X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Siedlce też się starają :]
Odpowiedz

Siedlce też się starają :]

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bardzo dobrze :)

    Ciekawa jestem mojej wizyty, chyba jako ostatnia pacjentka jestem do swojego zapisana :D mam nadzieję że mnie nie opierdzieli a tą soję ;) bo se sama ją brać zaczęłam :D

    I ciekawa jestem czy jak spojrzy na wykres to czy faktycznie mi tą owulkę potwierdzi, bo wiadomo tutaj to tylko program ;)

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2016, 13:03

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja się nie nastawiam, że ta owulacja u mnie faktycznie była :D przy ciągle bezowulacyjncyh cyklach człowiek jakoś tak w to już nie wierzy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej no niestety do mnie przyjechał nieproszony gość - nawet nie musiałam robić testu. Dziewczyny a co słyszałyście o dr Klimowicz mam możliwość wizyty na nfz do nie???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba tak, ale się podobno bardzo długo czeka

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2019, 22:02

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    U mnie testy ovu negatywne. W środę nie było nawet cienia drugiej kreski, wczoraj już delikatna. Śluz zaczyna być chyba wodnisty, ale jeszcze poczekam zanim wpiszę.
    Złapało mnie delikatne zapalenie pęcherza, kupiłam sobie żuravit, może wystarczy. To chyba wina basenu.

    Dziś jak jechałam do pracy zakłuł mnie kilka razy prawy jajnik! WOW! A ja nie mogłam zrozumieć jak to jest czuć jajniki, nigdy mnie to nie dotyczyło (ciężko żebym miała czuć jajniki na tabletkach antykoncepcyjnych);)

    Ja planuję zapisać się na NFZ do Łazuki, gdzieś na okolicę 20 lutego. Albo będę w ciąży, albo będzie 11 dzień nowego cyklu. Zobaczymy czy mi się uda do niego dostać, w poniedziałek zadzwonię. A jak nie to też uderzę do Makowskiego.

    Miłego weekendu! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2014, 10:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha powiem Makowskiemu na wizycie że mu pacjentki naganiam :D i w zamian poproszę dwa skierownaia na usg coby se mini monitoring zrobić ;)

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie do niego chodzisz? Adres poproszę (tylko łopatologicznie jak do człowieka nie znającego Siedlec ;) ).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska na Wałowej. Ona jest za przychodnią Salus (przy piłsudskiego na przeciwko galerii S), koło więzienia i bazarku :)

    santoocha lubi tę wiadomość

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki, zapiszę sobie, zobaczę do którego się dostanę.
    Niech Ci Pan Bóg w dzieciach wynagrodzi! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2014, 10:22

    Czarnula87, Jus1985 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25-632-22-18 :) nr telefonu do nich

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2016, 13:03

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dzisiaj chyba choinke w koncu rozbiore, ewentualnie poczekam do wielkanocy i zawiesze pisanki ;)

    Jus1985 lubi tę wiadomość

  • marl202 Przyjaciółka
    Postów: 119 101

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a macie telefon i adres Sprawki ? może bym się zapisała co by nie czekać bezczynnie

    a i jeszcze może ktoś wie ile bierze za wizytę?

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MINIKA_31 wrote:
    hej no niestety do mnie przyjechał nieproszony gość - nawet nie musiałam robić testu. Dziewczyny a co słyszałyście o dr Klimowicz mam możliwość wizyty na nfz do nie???
    dr Klimowicz nie polecam, ogólnie jak jesteś zapisana na wizytę to może być, oprócz tego że zawsze siedzi jakaś dziewczyna przy kompie i czasem fotel tak jest ustawiony że zagląda w pipkę.
    Zaczęłam do niej chodzić po poronieniu i nic nie pomagała tylko badała gin. Jeśli powiesz że długo się starasz albo że chcesz sprawdzić czy wszystko z cyklami ok to albo wyśle do kliniki leczenia niepłodności albo po jakimś czasie starań. Ja byłam po ok 5 cyklach starań i kazała przyjść za rok albo jak będę w ciąży to od razu bez kolejki bo taką ciążę trzeba od początku sprawdzać. A jak już się udało i poszłam pytam czy mnie dzisiaj przyjmie ona sie pyta co się dzieje , ja tylko zdążyłam powiedzieć jestem w ciąży i od razu mi przerwała nie podnosząc głowy NIE. Ale jak masz okazję to idź sprawdz nigdy nie zaszkodzi wizyta.

    Rewelka czekamy na relacje z wizyty

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2016, 13:03

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się choinka dawno posypała, bo zapomniałam dolewać wodę do stojaka, a moja Kota uwielbia pić tę wodę. No i choinka zdechła ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam sztuczną to moze stać cały rok :D

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My choinke rozebralismy zaraz po tym jak wyszedł ksiądz :D
    To wyglądąło mniej więcej tak, że zamknęliśmy drzwi za nim i tak patrzymy na siebie z pytaniem: to co, rozbieramy? :D

    Czarnula87, Pisellini lubią tę wiadomość

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ