X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • Masaga Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 6 lipca 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7 września minie 6 lat od odejścia mojego Aniołka, ból nie mija ale z czasem jest łatwiej z nim żyć. Dla mnie po tylu latach jest jedyną pamiątką, oprócz pierwszego zdjęcia usg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masaga przykro mi :(
    Becia chociaż będziesz miała wesoło :D

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 6 lipca 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bo musiałam zrezygnować z odwiedzin jadę do Sanktuarium Do Tuchowa Sandra pomodlę się i za was :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Nie bo musiałam zrezygnować z odwiedzin jadę do Sanktuarium Do Tuchowa Sandra pomodlę się i za was :)
    Będę wdzięczna <3

  • Masaga Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 6 lipca 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również :) w ogóle jestem jakoś dobrej mysli, gdyby tylko @ zdecydowała sie w końcu przyjść

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 6 lipca 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę się modlić za nas wszystkie tam ludzie z zagranicy na ten tydzień nawet przyjeżdżają, więc coś w tym musi być i czekam jeszcze na mszę w Sanktuarium dzieciątka Jezus w Jodłowej raz w roku jest msza dla par starających się o dziecko

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 6 lipca 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok spadam będę jakoś wieczorem :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 6 lipca 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Omon strata dziecka to ciężki temat :( przykro mi strasznie i życzę by Bóg Wam ją wynagrodził.
    Ja sobie tak często myślę, że jakbym ja straciła dziecko to nie poradziłabym sobie. Jak są ciąże biochemiczne to jeszcze człowiek się tak nie przyzwyczaja bo to początek ale już jakbym usłyszała serduszko i zobaczyła na usg to ja nie wiem :( podziwiam osoby które radzą sobie.
    Może szczęście w nieszczęściu, że ja ani serduszka nie zdążyłam usłyszeć ani usg nie miałam. To było tak, że 13dpo zrobiłam test, bo było mi rano niedobrze (miałam czekać do 14dpo) i był cień cienia, następnego dnia powtórzyłam, cień był jeszcze delikatniejszy, ale test z innej firmy, więc pewnie mniej czuły. Dzień później na betę (to był czwartek) i w piątek odebrałam wynik - coś koło 96. Pojechaliśmy wtedy na mazury do mojej rodziny więc powtórzyłam dopiero we wtorek po powrocie i wynik był już ponad 1000. Umówiłam się do lekarza, miałam wizytę równy tydzień później, ale lekarz stwierdził, że to jeszcze za wcześnie na usg i kazał mi przyjść jeszcze za tydzień (mam do teraz ogromny żal, że mi tego usg nie zrobił) a w sobotę zaczęłam krwawić. W szpitalu też usg zrobili mi dopiero po 5 dniach jak chciałam wyjść na żądanie, bo u nas jakichkolwiek badań się doprosić to graniczy z cudem, nawet krwi mi nie pobierali, tylko dali dupka, nospę i kazali leżeć :/ No a na usg po 5 dniach krwawienia nie było już śladu dziecka.
    Też myślałam, że nigdy się z tym nie pogodzę, płakałam po nocach, nie mogłam patrzeć na inne dzieci itd. Ale ze wsparciem męża jakoś dałam sobie radę. Teraz przede mną tylko jeden ciężki dzień, czyli przybliżony termin porodu wyliczony przez ovufriend. No i wiadomo, że pewnie już do końca życia będę myśleć - teraz często sobie wyobrażam w którym tygodniu bym była, na jakim etapie rozwoju byłoby dziecko, jakbym wyglądała, jakbym się czuła, co bym kupowała itd. Tak samo pewnie w przyszłości będę myśleć w jakim wieku by było, jak by wyglądało itd. Ale chyba trzeba nauczyć się z tym żyć :)

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 6 lipca 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki!
    Od dzisiaj @, więc testuję 3-4 sierpnia.
    Powodzenia wszystkim <3

  • Omon Autorytet
    Postów: 810 851

    Wysłany: 6 lipca 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Będę się modlić za nas wszystkie tam ludzie z zagranicy na ten tydzień nawet przyjeżdżają, więc coś w tym musi być i czekam jeszcze na mszę w Sanktuarium dzieciątka Jezus w Jodłowej raz w roku jest msza dla par starających się o dziecko
    Na św. Antoniego też są odprawiane msze w intencji par starających się o potomstwo, byliśmy w czerwcu ale nie pamiętam którego to było. Bo św. Antoni to patron nie tylko rzeczy zagubionych, ale też właśnie patron małżeństw a w szczególności tych pragnących mieć potomstwo. Więc do niego też warto się pomodlić ;)

    x7g1xzdvlebraz19.png
    Aniołek 12.2015 - 7tc
    zem3x1hp3fae2ksw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omon wiadomo, że trzeba jakoś żyć. Oby więcej was ani nikogo to nie spotkało. Najgorsze właśnie jest to, że przychodzi dzień no taki jak u Ciebie i człowiek myśli co jak gdzie... ale będzie dobrze <3
    Marta zapisałam cię na 3-go :)

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 6 lipca 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny moge dołczyc do sierpniowego testowania ? właśnie jestem w trakcie 2 @ po zabiegu łyżeczkowania straciłam maluszka w 14 tc juz 2 raz mam juz 2 aniołków w niebie i jeda 4letnią diablicę na ziemi :) zaczynamy starania o rodzeństwo dla Juleczki testujemy 7 sieprnia :)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 6 lipca 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo proszę mnie wpisać na 5 sierpnia;)


    współczuję kochane doświadczeń tak bardzo dla was przykrych...przytulam;)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeście się rozpisały no...
    Witam Masaga ;)
    Martuś:*
    Karola, Demsik,Omon... Dziewczyny to co sierpień nasz? ;)

    Omon lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja mam nadzieje że sierpień nasz :) ja jeszcze zakupię sobie witaminki i czekam na testy owu i bedziemy działać mam nadzieje ze sie uda :)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie myślę czy dokupić Miovarian... mam 4saszetki a jeszcze inofemu chyba z 30. tylko że ja nie rozpuszczam tylko na sucho biorę i popijam wodą. może to mieć znaczenie?

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurcze tego to nie wiem a co to jest ten Miovarian i inofem ja chciałam kupic witamine B6 magnez i wapno bo wyczytałam ze to pomaga na krótką faze lutealna a ja niby taka mam

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem objechalam i prawie 3 godziny w sanktuarium ale jak mam zostać wysłuchana to warto :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2016, 21:44

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Masaga Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 7 lipca 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny w ten piękny, wietrzny dzień :)

    Potforzasta- pewnie, że warto, dla polepszenia samopoczucia rownież :)

    Dziewczyny, oczywiście sierpień jest nasz :)

    Ja również zamówilam wczoraj inofem, mam nadzieje, że pomorze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 08:25

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 7 lipca 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamówiłam wczoraj witaminę D i witaminę k po 60 tabletek i zapłacę mniej niż w aptece stacjonarnej teraz chyba wszystko przez neta będę zamawiać

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ