X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne seks w dni plodne
Odpowiedz

seks w dni plodne

Oceń ten wątek:
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 19 marca 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to ja Wam powiem, że trudno może źle robimy, ale kochamy się praktycznie codziennie, a i zdarza sie, że czasem 2, a nawet z 2 tyg temu zdarzyło się i 3 razy, bo była niedziela. Mój ma ochotę to się kochamy, nie powiem mu przecież Słoneczko kochajmy się co 2 dzień, bo tak lepiej zajśc w ciążę, bo w ogóle nie będzie miał ochoty, bo będzie się stresował he he

    Jedyne co, to nie wpadac w paranoje :)

    Trzeba robic tak jak się chce i kiedy chce, a co do pozycji to ja powiem z autopsji znajomych zaciążonych, które podpowiadały, że w czasie płodnych na pieska podziałało, a że mi bardzo pasuje ta pozycja to i mi w to gra :D

    Co do leżenia, to po mam na szafce nocnej zawsze chusteczki, więc od razu się podcieram i dalej leżę, ale po jakims czasie i tak do łazienki muszę siłą rzeczy tak jak Wy :P

    A co do spania to śpię w koszuli nocnej, jest lekka, bawełnina i spię bez żadnej bielizny odkąd jestem mężatką :P he he

    rybka lubi tę wiadomość



  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 19 marca 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monifa , ja też w koszulinie śpię od czasu jak jestem mężatką, tak się jakoś zbiegło dziwnie ;) kiedyś tylko piżamki albo koszulka i majtki, a teraz, też po radach lekarzy, tylko w koszulach, nawet mam wersje zimowe na trzaskające mrozy , mało pociągające ale komfortowe ;)

    na szafce również mam chusteczki ale i tak w kilka minut później śmigam do wc bo mnie pęcherz gniecie

    te zalecenia dotyczące liczby serduszkowania są chyba istotne kiedy jest stwierdzony problem z nasieniem, a tak, to wydaje mi się, że im bardziej spontanicznie, tym lepiej

    rybka lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 19 marca 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli faktycznie są zalecenia, bo jest istotny problem to na pewno ma znaczenia, ale ostatnio mam w rodzinie takiej dalszej w sumie to kuzyństwo przypadek gdzie starali się 3 lata i gdy sobie odpuścili to zaszli w ciąże, także podstawa to psychika, bo ciało ludzkie jest każde inne i czasem gdy coś jest z góry skazane na ciężką przeprawę może okazać się że niespodziewanie ta zaginiona wyspa była tuż za kolejną falą

    rybka lubi tę wiadomość



  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 19 marca 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale poetycko mi sie napisało hehe:P

    rybka, Tamka lubią tę wiadomość



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam koleżankę która za niedługo będzie rodzić i oni zaczęli się starać o dzidzie na spokojnie przed ślubem bo stwierdzili że skoro tak trudno zajść w ciąże to zaczną już teraz i udało im się w drugim cyklu i mówiła że współżyli praktycznie codziennie a po stosunku OBYDWOJE nogi w górę i tak przez parę minut hehe także podeszli do tego naprawdę na spokojnie i z humorem i się udało :) także jak ma się nam udać to się uda nie zależnie od tego czy się kochamy raz na miesiąc czy codziennie :) kiedyś ten plemniczek tam zostanie :D

    rybka, Tamka lubią tę wiadomość

  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monifah wrote:
    Dziewczyny to ja Wam powiem, że trudno może źle robimy, ale kochamy się praktycznie codziennie, a i zdarza sie, że czasem 2, a nawet z 2 tyg temu zdarzyło się i 3 razy, bo była niedziela. Mój ma ochotę to się kochamy, nie powiem mu przecież Słoneczko kochajmy się co 2 dzień, bo tak lepiej zajśc w ciążę, bo w ogóle nie będzie miał ochoty, bo będzie się stresował he he

    Jedyne co, to nie wpadac w paranoje :)

    Trzeba robic tak jak się chce i kiedy chce, a co do pozycji to ja powiem z autopsji znajomych zaciążonych, które podpowiadały, że w czasie płodnych na pieska podziałało, a że mi bardzo pasuje ta pozycja to i mi w to gra :D

    Co do leżenia, to po mam na szafce nocnej zawsze chusteczki, więc od razu się podcieram i dalej leżę, ale po jakims czasie i tak do łazienki muszę siłą rzeczy tak jak Wy :P

    A co do spania to śpię w koszuli nocnej, jest lekka, bawełnina i spię bez żadnej bielizny odkąd jestem mężatką :P he he

    heheh ja to ci zazdroszcze bo mój M wieczorami zanim sie obejrze pada ze zmeczenia i zasypia więc dupa z przyjemnosci ;)

    Jesli chozi o wycieranie i chodzenie do toalety to mysle ze to co ma zostać to i tak zostanie więc nie mozna przesadzać. Ja nigdy nie zwracałam na to uwagi i sie udało!

    PS.
    Dziewczyny, jesli przeszkadza wam zapach spermy partnera to moze warto zmienic mu diete??? :D

    p19uskjohisr6juh.png
  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 20 marca 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    no to by było naprawdę romantyczne zakończenie serduszkowania - bach, podpacha między nogi i ręcznik pod zadek, cudownie wręcz, czar prysł, romantyzm zdechł

    pomijając już fakt, że jakiś czas temu miałam nieprzyjemny zabieg chirurgiczny ginekologiczny i zarówno chirurg jak i gin powtarzali wielokrotnie, że najlepsze dla kobiet jest spanie w nocnych koszulach , nawet nie w piżamach , tylko z gołą dupką w celu "wietrzenia" tego i owego w nocy, wkładki również stosować tylko wtedy kiedy trzeba
    no dokłądnie też to słyszałam :)

    Tamka lubi tę wiadomość

    zi13skjo0ong6u20.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia tzn że masz już dziecko i starasz się o kolejne?? :) Jeśli tak to gratuluję :)

  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety nie mam :/ udało sie nam zajść w ciążę ale niestety poroniłam dlatego teraz probujemy po raz kolejny :)

    p19uskjohisr6juh.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ale keidy u faceta pojawia sie problem i nasienie jest bardzo słabe to spontaty i codzienny sex niestety odchodza w niepamiec..
    Znajoma tez serduszkwala codziennie i to nie raz po kilak razy - jak sie okazalo nasienie miatelo duza lekposc i plemniki po porstu sie sklejaly .. wiec niestety jak jest problem z nasieniem .. to nieraz trzeba i na to zwrocic uwage


    choc ja jestem za spontanem i robta kiedy chceta jak chceta :D
    A dwa ja dostrzeglam to dopeiro po badaniach ze jak wyslo szydlo z worka skapnelam sie dlaczego moj po porstu mial obnizony poped ;/
    Dlatego tez mysle ze azdy ma swoj typ kiedy jak .. ale nieraz sytuacja zmusza czlowieka do sdostosowania sie do penych kryteriow ...choc u nas akurat zade z tych kryteriow nie da rady .. i musimy liczyc na cudowna moc postepow w leczniu i technologii

    Welonisia lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 masz racje ale jak u kogoś jest wszystko ok to myślę że nie ma to znaczenia ile razy się współżyje. A jeśli można wiedzieć to co się u Was dzieje?? Coś z nasieniem męża?? Jak nam się nie uda to też trzeba będzie badania porobić może też kryje się za tym jakiś problem zdrowotny :/.

    Welonisia to przykro mi że straciliście dzieciątko oby teraz się udało i zadomowiło się aż do samego porodu :* <3

    Welonisia lubi tę wiadomość

  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiorekkkk wrote:
    Welonisia to przykro mi że straciliście dzieciątko oby teraz się udało i zadomowiło się aż do samego porodu :* <3

    Mam nadzieje ze tak bedzie :)

    p19uskjohisr6juh.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz historia jest dosc ldugai skomplikowana.. przez 9 miesiecy zatajano przed nami czesc wynikow.. po badaniu nasienia lekarz powiedzial ze jest spermia - czyli mala objetosc nasienia i ze to wynik infekcji - nie dodal jednak ze w ansieniu nie znaleziono plemnikow.. i tak przez 9 miesiecy faszerowal meza.. namawial nas na inseminaja( ktora de facto nie miala racji bytu..bo doinseminacji nasienie musi miec plemnikki ) nie dal skierowania do urologa..nawet nie wspomnial o tym.. w styczniu przez przypadek sie dowiedzielismy o tym, i zaczela sie walka.. drugie badani e juz kompuetrowe potwierdzilo Azoospermie czyli brak plamnikow...zrobilismy sami badania hormonalne- o ktorych tylko z forum i innych artykułów sie dowiedzialam ze facet powinen zrobic.. oczywisci wyszły fatalne.. ;/ zmienilismy lekarza teraz maz leczy se w Krk u Adnrologa mial usg jader okazalo sie ze maja zmniejszona obj i jedynym mozliwym wyjsciem na naszego dzidziusia jest biopsja jader i ewentualnie tam szukania plemnikow.. ale przed tym czekaja nas jeszcze markery i badania genetyczne .. tak wiec moze keidys namsie uda..ale na pewno nie naturalnie :)
    teraz wiem jak zmienia sie punkt widzenia.. wczesniej chcialamjak najszybciej zajsc w ciaze teraz modle sie zeby markery wyszly dobrze i pozniej zeby byly jakies plemniczki w jadrach bo to ostatnia deska ratunku
    dlatego ilosc serduch wg mnie nie jest rzecza priorytetowa.. wazne jest zdrowie bo jak je sie ma ..to tylko kwestia czasu :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Aniu masz racje w 100 %. Jejku no to rzeczywiście skomplikowane to wszystko, teraz nawet na lekarzu nie można polegać bo naciąga tylko biednych starajacych się ludzi na niepotrzebne koszty zamiast powiedziec co i jak i pomóc :/. Trzeba wierzyć że wszystko się uda i każda z nas doczeka się tego maleństwa. Powodzenia kochana :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonisia będzie git :)

    Welonisia lubi tę wiadomość

  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu współczuje wam :(
    nie miałam pojecia ze takie rzeczy sie zdarzają.

    p19uskjohisr6juh.png
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, strasznie mi przykro, no co za konował! przecież to się nadaje do pociągnięcia do odpowiedzialności karnej i zakazu wykonywania zawodu!

    trzymam kciuki, żebyście wspólnie pokonali wszystkie przeszkody i żeby na końcu czekała na Was wspaniała nagroda w postaci wyczekanego dzidziusia!

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczynki :)
    Teraz mam tylko nadzieje ze nic w tych markerach nie wyjdzie .. bo maz fakt faktem jest obciazony genetycznie zachorowaniem na raka .. i to w tym momencie mnie chyba najbardziej przeraza.. na dodatek na usg wyszla mu jakas mala torbielka 3 mm niby w granicach normy i jakas drobna przestrzec hipoechogeniczna 2mm , androlog i lekarz robiacy usg powiedzial ze to nic powaznego, ize pokojnie nc sie nie dzieje le jakos dopoki nie dostane wynikow to bede histeryzowala.. :)

    niby markery robi sie normalnie przed dalszym leczeniem i genetyczne..ale niesmak po lekarzach zostal

    Welonisia ..mam nadzieje ze wkrotce sie doczekacie fasoleczki :)

    Welonisia, Cynamonek30 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 20 marca 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka nawet chcialam go pozwac a raczej zgloscic skarge do NFZ i do szpitala.. ale pozniej wyszly inne sprawy i zajelismy sie leczniem..
    Najgorsze jest to ..ze tak naparwde on mogl zaszkodzic mezowi.. bo brak plemnikow jest pierwszym sygnalem ze cos w ogranizmie jest nie tak.. a on to zignorowal ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 20 marca 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie o tym też myślałam - że niewłaściwe leczenie może mieć gorsze efekty niż nie leczenie w ogóle..

    ja tez tak mam, że zwykle po pierwszej złości odpuszczam ale w tej sytuacji uważam, że powinniście sprawę nagłośnić i złożyć na niego co najmniej skargę, choćby po to żeby innych nie spotkało to, co Was...

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ