taki wątek-trochę mogę nie ogarniac

    Mnie ginekolog po obejrzeniu moich wykresów zalecił (owulke mam 14-15 dc) aby od 8 dc zrobic przerwę i od 12 dc codziennie wieczorem serduszkować, a po wszystkim nie wstawać i leżeć do rana.

    Co do tego sikania - mam dokładnie to samo. Nawet jak chwile przed byłam się załatwić to po stosunku i tak muszę iść... Dobrze wiedzieć, ze nie jestem jedyna bo już czasami lekkich schizów dostawałam...

    Ida, Tamka, rybka lubią tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marronek wrote:
    Mnie ginekolog po obejrzeniu moich wykresów zalecił (owulke mam 14-15 dc) aby od 8 dc zrobic przerwę i od 12 dc codziennie wieczorem serduszkować, a po wszystkim nie wstawać i leżeć do rana.

    Co do tego sikania - mam dokładnie to samo. Nawet jak chwile przed byłam się załatwić to po stosunku i tak muszę iść... Dobrze wiedzieć, ze nie jestem jedyna bo już czasami lekkich schizów dostawałam...
    Czyli generalnie 2-3 dni przed owulką kazał Ci <3
    Hm, wypróbuję następnym razem.

    I co, stosowałaś się do zaleceń żeby nie wstawać?

    rybka lubi tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten ginekolog to chyba mężczyzna jest ;) żadna babka by czegoś takiego nie powiedziała, no przecież trzeba wstać! zrobić siusiu, chociaż wytrzeć co nieco, przecież nie będę codziennie prześcieradła zmieniać! ;)

    lemurek, Ida, rybka lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheh no dokładnie ja też bym nie wytrzymała do rana :) zawsze mi się siusiu chce :) i wszystko leci :). Ja też myślałam że tylko ja tak mam i że tylko mi tak wszystko wypływa :) fajnie że taki temat tutaj wyszedł bo ja nie miałam śmiałości o to pytać żeby nie wyjść na dziwoląga :)

    rybka lubi tę wiadomość

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 19 marca 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Czyli generalnie 2-3 dni przed owulką kazał Ci <3
    Hm, wypróbuję następnym razem.

    I co, stosowałaś się do zaleceń żeby nie wstawać?

    Niestety nie stosowałam - razem z tymi zaleceniami kazał mi też anty TPO zbadać i... tylko 20 razy dopuszczalną normę przekroczyłam. Aktualnie starania wstrzymane dopóki tarczycy nie ustabilizujemy.

    Tamka -> tak, to facet. Stwierdził ze można wkładki/podpaski założyć i np. spac na ręczniku podłożonym :P

    rybka lubi tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki mądrala z tego lekarza bo to nie on by był "ulepiony spermą" :) no chyba taka noc nie należała by do tych przespanych wygodnie :)

    Tamka, rybka lubią tę wiadomość

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 19 marca 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pewnie nie. może kiedyś będę miała okazję się o tym na własnej skórze przekonać :)

    rybka lubi tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 19 marca 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to by było naprawdę romantyczne zakończenie serduszkowania - bach, podpacha między nogi i ręcznik pod zadek, cudownie wręcz, czar prysł, romantyzm zdechł

    pomijając już fakt, że jakiś czas temu miałam nieprzyjemny zabieg chirurgiczny ginekologiczny i zarówno chirurg jak i gin powtarzali wielokrotnie, że najlepsze dla kobiet jest spanie w nocnych koszulach , nawet nie w piżamach , tylko z gołą dupką w celu "wietrzenia" tego i owego w nocy, wkładki również stosować tylko wtedy kiedy trzeba

    Ida, rybka, Cynamonek30 lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 19 marca 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    no to by było naprawdę romantyczne zakończenie serduszkowania - bach, podpacha między nogi i ręcznik pod zadek, cudownie wręcz, czar prysł, romantyzm zdechł

    pomijając już fakt, że jakiś czas temu miałam nieprzyjemny zabieg chirurgiczny ginekologiczny i zarówno chirurg jak i gin powtarzali wielokrotnie, że najlepsze dla kobiet jest spanie w nocnych koszulach , nawet nie w piżamach , tylko z gołą dupką w celu "wietrzenia" tego i owego w nocy, wkładki również stosować tylko wtedy kiedy trzeba
    A mi zwyczajnie w koszuli newygodnie, bo się zawija. No i zimno :P
    Ale prawda, noc to pora wietrzenia ;) Najlepiej bez majtek, ja mam takie spodnie do spania przewiewne, że nie zakładam wkładki ani niczego innego, jak coś tam poleci to trudno - do pralki i już ;) No, chyba że mam okres ;)

    Tamka, rybka lubią tę wiadomość

  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 19 marca 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    A mi zwyczajnie w koszuli newygodnie, bo się zawija. No i zimno :P
    Ale prawda, noc to pora wietrzenia ;) Najlepiej bez majtek, ja mam takie spodnie do spania przewiewne, że nie zakładam wkładki ani niczego innego, jak coś tam poleci to trudno - do pralki i już ;) No, chyba że mam okres ;)

    A ja tam najchętniej śpię koszulce męża :P I jednak w majtkach - bez majtek czuje się niekomfortowo.

    rybka lubi tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 19 marca 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to ja Wam powiem, że trudno może źle robimy, ale kochamy się praktycznie codziennie, a i zdarza sie, że czasem 2, a nawet z 2 tyg temu zdarzyło się i 3 razy, bo była niedziela. Mój ma ochotę to się kochamy, nie powiem mu przecież Słoneczko kochajmy się co 2 dzień, bo tak lepiej zajśc w ciążę, bo w ogóle nie będzie miał ochoty, bo będzie się stresował he he

    Jedyne co, to nie wpadac w paranoje :)

    Trzeba robic tak jak się chce i kiedy chce, a co do pozycji to ja powiem z autopsji znajomych zaciążonych, które podpowiadały, że w czasie płodnych na pieska podziałało, a że mi bardzo pasuje ta pozycja to i mi w to gra :D

    Co do leżenia, to po mam na szafce nocnej zawsze chusteczki, więc od razu się podcieram i dalej leżę, ale po jakims czasie i tak do łazienki muszę siłą rzeczy tak jak Wy :P

    A co do spania to śpię w koszuli nocnej, jest lekka, bawełnina i spię bez żadnej bielizny odkąd jestem mężatką :P he he

    rybka lubi tę wiadomość



1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ