X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Sierpień- testujemy!
Odpowiedz

Sierpień- testujemy!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie jak tak :P u mnie już 8 dpo i o dziwo nie kusi mnie do testowania na razie :)

    ojejku lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Jak nie jak tak :P u mnie już 8 dpo i o dziwo nie kusi mnie do testowania na razie :)
    ło, ja juz bym dawno obsikała parę patyków :)

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 29 lipca 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Omon powiem Ci że Polska to Polska. Czego się po niej spodziewać :/ . Państwo będzie dawać na 500+ dla patoli a Ci którzy pragną mieć dziecka, starają się wydają kupę kasy są pozbawieni pomocy bo po co :/

    Co jak co ale niesprawiedliwością jest pisanie ze 500+ jest dla "patoli". Nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka!

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 29 lipca 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny , ciężko Was nadgonić :) ale udało się:)

    Mój mąż jest wszystko jadalny, owoce i warzywa też bardzo lubi.
    Za to ja po rzuceniu fajek przytyłam 10 kg !!! właśnie na słodyczach i najgorsze jest to że jak sobie wmawiam że idę na dietę to ciągnie jeszcze bardziej :/ (już trochę schudłam, ale marzy mi się znowu moje 52 kg mmmmmm )

    Jeśli chodzi o objawy endometriozy to jednym z nich jest ból przy współżyciu.
    Też stosuję borowiny nie wiedząc czy coś tam z tym endo u mnie się dzieje, ale jak na razie wszystko jest ok.

    O tej durnowatej ustawie coś chyba ucichło ale kto wie co przegłosowali w nocy gdy był ten bum o podwyżkach?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    ło, ja juz bym dawno obsikała parę patyków :)

    Nie chce po ostatniej przygodzie z testem. Chce iść nie wcześniej jak za tydzień odrazu na betę.

  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 29 lipca 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Nie chce po ostatniej przygodzie z testem. Chce iść nie wcześniej jak za tydzień odrazu na betę.

    Madziulla bo my tu zwariujemy z tej niepewności przez ten tydzień ;)

    Ojejku ja też bym obsikała wszystko co bym znalazła w domu ;)

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 29 lipca 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandri_1 wrote:
    Robiłam dzis test owu ok 15, wyszedl cień cienia. Dzis 4dzien śluzu. Chcialam dzis podzialac na dziewczynkę ale moj nie ma ochoty... :/ Myslicie ze jak jutro wyjdzie test pozytywnie to będzie jeszcze dobrze na dziewczynkę?
    Sandri test jest pozytywny jezeli kreska testowa jestctaka sama jak kontrolna a cien cienia wychodzi gdy zaczyna wzrastac lh wiec probuj na pewno nie zaszkodzi :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2016, 08:24

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StyczniowaNadzieja wrote:
    Co jak co ale niesprawiedliwością jest pisanie ze 500+ jest dla "patoli". Nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka!
    Nie wrzucam ale taka prawda. Moja przyjaciółka nie dostała bo bierze kuroniowke jej mąż ma najniższą krajową. I mimo że im Się należy to.nie dostali. A patologie co robią dzieci na potęgę i żyją z zasiłków dostaja bo.drugie i kolejne ... i to jest sprawiedliwe? Ci którzy naprawde potrzebują nie dostaną. To jest moje zdanie i mam prawo je wyrazić. Wiecie jaki.wysyp dzieci jest u nas ns wsi? Laska ktora mieszka ns ulicy centralnie bexdomna 27lat zaszla w ciążę. Widziałam jak chleje pod sklepem ale mówi że nie pracuje to 500 sie należy. Oby ktoś zgłosił to.co robi.bo zabije swoje dziecko takim chlaniem. Jest rodzina co ma 11dzieci każde nowy tel telewizor laptopy i.na 4bierze kase bo nalezy sie. Ojciec gada po wsi ze bedzie robil dzieci bo kasa jest to trzeba korzystać

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uważam, że 500+ to fajny pomysł tylko stanowczo niedopracowany;/
    Wielu osobom rzeczywiście może pomóc, nie mówię tu o patologii ale o rodzinach, które nie mają zbyt dużo pieniędzy. Mogą w ten sposób swoim dzieciom zapewnić troszkę lepszy standard. Ile się słyszy, że zabrano dzieci rodzicom bo są zbyt biedni, ale chyba najważniejsze jest to, że się kochają i takim rodzinom trzeba pomagać a nie odbierać dziecko.
    Głupotą jest to, że na drugie i kolejne dziecko 500+ przyznawane jest każdemu a na pierwsze Ci, którzy powinni dostać to mają z tym problem, powinni to bardziej dopracować.

    AJA_S lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Marmurkowa Autorytet
    Postów: 559 240

    Wysłany: 29 lipca 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka, faktem jest ze na pierwsze dziecko niechętnie dają te pieniądze...
    U nas podobno kilku rodzinom pozabierali i wydają w bonach a oni sprzedają bon na 500zł za 100zł i mają za co chlać to jakaś masakra! ( koleżanka pracuje w mops-ie)
    Robią dzieci na potęgę,niektórzy dostają po 4 tyś plus inne świadczenia, a co będzie z tymi dziećmi jak skończą się rządy obecnej partii ? Ba tylko czy się skończą? Jeśli zmienią konstytucję to bardzo prawdopodobne że zostaną NA ZAWSZE ze swoimi (niektórymi)
    idiotycznymi ustawami....

  • Karolczyk Autorytet
    Postów: 405 419

    Wysłany: 29 lipca 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale politycznie tutaj u nas się zrobiło;) Fajnie dostać kasiorę, ale mogliby to jakoś rozsądnie uregulować. Muszę przyznać, że "inwestycja" w ludzi, którzy nie pracują, zaniedbują dzieci nie jest najlepszą decyzją. A ile jest takich, którzy zarabiają niewiele, ciężko pracują, a brakuje im kasy na zajęcia dodatkowe, wypoczynek, kulturę czy porządną kurtkę dla dzieci. Niestety kochane, ale działa to tak, że jeśli gdzieś dają, to z czegoś zabierają. Nawet nie jesteśmy świadome, że my i nasi mężowie łożymy na te rewelacje. Życzmy sobie jak najszybciej dwójki dzieciaków, obyśmy my też dostały 500+ i zainwestujemy w pociechy :)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2016, 10:44

    Omon lubi tę wiadomość

    8p3ougpjhoxgctvx.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 29 lipca 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok diś dostałam @ więc wpiszcie mnie z testem na 29-30 sierpnia :)

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety lipa będzie. Od wczoraj nic pęcherzyk nie urósł nadal ma 15mm ale okazało się że są dwa. Endo 9,5mm . WIęc jak nie urósł to już raczej nie urośnie. Zastrzyk zlecił w niedziele ale nie wiem czy jest sens robić. Do tego mieliśmy mieć IUI w poniedziałek a pewnie się nie odbędzie. Mam doła takiego że łoj :'( poryczałam się jak bóbr z bezsilności

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 29 lipca 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka tulę mocno ;* Idź na zastrzyk, może jeszcze nie wszystko stracone. Będzie dobrze, trzymam kciuki. A może wydaje się, że nie urósł przez inny sprzęt? Sama mówiłaś, że ten wczorajszy lekarz to do d...

    Marmurkowa lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka :( tule
    Może jak Isia pisze nie wszystko stracone?

    Marmurkowa lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 29 lipca 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    ok diś dostałam @ więc wpiszcie mnie z testem na 29-30 sierpnia :)
    Zaczęłyśmy tak samo :p u mnie też @ także ciążowy cykl trza zacząć ;) powodzenia :*

    s1985 lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 29 lipca 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    U mnie niestety lipa będzie. Od wczoraj nic pęcherzyk nie urósł nadal ma 15mm ale okazało się że są dwa. Endo 9,5mm . WIęc jak nie urósł to już raczej nie urośnie. Zastrzyk zlecił w niedziele ale nie wiem czy jest sens robić. Do tego mieliśmy mieć IUI w poniedziałek a pewnie się nie odbędzie. Mam doła takiego że łoj :'( poryczałam się jak bóbr z bezsilności
    Nie poddawaj się ! Pęcherzyk sobie zrobił wolne, ale drugi ambitny go przegoni i pęknie ! Będzie z tego dzieci jak u Ciebie w avatarze :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wiarę :*
    Idę do przychodni poproszę o zmienienie recepty może uda mi się, i zmienią na z refundacją.

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 29 lipca 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gowa do gory i cyc do przodu bedzie dobrze :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 29 lipca 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa juz za chwile poniedzialek!
    1 sierpnia! Rozpoczynamy intensywne testowanie!! Zapelnijmy tablice z pierwszej strony tylko testami! Precz wrednym @! Witajcie nowo poczete bobaski!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2016, 13:39

    s1985, Isia93, AJA_S, Karolczyk lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ