X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne seks w dni plodne
Odpowiedz

seks w dni plodne

Oceń ten wątek:
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 19 marca 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam takie pytanie - co uważacie o codziennym współżyciu w dni plodne? Słyszałam,ze lepiej co drugi dzień?
    Wybaczcie jeśli jest już taki wątek-trochę mogę nie ogarniac

    Ania_84, rybka lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 19 marca 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zalezy wsyztsko od nasienia..
    za czesto tez moze oslabi dodatkowo.. o drugi dzien plemniki moga sie zregenrowac :) najlepiej co drugi dzien a w przed dzien mozliwej owulacji i w dzien owulacji np codziennie :)

    Cynamonek30, rybka lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 19 marca 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu jesli to twoj kot na avarcie to jest taki słodziak jak mój;)
    Co do serduszkowania ponoć najlepiej co 2 dzien rano:)
    a chyba najrozsadniej tak jak my mamy ochotę :) spontanicznie :)

    Ania_84, rybka, Anutka, gosiunia lubią tę wiadomość

    zi13skjo0ong6u20.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 19 marca 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to nasza kociczka ;D miała tu okolo 2 miesiecy :D

    dokładnie najlpeij wtedy jak sie ma ochote :D nie raz sa przypadki ze jedno serducho kilka dni od domniemanej owulacji i ciaza jak ta lala :D

    rybka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 19 marca 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonku, a dlaczego piszesz, że najlepiej rano?

    Cynamonek30, rybka lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 19 marca 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde u mnie rano nie ma możliwości

    rybka, Anutka lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 19 marca 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rano sa swieze plemniczki ;) i bardziej ruchliwe ;)

    rybka, sylwiaśta159 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 19 marca 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, a wiecie, że jak zaszłam w ciążę te 1,5 roku temu to tylko rano seks uprawialiśmy? A teraz tylko wieczorem... Trzeba się przestawić, może coś to da :D

    Ania_84, rybka, sylwiaśta159 lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 19 marca 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu jest wszystko wytłumaczone :)

    http://adonai.pl/nieplodnosc/?id=31

    Szukałam info o temperaturach przed i w trakcie owulacji a znalazłam to. Tutaj pisza zeby kochac sie rano bo wtedy sa wieksze szanse :)
    Ps. to jest jakis portal katolicki wiec opisane jest wszystko w specyficzny sposób :D

    Ita, rybka lubią tę wiadomość

    p19uskjohisr6juh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czytałam, że badania najnowsze mówią, że niekoniecznie co 2 dzień - że Australijscy lekarze badali, że codzienne współżycie poprawia jakość spermy. Owszem co 2 dzień jest jej więcej, ale nie zawsze jakościowo to idzie. Nie chcę się wymądrzać, bo się nie znam ;P Ale czy współżyliśmy co 2-3 dni czy codziennie póki co nie ma efektów :(

    rybka lubi tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 19 marca 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurcze, to trzeba się na rano przerzucić ;)

    rybka, Anutka lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 19 marca 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamko kiedys na jakims forum wyczytałam,może to tylko "efekt Placebo" bo ja pomimo ubogiego życia sexualnego miałam 2 serduszka rano i nieregularnym okresie zafasolkowałam.... wiec może coś w tym jest..:) ? ? ?



    a i pozycja na łyżeczke ponoc maja zołnierzyki krotszy dystans do pokonania :) potem nożki w gore nie wiem ile w tym prawdy ale na mnie moja psychuke podziłało

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2014, 11:55

    rybka, Anutka lubią tę wiadomość

    zi13skjo0ong6u20.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane prawda jest taka że teorii na ten temat jest mnóstwo i złotego środka nie ma. Jedni mówią że rano inni że wieczorem i żeby nie leciec do toalety tylko przytulić się i zasnąc inni znowu żeby poleżeć tak z 15 min i dopiero wtedy do toalety żeby "wydalić" plemniki z których i tak nic nie będzie żeby nie oblepiły szyjki macicy i nie uniemożliwiały wejścia świeżym. Moja gin mówiła żeby współżyć w dni płodne codziennie a potem jak się chce inni znowu że 2-3 razy w tyg a w dni płodne codziennie inni że po miesiączce 5 dni odczekać i dopiero przed płodnymi zacząć. Także jak widzicie teori jest mnóstwo a prawda jest taka że są ciąże które się udały stosując każdą teorię jednej rano innej wieczorem jeszcze innnej wspolzyjac codziennie czy co 2 dzien a jeszcze innej raz w miesiacu w dniu owulki :)

    Tamka, rybka lubią tę wiadomość

  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 19 marca 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje teorii jest dużo na ten temat :) Jak mamy zajść w ciążę to i tak zajdziemy a jak nie to nie i pozycja w jakiej to robimy chyba nie ma większego znaczenia :D

    rybka lubi tę wiadomość

    p19uskjohisr6juh.png
  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 19 marca 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozycja moze ułatwic dotarcie plemnikom do celu....tak myslę
    "W tym celu najlepsze są pozycje, w których kobieta leży na plecach. Umożliwiają one głęboką penetrację, a po stosunku nasienie pozostaje najbliżej szyjki macicy. Ułatwia to plemnikom szybkie dotarcie do komórki jajowej oraz sprzyja zgromadzeniu jak największej ilości spermy w pochwie. Oto pozycje, które najczęściej zalecane są przez specjalistów:
    Pozycja klasyczna. Leżąc na wznak, oplatasz nogami tułów partnera. Najlepiej dodatkowo włożyć poduszkę pod biodra - przy minimalnym wysiłku z obu stron plemniki mają łatwą drogę do celu. Dobra jest także zmodyfikowana pozycja klasyczna, w której zakładasz klęczącemu przed Tobą partnerowi nogi na ramiona lub opierasz się stopami o jego tors.
    i Nr II
    Pozycja kolankowo-łokciowa polecana jest zwłaszcza kobietom z problemem tyłozgięcia macicy oraz mężczyznom ze słabym nasieniem. Pozycja uznana jest za jedną z bardziej skutecznych. Nasienie, zbierając się w opadającej ku dołowi pochwie w okolicach szyjki, ułatwia zajście w ciążę.

    rybka, gosiunia lubią tę wiadomość

    zi13skjo0ong6u20.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo że pozycją możemy tylko pomóc ale przecież tyle ciąż jest z tak zwanej "wpadki" i wtedy ludzie chyba nie skupiają się na tym w jakiej pozycji :) robią to kiedy chcą i jak im wygodnie i nie myślą o ciąży wtedy na pewno jest większa ochota na seks i tak to wszystko wychodzi. Widzę sama po sobie jak zaczęliśmy świadomie planować ciążę to obydwoje się stresowaliśmy i myśleliśmy o dziecku a nie o naszej przyjemności i było do kitu bo nagle zanikł mi śluz gdzie wcześniej miałam go mnóstwo a nawet jak zauważyłam że mam płodne i jest śluz to jak zaczęliśmy się kochać to nagle susza bo nie ukrywam że nieraz nam się nie chciało tylko szkoda nam było przepuścić dni płodne :). Teraz troszkę zmieniłam tok myślenia i na brak śluzu znowu nie narzekam :) i ostatnie nasze serduszka były wspaniałe :) ale nie liczę nawet na dzidzie bo mam męża w domu teraz tylko w weekendu bo w delegacji pracuje ale to już ostatni tydzień i wierzę w to że nam się kiedyś uda :).

    rybka lubi tę wiadomość

  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 19 marca 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze i te pozycje pomagają ale w ciąże mozna zajść nawet na stojaco :) znam tez przypadki zajscia w ciąże podczas pieszczot.... wszystko zależy od sluzu, nasienia i dni płodnych :D
    Mysle ze poprostu trzeba sie kochac a nie uprawiac mechaniczny seks i wtedy bedzie latwiej :)

    rybka lubi tę wiadomość

    p19uskjohisr6juh.png
  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 19 marca 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No czesciowo sie zgadzam z Toba Asiorek ze wpadaja bo o tym nie mysla:)
    Raczej nie biora witaminek wiesiołkow a rodza zdrowe dzici:) bez wspomagania
    duzo wpływu ma nasza psychika wiec co szkodzi sobie urozmicic życie sexuale innymi pozycjami :)
    Wiadomo jak mamy zapisane byc mamami to bedziemy ;) no i mam taka nadzije ze Kwiecien/Maj bedzie nasz :)

    Welonisia, rybka, gosiunia lubią tę wiadomość

    zi13skjo0ong6u20.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 19 marca 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi ginekolog powiedziała zeby kochać sie przed owulką :d i to dwa razy zaznaczała wiec ja też już nie wiem :D

    rybka lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ale my to robimy świadomie i bierzemy witaminki :) tylko nie dajmy się w tym wszystkim zgubić i się kochajmy z przyjemności nie myśląc wtedy czy się uda czy nie :) choć nie jest to łatwe :)

    Welonisia, Mochjito, Januszkowa, rybka lubią tę wiadomość

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ