X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 6 lipca 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz chodziłam do 4 prywatnych ginow i jedynie co robili to usg które i tak nic nie wnosilo jak zapytałam o co kolwiek to nie miał mi kto odpowiedzi udzielić wszystkie badania jakie mam zrobione ssą z tego forum bo musiałam sama się dowiadywać co zrobić gdyby nie of to nawet bym nie wiedziała że mam hashimoto ba ze mam tsh podniesione. Za 2 minuty w gabinecie wziąć 100 łatwo gorzej jak pacjentke trzeba leczyć :/także sama rozumiesz ze nie chce prywatnie z reszta juz wszystkich z okolicy prywatnych sprawdzilam

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się przekonałam, że po długich miesiącach niepowodzeń najlepiej znaleźć klinikę leczenia niepłodności. Bo zwykły gin to gówno się zna na tym. Taka prawda. Albo właśnie nic nie zleci albo w ciemno poprzepisują leki i tak się człowiek buja.
    Ginekolog musi znać się i leczyć niepłodność bo inaczej to wątpie w jego powodzenie w doprowadzeniu do ciąży.

  • Masaga Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 6 lipca 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, chciałabym się zapisać do Waszej sierpniowej listy, przyjmiecie? Jednak jeszcze nie na konkretny dzień, bo termin @ pozostaje dla mnie jak na razie tajemnicą :)

    mam pytanie- co to jest test po stosunku?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masaga witaj i rozgość się :)
    Test po stosunku to test wykonywany w ciągu 8godzin od stosunku. Czyli po współżyciu, pobierają Ci śluz z plemnikami i sprawdzają czy są ruchome. Jeżeli tak to jest ok jeżeli nie to masz wrogi śluz który "zabija"plemniki co za tym idzie nie dojdzie do zapłodnienia. Takich ruchomych plemników musi być bodajże minimum 10 o ile dobrze zrozumiałam co mi dr mówiła bo byłam zestresowana :P

    Masaga lubi tę wiadomość

  • Masaga Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 6 lipca 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź, o wrogim śluzie słyszałam, o teście już nie :) liczę, że sierpień będzie dla nas wszystkich szczęśliwy, gdyby jednak nie to dobrze mieć takie doświadczone koleżanki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miejmy nadzieję, że to będzie nasz ostatni wątek testowy :)
    a może do sierpnia nie dotrzemy :P kto wie ;)
    A ty długo się starasz?

  • Masaga Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 6 lipca 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w sierpniu minie rok. Ale zaczynałam z nastawieniem że jak sie uda to super jak nie to trudno, nie planowałam leków i chodzenia po lekarzach. Mam już dzieci więc wydawało mi sie, że parcie na ciąże mnie ominie. Myliłam się :) w tym miesiącu porobiłam trochę badan (wszystkie ok) i zaczynam od wywołania @ bo rozregulowały mi sie cykle.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam właśnie że dwójeczka już jest :) wiesz gdyby jednak się nie udało to dwa skarby są ale życzę ci żeby to trzecie maleństwo się pojawiło :)

  • Masaga Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 6 lipca 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po młodszym myslałm, że to już tyle, że jest jak ma być, ale kilka lat mineło i chęć trzeciego wróciła, zwłaszcza że dzieciaki też chcą rodzeństwo i dopytuja :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjdzie w najmniej odpowiednim momencie :)
    Ja póki co o pierwsze :( ponad trzy lata i nic... ale oby już niedługo bo sił brakuje

  • Masaga Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 6 lipca 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od roku właśnie podczytuję ovufriend i powiem Ci że jestem pełna podziwu dla Waszej determinacji i siły, ja chyba nie dałabym rady. I zyczę Wam z całego serca szczęśliwego i szybkiego zakończenia staranek

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) wiesz o pierwsze dziecko jest na pewno inaczej :) Myślę, że gdybyś pragnęła i wiedziała że musisz walczyć to dałabyś radę :) Ja na pewno gdybym już jedno miała to byłoby łatwiej a tak zawsze jest myśl że może się nigdy nie udać i wtedy zostaniemy sami. Dlatego walczymy jak możemy. Mamy nadzieję że niedługo i my się doczekamy maleństwa. A że marzy nam się trójeczka :) to o kolejne na pewno będziemy się starać na luzie bo jednak jedna pociecha by była i może wtedy łatwiej by było zajść bo człowiek by tak nie myślał bo byłoby zajęcie

  • Masaga Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 6 lipca 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno już niedługo sie doczekacie :) a po pierwszym już będzie łatwiej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak mija dzień?
    Jak pogoda u was? Bo u nas wieje strasznie

  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 6 lipca 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas od rana buro a teraz leje.

    Wczoraj miałam mega doła przez @, wieczorem emocje wzięły górę i wypłakałam się mężowi. Przecież teraz powinnam narzekać, że ciężko się znosi upały w 9 miesiącu, powinnam mieć spakowaną torbę i gotową wyprawkę dla dziecka. A tymczasem biegam tylko do kibla zmieniać podpaski. No ale wiem, że wszystko przede mną, przed nami :)

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • Masaga Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 6 lipca 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas też trochę wieje ale ogólnie jest przyjemnie

    Omon, to na pewno dla Ciebie ciężki czas ale jeszcze zaświeci słońce, musisz w to wierzyć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon strata dziecka to ciężki temat :( przykro mi strasznie i życzę by Bóg Wam ją wynagrodził.
    Ja sobie tak często myślę, że jakbym ja straciła dziecko to nie poradziłabym sobie. Jak są ciąże biochemiczne to jeszcze człowiek się tak nie przyzwyczaja bo to początek ale już jakbym usłyszała serduszko i zobaczyła na usg to ja nie wiem :( podziwiam osoby które radzą sobie.

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 6 lipca 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tż wieje co jakiś czas deszczyk przejdzie a mnie bolą piersi :( nie lubię tego a luteina jeszcze to potęguje

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam parcie na pęcherz. Co godzina siusiu. Męża mego przetrące za otwieranie balkonu na oścież. Gorąco mu w nocy to na dwór a nie. Przewiało mnie pewnie jak nic...
    a że pogoda dziś do bani siedzę w domu przed tv i wpierniczam :D

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 6 lipca 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja przed kompem potem ma koleżanka wpaść z dziećmi to rozniosą mi dom ale co mi tam :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ