X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    dokładnie trzeba żyć dalej własnym zyciem najgorsze jest to że jak teściowa odejzie to mąz zostanie sam bo ojciec i siostra już sie od niego odwrócili jegosiostrzyczka nawet nas nie poinformowała ze mama jest w hospicjum rodzinka najlepiej na zdjęciu

    Szkoda, że jego rodzina ma was w nosie.
    Ja mam ciężką rodzinkę trudne charaktery ale najbardziej potrafimy się zżyć i zebrać w trudnych momentach... nie wiem co bym bez nich czasem zrobiła...

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, pewni ludzie a najbardziej ci w rodzinie gdy mają złą osobowość potrafią być wilkiem dla najbliższych... No cóż ważne że wy się kochacie i jesteście dla siebie wsparciem ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ludzie bywają okropni, naprawdę.
    Wy tworzycie rodzinę i tak ma być!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa wrote:
    Hej moge do Was dołączyć?
    Jasne witaj;)
    Witam reszte nowych testujących. Powpisywałam te osoby które podały datę:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2016, 23:55

  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 12 lipca 2016, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ściskam Cię mocno! Ciężki dzień przed Tobą...
    Co do rodziny to niestety tak już czasem jest :/ Jak moją mamę zabrało pogotowie i czekaliśmy w domu na telefon, bo na sorze nie ma u nas odwiedzin i nie pozwalają też robić tłoku na korytarzu. Siedzieliśmy całą rodziną a moi bracia z bratowymi wykłócali się o to kto weźmie zasiłek pogrzebowy. Mama wyszła ze szpitala jeszcze tego samego dnia.

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • Lonia1990 Autorytet
    Postów: 690 264

    Wysłany: 12 lipca 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przechodzę z lipca na sierpień, nie wiem kiedy testowanie bo @ będzie dopiero za ok 10 dni. Lipiec okazał się bez owulacji, dlatego w sierpień wchodzę z przytupem !
    Zaczynam przygodę z clo i luteiną.

    Starania od X 2015 - PCOS, IO, Niedoczynność tarczycy
    16.01 - sonohsg 16.05 - laparoskopia - jajowody udrożnione
    5djypc0zkgziy9mr.png
  • Faith Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 12 lipca 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mogę też dołączyć? Może wam sie wygadam i mi jakos doradzacie

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 lipca 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faith służymy radą ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Faith Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 12 lipca 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zacznę od początku. Z mężem staramy się prawie 2 lata z przerwami (wizyty w Pl), u mnie wszystko ok, mąż ma niewielkie odchyły w nasieniu. Jak już go przekonałam do lekarza, w kwietniu miałam na stanie dwa testy na stanie i w okolicy @ zrobiłam, gdyż czułam, ze cos jest na rzeczy, po długim okresie nie testowania (postanowienie ;) i wyszły na obu 2 kreski. Niestety 6 tyg zaczęłam krwawić i udałam się do szpitala, gdzie holenderska pani doktor powiedziała mi w twarz, że poronię, że oni nie uzgają ciąży do 12 tyg a progesteron nie działa tylko w staromodnej Polsce tak myślą. Przeżyłam mocno, jestem juz w drugim cyklu. Znowu mam czucie, ale juz sama nie wiem czy się nie namręcam. Jutro powinnam dostać @, dzis robiłam test ten czuły. Wyszedł negatywny. Jest taka możliwość, że jednak się udało? Że tamtą ciąże mogło szybciej wykryć niz tą?
    Sama już nie wiem. Najwyżej zapiszę się na sierpniową listę jak przyjdzie @ :)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 lipca 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy jak długą masz fazę lutealną i kiedy była owulacja, i po czym stwierdzasz że była...
    Przykro mi nie powiem, że może jeszcze się udać w tym cyklu bo ja osobiście nie wierzę że testy nie wykryją ciąży dzień przed @. Choć owszem zdarzają się takie przypadki... Ale po moim 3letnim doświadczeniu z testami wolałabym nie dawać zbyt dużej nadziei bo lepiej jest się mile zaskoczyć niż boleśnie rozczarować... Ale trzymam kciuki jak nie za ten to sierpniowy cykl :*

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Faith Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 12 lipca 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie postanowiłam, że teraz idę na spontan i szczerze nie wiem czy nawet miałam tą owulacje. Tylko, że moje ciało przez te ostatnie dni szaleje, dlatego pomyslałam, że to moze być to

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2016, 09:38

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 lipca 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy bardzo chcesz twój organizm staje się prawdziwym mistrzem w trolowaniu... Mi poprzedni cykl było nie dobrze i rozpychało się w podbrzuszu, a w dzień badania nasienia B zalało mnie i dosłownie... Siedziałam w toalecie kilka minut by przestało się ze mnie lać a narzeczony musiał kupić tampony bo ruszyć się nie mogłam... spałam później chyba z 3h bo tak źle się czułam...
    Do czego zmierzam? Lepiej cierpliwie czekać do terminu @ i nie analizować wszystkiego co dzieje się z naszym organizmem... To okropne jak nasza podświadomość płata nam tak okrutnego figla :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Faith Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 12 lipca 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę urwało mi wypowiedź. Tam jeszcze było dodane, że to moze są pozostałości jeszcze albo wlasnie podświadomość. No cóż czekam na @ i wrzesień, bo teraz jesteśmy osobno :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2016, 09:54

  • Faith Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 12 lipca 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu mi urwało wypowiedź, wiecie moze czemu? Możliwe ze od emotek?

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 12 lipca 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Faith Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 12 lipca 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła @, zapisuję się na późniejszą listę. Nie wiem czy na sierpień czy wrzesień ;)

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny pragne do Was dolaczyc :) Landryneczka kochaniutka prosze wpisz mnie na 11.08 moze bede testowala wczesniej ale zobacymy 21 lipca jak zareagowalam na puregon juz sie nie moge doczekac :) :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za jakieś 3 dni dołączę do Was duchowo :) jutro odstawiam dupka i czekamy. Trochę przykro i znów porażka ale cóż... muszę pogadać z ginekologiem żeby wypisał mi badania do IUI i ile mają ważność to byśmy na spokojnie sobie robili a po wakacjach byśmy podeszli pierwszy raz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jeszcze nie wiem kiedy dokładnie, ale mam zamiar wysikać w sierpniu dwie porządne grube krechy :)
    szacuję 17 sierpnia - możecie mnie wpisać, żeby jeszcze podrinkować w długi weekend sierpniowy :D
    Nie wiem czy dam radę zaraz po tym jak Sylwia_80 wysika swoje dwie krechy, ale spróbuję :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 12 lipca 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Peagne do was dolaczyc.
    Wlasnie jestem w 34dc i czekam na @ (moje ostatnie cykle 32-39 dniowe) ze wzgledow medycznych tzn suplementacja przed ciąża dopiero teraz rozpoczne starania.
    Na pewno bedzie u mnie stresu. Bo rok temu w 20tc zdecydowalam sie na terminacje ciąży, moj synek mial powazne wady cewy nerwowej. Po badaniach wyszla mi mutacja mthfr stad suplementacja przed ciaza.
    Mam juz 10letnia corke z poprzedniego zwiazku po powaznej operacji serca.

    Bardzo bym chciala miec zdrowe dziecko zyjace na ziemi z moim obecnym narzeczonym.

    Date testowania podam jak dostane @

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ