X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    No to na bank Ci ta prolaktyna nie zablokowała owulacji :) czyli bardzo możliwe ,że ciąża :D ale to rozstrzygnie test ciążowy albo beta :)
    Jutro z ciekawosci zatestuje, a popoludniu ide do lekarza :)
    Jak potwierdzi, że to moze byc ciaza to sprobuje zrobic bete :D juz znalazlam labolatorium czynne 24 h :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Sówka zrobiłaś bete? Ja miałam taki test i w tym samym dniu krwawienie poleciałam na bete i <0.1to bylo dwa miesiace temu ale mam nadzieje ze u ciebie bedzie dzidziuś!!
    Hehe u mnie ten sam wynik☺ Ciąży niet :-) Nowy cykl przede mną.;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loooo Jezusku ile nadrabiania mialam :D
    Jestem za.watkiem Lwd :D ja pewnie w 1 ciazy tez troche swirowalam no ale nie az tak :D tyle ze mi wyszla arytmia jakoes skurcze cuda na kiju wiec sie usprawiedliwiam :d
    I dolaczam do Zyraf forumowuch :D ja mam 180 wzrostu, waga skoczyla wiec sie niw chwale ;p po prostu przegapilam moment jak Leon zaczal sie odstawiac od cyca ;d

    Objawow ciazowych sie juz nie doszukuje.
    Posiedzicie tu z nami poki sie nie zaciazymy ?? :D

    Sówka35 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyrcia ale ten wątek LWD jest dla wszystkich! Dla tych jeszcze nie zaciazonych tez. Zapraszamy

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka35 wrote:
    Hehe u mnie ten sam wynik☺ Ciąży niet :-) Nowy cykl przede mną.;-)
    Przykro mi, tule czule :*:* ale co się odwlecze to nie uciecze :D zzieleniejesz w tym cyklu !!!

    Sówka35 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to juz jest ten nowy watek czy w planach ? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jest :)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już 5 stron nabazgrane

  • Luz Maria Przyjaciółka
    Postów: 114 146

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Dziewczyny - zapalenie pęcherza. Co robić oprócz łykania urofuraginy?
    1,5/2 l wody przegotowanej, ostudzonej, z sokiem z kilku cytryn np. 5, wypić w krótkim czasie żeby wypełnić maksymalnie tym pęcherz na raz.
    Oczywiście furaginum, ale trzeba brać do końca i nie przerywać (chyba z witaminą C). Do tego podjąć zurawinę.

    Mona_M lubi tę wiadomość

  • Luz Maria Przyjaciółka
    Postów: 114 146

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ledwo Was nadrobiłam. LwD bardzo mi się spodobał i w porę o tym napisałyście, bo jest mi to botrzebne :-)

    Dziś byłam tak padnięta w pracy że zjechałam na parking do swojego samochodu i położyłam się spać :-) Po godzinie jak wpadłam do biurka to jeszcze miałam odcisnięty policzek :-)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś się skusiłam na test...
    Wynik taki jak myślałam...





    NEGATYWNY!!

    aż boli...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2016, 06:01

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Ale naskrobalyscie. ;D
    No na fioletowej tylko strachy. Jak w hallowen ;D
    Lwd, podoba mi sie :D
    Ja fioletowej na razie nie czytam :)
    Może kiedyś zacznę :). Na szczęście w pracy zaczał sie młyn, bo inaczej chyba bym zwariowała. Wczoraj dostałam plamienia, czekałam na powtórke bety i byłam przygotowana na najgorsze. Na szczeście przyrosła w normie, ale tez cholerny prog nieznacznie spadł. Ginek kazał dołozyc lutki i sie nie martwic. Dobry człowiek, taki opanowany, jego spokój chyba przeszedł na mnie:). No i juz sobie mysle, co ma byc, to bedzie. Nic wiecej zrobic nie mogę. W poniedziałek mam wizyte i zobaczymy czy cos sie dzieje.
    A jak na razie trzymam kciuki za wszystkie testujace wkrótce, przykro mi jesli komus sie nie udało, ale...mogę z całą pewnoscią powiedzieć, ze przyjdzie Wasza kolej ;). Polecam mantrę codziennie rano ze w tym miesiacu bede w ciazy, u mnie zadziałało :D

    Camille87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda czasu na fioletowa strone.. ja ta ciążą zamierzam sie cieszyc, nie pozwole by te 9 miesięcy okupione bylo stresem jak z synkiem niemal 3 lata temu :-/ mimo ze ciąża przebiegala w 100% bezproblemowo ja wciaz sie martwilam cisnienie przed kazda wizyta kosmiczne na tyle ze gin kazal mi mierzyc dwa razy dziennie bo nie wierzyl ze to tylko przed wizyta.. raz nawet wkrecilam sobie ze szyjka mi sie rozwiera w 20tyg! Lekarz popukal sie w glowe i kazal tam "nie grzebac" no istna komedia :P ale wlasnie to wszystko przez takie forumowe nakrecanie i wyscig szczurow kto ma wiecej objawow itd. z perspektywy czasu wiem ze szkoda nerwow, nie mozemy miec wplywu na wszystko, a stres tylko szkodzi i psuje cala radosc z bycia w tym pieknym stanie :D

    Sylwia, trzymam nadal kciuki, ciesze sie ze plamienie ustalo i tak już ma zostac!

    Powodzenia testujacym!

    Karolczyk lubi tę wiadomość

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.
    Ale jest fiolet i FIOLET z LwD tam jest w dechę bez stresu i Matka wątku Ojejku przyjmuje nawet te z urojoną i spożywczą ciążą, Tak tam jest fajnie ;)

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 10 dni po. Temperatura spada. Troche za wcześnie... Ciąży pewno zz tego nie będzie...

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi proosze wpisac @ ;)

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :D

    Tak jak wczoraj napisalam, tak zrobilam ( dodam, ze wczoraj zasnac nie moglam bo po raz pierwszy w zyciu sie tak stresowalam testowaniem!)

    Test z allegro o czulosci rzecz jasna 10 pokazal mi dzis rano druga kreseczkę, nie jest to gruba mega widoczna krecha, ale taka ktora widac bez robienia zoom-a :D

    Mąż jeszcze o niczym nie wie bo po pierwsze znajac jego zaraz wygada swojej babci, a ta ma jezyk jak lopata i pol polski sie dowie, a po drugie chce miec pewnosc wiec dzis po wizycie u lekarza lece na bete, chyba ze w ciagu dnia uda mi sie to ogarnac :D

    Corcula, Demsik, pati87, Karolczyk, elli, Sylwia_80, Migracja, ojejku, Sówka35, Morwa, Jagah, Kim8, Kjopa3, Teklaa lubią tę wiadomość

  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Mi proosze wpisac @ ;)

    Tak mi przykro. Ale glowa do gory wrzesien bedzie TWOJ!

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja sie wcale nie ruszylam tym ze @ przylazla. Nawet nie jest mi smutno. Jesli mialaby byc ciaza to by byla. Najwidoczniej nie ten czas albo mogla byc chora ;)

    Sówka35 lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax :( Widzimy się więc na wrześniówkach tam zadziałamy :)
    Kejsi gratulacje :)

‹‹ 183 184 185 186 187 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ