X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aciulka Gratulacje!!!
    Elli czekamy !!!

    aciulka lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • kate851 Autorytet
    Postów: 1587 1233

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka tak to moja poprzednia ciąża, niby jestem doświadczona a dalej nie wiem o co chodzi;p to mój pierwszy cykl po porodzie i nie wiem jaką mam długość, karmię cały czas piersią, więc może się coś rozregulowało, póki co czekam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate trzymam kciuki żeby się udało jak najszybciej :) chociaż podziwiam bo ja bym się tak nie zdecydowała :P widzę po koleżance która 3cykl po porodzie zaszła jaka wykończona Mówi że gdyby wiedziała to chyba by poczekała że znacznie za mała różnica wieku. Starszy przeszkadza młodemu, nie może mały usnąć. Jeszcze ja nie miałabym od nikogo pomocy to nie nie nie. Trzy lata i następne hahhah ale wiadomo, że wszystko wyjdzie w praniu. Jak pyknie wcześniej to będę bardzo szczęśliwa jeśli nie to nic się nie stanie :P teraz grunt by jedno mieć chociaż hahaha

  • kate851 Autorytet
    Postów: 1587 1233

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka ja też nie mam pomocy, mama daleko mieszka, teściowej nie angazuję wcale, mąż dużo pracuje i ja całymi dniami jestem sama z córeczką,ale jest grzeczna, tzn wstaję 2 razy w nocy,ale się przyzwyczaiłam, plus,że śpimy do 9 :-) chcemy różnicę 2 lata, fajnie jakby się udało :-) córeczka uwielbia dzieci, aż piszczy z radości jak widzi :-) a jak ma się dziecko to jest mega organizacja zobaczysz, ja jeszcze ćwiczę 3 razy w tygodniu i biegam 2 razy w tyg, wiem,że wszystko się da :-)

    Morwa, Marmurkowa lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tam jak się uda kiedyś zajść w ciążę i przede wszystkim urodzić zdrowe dziecko to szybko zdecyduję się na kolejne , czy będzie ciężko czy też nie to mało ważne. Nikt nie obiecuje ,że będzie w życiu prosto ;) zniosę wiele :D

    Kjopa3, Mona_M lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj piję a wy ? :D giphy.gif

    Marmurkowa, emaj, Demsik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wiadomo, ale jednak trzeba myśleć też o dzieciach... no ja wyraziłam swoje zdanie :) nie wykluczam dzidzi jednej po drugiej ale też nie planuje. Los pokaże jak ma być. A może jedno tylko albo w ogóle ... kto wie... ja jak już coś chciałabym się tym pierwszym trochę nacieszyć jak skończyło by dwa latka mogłabym się starać znów :P

  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym się napiła, ale chyba nie bardzo mogę:)

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polewam :D

    the-bachelor-champagne-toast.gif

    VillemoVilo, Marmurkowa, ojejku, Teklaa, Jagah, AJA_S, Mona_M lubią tę wiadomość

  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka, ja po urodzeniu córki stwierdziłam, że następna ciąża dopiero jak mała pójdzie do przedszkola. Po roku, jak mi się tylko raz pojawiła myśl, że może już drugie, to już popłynęłam i instynktu nie mogę zatrzymać :) Różnie to bywa.

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aciulka również gratuluje:)

    aciulka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Villemo dlatego nie wykluczam ciąży :P wcześniej
    ja mam piwko ale za godz sobie wypije bo leki wzięłam :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa dolaczam się do dzisiejszych procentowych!! :P

    Eli litości... :(

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak urodziłam młodego to też chciałam odczekać kilka latek , ale nie tyle...
    Życie samo pisze scenariusze.

    Landryneczka lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję wino z kubka takiego z zakrętką , w której jest dziurką na słomkę aby teściowa nie biadolila żem alkoholik :D
    Ooo w takiej

    kubek-z-nakretka-i-slomk_18388.jpg

    Tego jeszcze nie grali :D

    Madziulla, Kejsi1988, ojejku, aaandzia, ZakreconaŻona, Kjopa3, AJA_S lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uwielbiam takie musze w końcu zakupić bo niestety jeszcze nie posiada... :( :P

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są świetne na grilowanie, w tym sezonie było pełno much i zawsze jakaś topiła się w %
    A z takim kubkiem mogły tylko pomarzyć ;)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak się przewróci to się nie wyleje :P

    Morwa lubi tę wiadomość

  • aaandzia Ekspertka
    Postów: 175 111

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja takie kubki nie dawno w pepco kupiłam;D

    p19u9jcgn14q5xd7.png

    dVYCp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmurkowa wrote:
    Jak urodziłam młodego to też chciałam odczekać kilka latek , ale nie tyle...
    Życie samo pisze scenariusze.
    otóż to :)

‹‹ 192 193 194 195 196 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ