X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    cześć dziewczyny witaj Ania Nowa :)
    ja od dzis już testuje na razie testami Owu dziś negatyw oczywiście hehe ale fajnie robic znowu testy i czekac na 2 kreski ale ie wiem czy cos z tego wyjdzie bo mam dzić przeje... dzień jutro jedziemy z mezem i creczką do teściowej od 2 tyg jest w hospicjum dopiero dziś się dowiedzieliśmy mąż dzś zadzwonił do mamy a ta że mamy przyjechac bo ona chce jeszcze Julke zobaczyć masakra coś czuje że koniec bliski :(

    Ojejku.... ciężka sprawa!

    Proszę mnie dziewczyny dopisać na 8.08 <3 Jutro mam @ i rozpoczynam zaraz potem intensywne starania , już 6 cykl... No cóż jak się bawić to się bawić :)

    Nie uwierzycie, piję kawę o tej godzinie, bo takie mam słabe ciśnienie....brrr

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 11 lipca 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    cześć dziewczyny witaj Ania Nowa :)
    ja od dzis już testuje na razie testami Owu dziś negatyw oczywiście hehe ale fajnie robic znowu testy i czekac na 2 kreski ale ie wiem czy cos z tego wyjdzie bo mam dzić przeje... dzień jutro jedziemy z mezem i creczką do teściowej od 2 tyg jest w hospicjum dopiero dziś się dowiedzieliśmy mąż dzś zadzwonił do mamy a ta że mamy przyjechac bo ona chce jeszcze Julke zobaczyć masakra coś czuje że koniec bliski :(
    witAj Karola, współczuję bardzo..

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 11 lipca 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny ale ja już sie modle by już odeszła i nie cierpiała zaczeło sie już 5 lat temu i z dnia na dzień jest gorzej

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    cześć dziewczyny witaj Ania Nowa :)
    ja od dzis już testuje na razie testami Owu dziś negatyw oczywiście hehe ale fajnie robic znowu testy i czekac na 2 kreski ale ie wiem czy cos z tego wyjdzie bo mam dzić przeje... dzień jutro jedziemy z mezem i creczką do teściowej od 2 tyg jest w hospicjum dopiero dziś się dowiedzieliśmy mąż dzś zadzwonił do mamy a ta że mamy przyjechac bo ona chce jeszcze Julke zobaczyć masakra coś czuje że koniec bliski :(

    Ojejku przykra sprawa... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owulacyjne zamówione, akumulatory naladowane, @ już prawie poszedł i zaczynamy dzialana aby w końcu się udało... :D

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis dostałąm 50 testów owu i 5 ciązowych :) Mam winko czerwone biore Acard , kwas foliowy wit B6 i B12 wapno Magnez i mezus ma urlop więc wypoczety jak to cholera nei poskutkuje to ja juz pasuję

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ciążowe omijam szerokim lukiem...nigdy więcej.. a winko hmmm czemu nie :) nie przepadam za winem ale skusilas mnie :D

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ciazowe miałm w zwstawie ale je głeboko schowałam ;) a winki mówia ze jest dobre ale czerwone więcpopijam czerwone i słodkie zimne mmm pychotka jutro musze kupić kolejna flaszeczke bo sie kończy ;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    dzięki dziewczyny ale ja już sie modle by już odeszła i nie cierpiała zaczeło sie już 5 lat temu i z dnia na dzień jest gorzej
    Trudne przeżycie, dokładam się do modlitw :(
    Ona sama pewnie modli się o spokojne odejscie, bo jest już z tym pogodzona...chociaż czy można polubić się ze śmiercią?
    Trudny temat.

    Ja chyba wracam do winka! Polecam Egri bikaver, miałam po nim mocny okres znak , że ładnie wyścieliło mi maciczkę <3

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak sama sie juz modli o śmierc a jak dowiedziaa się ze ja znowu straciałm maluszka i to w takim tyg to mówiła gdzie tu sprawiedliwośc że ona sie meczy błaga o smierc a nam znowu maluszka BÓG zabrał ja nawet jakoś nie mam ochoty nawet jej odwiedzac jak widze że cierpi ale jak uslyszalam ze chce jeszcze zobaczyc julke to zamarlam czyżby coś już sama czula że koniec bliski

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    oj tak sama sie juz modli o śmierc a jak dowiedziaa się ze ja znowu straciałm maluszka i to w takim tyg to mówiła gdzie tu sprawiedliwośc że ona sie meczy błaga o smierc a nam znowu maluszka BÓG zabrał ja nawet jakoś nie mam ochoty nawet jej odwiedzac jak widze że cierpi ale jak uslyszalam ze chce jeszcze zobaczyc julke to zamarlam czyżby coś już sama czula że koniec bliski

    Jeśli ona jest pogodzona z tym to uważam , że powinnaś być twarda! To mega trudne.. Ale moze wstawi się za Was w niebie i maluszek w końcu trafi gdzie powinien? Życie zatacza koło...

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem twarda ale jak jest mi smutno to ide popłacze sobie i jest lepiej ale widze ze moj mnie unika nie chce o tym rozmawiać byc może że straci kolejna osobę która kocha najpierw nasze maleństwo teraz ona ale ja tez wierze ze wstawi sie tam za nami :) jak nam powie że czuje ze to koniec że odchodzi to powiem jej by pogadała z tym na górze by nam zesłał maluszka Brata dla Juleczki

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdego z Nas czeka śmierć rodzica :( Taka smutna prawda, ale lepiej później niż za wcześnie.

    Ale strata dziecka? To na pewno ból ogromny....
    Byłam kiedyś w równie strasznej sytuacji....

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola przykro mi, ale ludzie czują kiedy "śmierć" trzyma już za ramię. Życzę by jednak odeszła we śnie, to najłagodniejsza śmierć...
    A ja dziś mam zniszczony dzień :/
    Założyłam konto w banku by odkładać pieniążki i co? przyszłam do domu aktywowałam konto w necie a zablokowałam w telefonie na amen i jutro muszę iść znowu do banku- jaki wstyd :/
    Myślałam już że na pocieszenie przyszła burza, ale raz zagrzmiało i sobie poszło :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Karola przykro mi, ale ludzie czują kiedy "śmierć" trzyma już za ramię. Życzę by jednak odeszła we śnie, to najłagodniejsza śmierć...
    A ja dziś mam zniszczony dzień :/
    Założyłam konto w banku by odkładać pieniążki i co? przyszłam do domu aktywowałam konto w necie a zablokowałam w telefonie na amen i jutro muszę iść znowu do banku- jaki wstyd :/
    Myślałam już że na pocieszenie przyszła burza, ale raz zagrzmiało i sobie poszło :(
    Myślę, że nie wstyd :) Pracuję w takiej placówce są gorsze "wstydy" :D :D

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Karola przykro mi, ale ludzie czują kiedy "śmierć" trzyma już za ramię. Życzę by jednak odeszła we śnie, to najłagodniejsza śmierć...
    A ja dziś mam zniszczony dzień :/
    Założyłam konto w banku by odkładać pieniążki i co? przyszłam do domu aktywowałam konto w necie a zablokowałam w telefonie na amen i jutro muszę iść znowu do banku- jaki wstyd :/
    Myślałam już że na pocieszenie przyszła burza, ale raz zagrzmiało i sobie poszło :(
    no własnie mi tez sie tak wydaje ze smierć już trzyma ja za rękę bo jak dziś dzwoniła to powiedziała ze mamy przyjechac i mamy zabrac Julkę bo chce ja jeszcze zobaczyć jutro jedziemy a ja już mam nerwy :(

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola - mama Julci i ... ? wrote:
    no własnie mi tez sie tak wydaje ze smierć już trzyma ja za rękę bo jak dziś dzwoniła to powiedziała ze mamy przyjechac i mamy zabrac Julkę bo chce ja jeszcze zobaczyć jutro jedziemy a ja już mam nerwy :(

    Trochę stresu przeżyjesz, nie ma co zaprzeczać, ale przejdzie minie i będzie trzeba dalej ciągnąć swój bagaż.

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem. Głupio mi strasznie... to wszystko, że zapukali i nie zapisałam kodu który zmieniłam telefonicznie... Do kitu dzisiejszy dzień :/

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie trzeba żyć dalej własnym zyciem najgorsze jest to że jak teściowa odejzie to mąz zostanie sam bo ojciec i siostra już sie od niego odwrócili jegosiostrzyczka nawet nas nie poinformowała ze mama jest w hospicjum rodzinka najlepiej na zdjęciu

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    No nie wiem. Głupio mi strasznie... to wszystko, że zapukali i nie zapisałam kodu który zmieniłam telefonicznie... Do kitu dzisiejszy dzień :/
    Oj proszę ja się na co dzień z taką głupota spotykam, ze to co piszesz to naprawdę nic.
    Drobnostkami życia codziennego się nie przejmuj :D

    AJA_S lubi tę wiadomość

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ